Ankara Emniyeti Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından bir WhatsApp ihbar hattı kuruldu. Ankara Emniyeti, uyuşturucu ile mücadele etmeyi kolaylaştırmak amacıyla valiliğinde vermiş olduğu destek ile birlikte WhatsApp İhbar Merkezi uygulamasını hayata geçirdi.

Bu çağrı merkezi aracılığıyla WhatsApp üzerinden 7/24 uyuşturucu satışı, kullanımı, dağıtımı gibi uyuşturucu ile ilgili ihbarlarınızı Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne WhatsApp üzerinden hızlıca bildirebilirsiniz. Vereceğiniz ihbarlarda fotoğraf, video, ses kaydı gibi delil içeren dosyalarda gönderebilirsiniz. Yaşanılan olumsuz olayların müdahale edilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

İhbarcının kimliği gibi tüm bilgiler Ankara Emniyet Müdürlüğü’nde gizli tutulur. İhbarlarınız 7/24 takip edilir, ihbar üzerine anında harekete geçilir. Hat üzerine ulaşım sadece WhatsApp üzerinden olmaktadır.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0552 155 06 06

Arama Terimleri: ankara emniyet müdürlüğü iletişim bilgileri, ankara emniyet müdürlüğü telefon no, ankara emniyet müdürlüğü irtibat tel, ankara emniyet müdürlüğü canlı destek, ankara emniyet müdürlüğü müşteri temsilcisi, ankara emniyet müdürlüğü şikayet hattı

Yorum Yap