Vodafone Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vodafone Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vodafone Net Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Vodafone Net müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, Vodafone Net müşteri temsilcisi direk bağlanma, Vodafone Net müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak Vodafone Net hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Net Müşteri Hizmetleri Numarası

Mobil iletişim sektöründe hizmet sunmak amacıyla 1994 yılında faaliyete geçen Telsim, 24 Mayıs 2006 tarihinde Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ticari unvanıyla Vodafone Grubu bünyesine dahil olmuştur.

Vodafone, İngilitere’de kurulan ilk GSM operatörü olarak 1 Ocak 1985 tarihinde İngiltere’nin ilk defa mobil görüşmesini yapmıştır. Şebekenin adı, cep telefonları üzerinden ses ve veri servislerinin sunulmasını simgelemek amacıyla Vodafone olarak seçilmiştir.

Vodafone beş kıtada, 27 ülkede faaliyet yürüten, 2008 yılı itibariyle yaklaşık 289 milyon müşterisi ve 40’tan fazla şebeke ortaklığı bulunan, dünyanın en büyük mobil iletişim şirketidir. Vodafone, sahip olduğu küresel tecrübelerini kullanarak mobil iletişim dünyasındaki en yeni hizmet ve teknolojileri Türkiye’deki abonelerinin hizmetine sunmaktadır. Abonelerine değer veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve makul fiyatlar sunan Vodafone Net, günden güne büyümeye devam etmektedir.

Günümüz de kazandığı gelirler bakımından dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan Vodafone Net, 30 Haziran 2018 itibariyle hizmet sunduğu 23,4 milyon abonesiyle Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketidir. Türkiye’nin en büyük uluslararası doğrudan yatırımcılarından olan Vodafone Net’in bugüne kadar toplam yatırımları 20 milyar TL’ye ulaşmıştır. 2010’da Borusan Telekom’u bünyesine katan Vodafone Türkiye, 2011’de de Türkiye’nin en büyük alternatif telekom operatörlerinden Koç firmasını da bünyesine dahil eden firma günden güne kendini geliştirmeye devam etmektedir. Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonu doğrultusunda bireylere ve kurumlara mobil ses, sabit ses, mobil internet, fiber ve DSL hizmetleri sunan Vodafone Türkiye, yaklaşık 3 bin 500 ü aşkın çalışan kadrosu, 1.200’ü aşkın perakende mağazası ve evrende bulunan 43.000 paydaşı ile faaliyet göstermektedir.

Kalitesinden ödün vermeden, herhangi bir sorununuz dahilinde en kısa sürede size dönüş yapan, müşteri temsilcilerinin kibar davranışları, problemlerinizi kısa sürede çözmektedir. İnternet üzerinden de vodafon net e ulaşabilir, üyelik alabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir şekilde internete girebilirsiniz. Sınır, kota sıkıntısı yaşamadan sorunsuz bir şekilde internete girebilirsiniz. Sorunlarınızı da online bir şekilde çözebilir, canlı destek hattından destek alabilirsiniz.

Vodafone Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 542 1 542

Arama Terimleri: vodafone net çağrı merkezi, vodafone net iletişim, vodafone net müşteri hizmetleri, vodafone net telefon numarası, vodafone net şikayet hattı, vodafone net müşteri hizmetleri numarası, vodafone net şikayet

4 Yorum

  1. Hilmi ÜLKER 4 Aralık 2019
  2. bestegül erhan 12 Nisan 2020
  3. mehmet ali demrbaş 8 Ağustos 2020
  4. murat 12 Temmuz 2021

Yorum Yap