appstore-cagri-merkezi-numarasi

App Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

PegApp Store çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde App Store müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden App Store şikayet hattına erişebilirsiniz. App Store müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

App Store, 2008 yılında iPhone 3G ile kullanıma açılmıştır. Genel olarak App Store, Apple tarafından yönetilen iOS platformlu cihazlar için kullanıma ve satın alıma sunulan online mağazadır. Mağazada iPhone, iPod Touch, Apple Watch, 4.nesil Apple TV ve iPad kullanıcıları ücretsiz uygulamaları indirebilir, ücretli uygulamaları satın alıp indirebilir, kullanabilmektedir. App Store’da satın aldığınız uygulamanın ücretinin %30’u Apple’a, %70’i ise uygulamanın üreticisine ödenmektedir.

Apple 2016 verilerine göre App Store’da toplamda 2 milyonu aşkın uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar 150 milyardan fazla kez indirilmiştir. App Store’da bulunan uygulama kategorileri şu şekildedir; Kitaplar, İş Dünyası, Kataloglar, Eğitim, Eğlence, Finans, Yiyecek içecek, Oyunlar, Sağlık ve Fitness, Yaşam tarzı, Çocuklar, Dergiler ve Gazeteler, Tıbbi, Müzik, Navigasyon, Haber, Fotoğraf ve Video, Verimlilik, Referans, Alışveriş, Sosyal Ağlar, Spor Dalları, Seyahat, Kamu hizmetleri.

App Store Çağrı Merkezi Numarası

IPhone, iPad ve iPod Touch cihazlar için geliştirilen uygulamaların bulunduğu dijital bir mağaza olan App Store dünyadaki tüm apple marka kullanıcıları için inovatif  ve canlı bir ortam sunmaktadır. App Store’dan uygulama indirmek veya satın almak için bir Apple Kimliği gerekmektedir. App Store sürekli olarak yeni yazılımlar satın alarak kendisini geliştirmekte, yenilenmekte ve büyümektedir. Uygulamaları App store üzerinden indiren ve kullanan kullanıcılar ile yazılım geliştiricilere sürekli yardımcı olmak, talep ve şikayetlerini karşılamak için App store sanal mağaza uygulaması üzerinden ve çağrı merkezi ile teknik destek vermektedir. Her türlü problemde 09.00-20.00 saatleri arasında sabit telefonunuzdan 00800 448 829 873 numaralı telefonu (ücretsiz*) ya da sabit veya cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numarayı arayarak yetkili ile iletişim kurabilirsiniz.

App Store Müşteri Hizmetleri Numarası

Apple Store sanal mağaza hizmeti vermekte, aynı zamanda iPhone, iPad ve iPod touch cihazlar için problemsiz çalışan uygulamaları müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple App Store üzerinden indirilen ve kullanılan tüm uygulamalarda karşılaşılan aksaklık ve problemlerin uzman ekibimiz tarafından gözden geçirilerek hızlıca düzeltilmesi önem taşımaktadır. Bu sebeple uygulamada bulunan değerlendirme, şikayet ve yorum kısmı ile direk iletişim kurabilirsiniz. Bunun haricinde Pazartesi-Cuma günleri 09:00-20:00 saatleri arasında sabit telefonunuzdan 00800 448 829 873 numaralı telefonu (ücretsiz*) ya da sabit veya cep telefonunuzdan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayarak Apple Store Müşteri Hizmetleri Numarası’ na ulaşabilirsiniz.

App Store Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

App store müşterilerinin hayatın her anında yanında olmak ve sınırsız online hizmetten sorunsuz yararlanmalarını sağlamak için teknik destek ve müşteri hizmetleri imkanı sağlamaktadır. Pazartesi-cuma günleri 09:00-20:00 saatleri arasında sabit telefonunuzdan 00800 448 829 873 numaralı telefondan 4 tuşladığınızda App store ile ilgili müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Herhangi bir telefondan 0 (216) 282 15 11 numaralı telefonu (yerel ücretler uygulanır) arayarak yine 4 tuşladığınızda müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Bu yolla müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

App Store Şikayet Hattı

App Store sanal mağaza sayesinde Apple kullanıcıları istedikleri uygulamaya kolayca erişebilmektedirler. Ancak uygulama tedarik ve kullanım sırasında sorunlar yaşanabilmektedir. Bu durumda direk uygulama üzerinden apple kimliği ile sorununuzu bildirebilir, sabit telefonunuzdan 00800 448 829 873 numarayı arayarak veya 0 (216) 282 15 11 numaralı telefondan müşteri temsilcisi ile iletişim kurarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

App Store Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

00800 448 829 873

0 (216) 282 15 11

Ancak aşağıda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla destek merkezine ulaşabilir; satın alma konusunda yaşadığınız sıkıntıları, uygulamalar konusunda yaşadığınız sorunları, isteklerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

App Store Destek Merkezi

Arama Terimleri: App Store iletişim bilgileri, App Store telefon no, App Store irtibat tel, App Store canlı destek, App Store müşteri temsilcisi, App Store şikayet hattı, App Store müşteri hizmetleri numarası, App Store çağrı merkezi numarası, App Store iletişim numarası, App Store çağrı merkezi, App Store müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Süleyman uçar 10 Mayıs 2023

Yorum Yap