Fups Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fups Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fups çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fups müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fups şikayet hattına erişebilirsiniz. Fups müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fups Çağrı Merkezi Numarası

Günümüzde en popüler hale gelmiş ödeme işlemlerinden biri de sanal cüzdan uygulamalarıdır. Ödemelerinizi tek bir tıkla kolayca yapmak istiyorsanız en güvenilir sanal cüzdan uygulamalarından biri de Fups diyebiliriz. Bu uygulamanın en önemli özelliklerinden biri olan seç-seç ile istediğiniz kişileri uygulamaya ekleyebilmenin konforuna tek tıkla ulaşabilirsiniz. Fast sistemine bağlanmış bir uygulama olmasıyla da, daha yeni bir sistem olmasına rağmen oldukça başarılı olmuştur.

Hesabınızdan bu uygulamaya para yatırdığınızda, kredi kartı gibi kullanılabilir bir bakiye olmaktadır. Böylece uygulamanın geçtiği her yerde, bakiyeniz yeterli olduğu müddetçe harcama yapabilme imkanı vardır. Çevrimiçi oyunlarda, internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde, internet sitesi aboneliklerinde uygulamadan ödeme yaptığınızda pek çok sürpriz avantajla da karşılaşmanız ayrıca kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Uygulamayı telefona ya da bilgisayar ortamına indirerek, sanal cüzdanın geçerli olduğu her ödemeyi buradan yapabilirsiniz.

Uygulama üzerinde, seçtiğiniz arkadaşlarınızla konuşmak ve haberleşmek istediğinizde chat bölümünden bunu kolaylıkla yapabilmek mümkündür. Her türlü para transferinde, para isteme ya da böl-böl öde işlemlerinde chat uygulamasını kullanarak, kısa sürede yapmak istediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstediğiniz kişiyle mesajlaşırken bir yandan da finansal işlemlerinizi yapabilmeniz de uygulamanın en kullanışlı taraflarındandır. Sohbeti bölmeden tüm para işlemlerinizi yürütebilir, takip edebilirsiniz. Sohbet esnasında tek bir butonu kullanarak 4 farklı finansal işlemi yerine getirmeniz uygulamanın ayrıcalıklarındandır. Uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız ve nasıl çalıştığı konusunda bilgi sahibi değilseniz, aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için 0 850 226 36 46 numaralı çağrı merkezi hattından ulaşabilirsiniz.

Fups çağrı merkezi numarası 0850 226 36 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fups Müşteri Hizmetleri Numarası

Uygulamayı nasıl kullanacağını bilmeyen kişiler için aslında oldukça basit olduğunu söylemek gerekir.  Cihazınıza indirdiğiniz anda artık sizi yönlendirmesine izin verdiğinizde, giriş adımlarını kolayca yerine getirmeniz mümkün olacaktır. Öncelikle uygulamanın kayıt kısmına erişerek bilgilerinizi tamamladıktan sonra, hesabınızdan uygulamaya para yükleme adımını tamamlarsınız. Sonrasında kart siparişiyle uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Ücretsiz hesap açarak uygulamayı kısa sürede başlatabileceğiniz gibi, hiçbir aidat ödemesi yapmadan kullanmaya başlamanız da oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Kartınız sizin isminize özel olduğundan hiçbir şekilde, siz izin vermediğiniz müddetçe başkası tarafından kullanımı söz konusu olmaz. Uygulama indirildiğinde hala nasıl kullanılması gerektiği konusunda bilgi sahibi olamayanlar için yukarıda verilen çağrı merkezi hattından müşteri hizmetleriyle iletişim kurulabilir.

Fups müşteri hizmetleri numarası 0850 226 36 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fups Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sanal kartı oluşturmak saniyeler içinde gerçekleştirilir ve kısa süre içinde alışverişe başlamak mümkündür. Küçük bir miktar kart ücreti başlangıç için alınır ve ilk uygulamada iade edilerek alışverişe devam etme sağlanır.

Binlerce çevrimiçi oyuna abone olmak, oyun içinde satın almak istenilenler için hemen ödeme yapmak ekstra ödeme gerektirmeksizin gerçekleştirilebilir. Fatura ödemelerini yapmak için de bu sanal karttan faydalanmak mümkündür. Ekstra ödeme yapmadan fatura ödemelerini yapabilmek için uygulamayı kullanabilirsiniz. ATM’lerden para çekme ve yükleme işlemlerini de rahatlıkla yapabilirsiniz. Herhangi bir konu hakkında çağrı merkezine direkt bağlanma için yukarıdaki çağrı merkezine ulaşabilir, kısa sürede sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Fups müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 226 36 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fups Şikayet Hattı

Seçtiğin kişiler arasında harcama yapmadan önce de harcama yaptıktan sonra da hesabı bölüşmek bu kartın en kullanışlı özelliklerinden biridir. Kart sahibi başka kişilere  harcama limiti tanımlama özelliği de uygulamada mevcuttur. Zaman sınırlaması olmadan seçtiğiniz diğer kişilere para göndermek uygulama sayesinde oldukça kolay denilebilir. Limitini tamamen sizin belirleyeceğiniz seçeneklerle sanal cüzdan dünyasında dilediğiniz gibi harcama yapabilmekte özgür olabilirsiniz. İnternet sayfası üzerindeki yardım bölümünden işlerin daha rahat yürümesini de sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte sanal kartla ilgili herhangi bir sorun ya da şikayet söz konusu olduğunda çağrı merkezinden şikayet oluşturarak, bu konudaki sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Fups şikayet hattı 0850 226 36 46 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fups müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Fups şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fups Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 226 36 46

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Fups çağrı merkezi numarasına 0850 226 36 46 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Lydians Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.
Adres : Site, No:5/A Sarphan Finanspark A Blok Kat:11 D:302, Finans Cd, 34760 Ümraniye/İstanbul
E-Posta : destek@fups.com
Telefon : 0850 226 3646

Arama Terimleri: Fups iletişim bilgileri, Fups telefon no, Fups irtibat tel, Fups canlı destek, Fups müşteri temsilcisi

Yorum Yap