App Store Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

App Store Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

App Store Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

App Store, 2008 yılında iPhone 3G ile kullanıma açılmıştır. Genel olarak App Store, Apple tarafından yönetilen iOS platformlu cihazlar için kullanıma ve satın alıma sunulan online mağazadır. Mağazada iPhone, iPod Touch, Apple Watch, 4.nesil Apple TV ve iPad kullanıcıları ücretsiz uygulamaları indirebilir, ücretli uygulamaları satın alıp indirebilir, kullanabilmektedir. App Store’da satın aldığınız uygulamanın ücretinin %30’u Apple’a, %70’i ise uygulamanın üreticisine ödenmektedir.

Apple 2016 verilerine göre App Store’da toplamda 2 milyonu aşkın uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar 150 milyardan fazla kez indirilmiştir. App Store’da bulunan uygulama kategorileri şu şekildedir; Kitaplar, İş Dünyası, Kataloglar, Eğitim, Eğlence, Finans, Yiyecek içecek, Oyunlar, Sağlık ve Fitness, Yaşam tarzı, Çocuklar, Dergiler ve Gazeteler, Tıbbi, Müzik, Navigasyon, Haber, Fotoğraf ve Video, Verimlilik, Referans, Alışveriş, Sosyal Ağlar, Spor Dalları, Seyahat, Kamu hizmetleri.

App Store’nin maalesef bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla destek merkezine ulaşabilir; satın alma konusunda yaşadığınız sıkıntıları, uygulamalar konusunda yaşadığınız sorunları, isteklerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

App Store Destek Merkezi

Cevapla