Göral Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Göral Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Göral Otomotiv çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Göral Otomotiv müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Göral Otomotiv şikayet hattına erişebilirsiniz. Göral Otomotiv müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Göral Otomotiv Çağrı Merkezi Numarası

Göral Otomotiv, sektöre 1992 yılında Ankara’da Opel Yetkili Bayisi olarak giriş yapmıştır. 1997 yılında ise Peugeot Ankara Ana Bayisi olmuştur. Günümüzde hala Peugeot marka araçların satış, servis, yedek parça ve ikinci el gibi hizmetlerini sürdürmektedir. Firmada Peugeot marka hem binek hem de ticari araç bulabilirsiniz. Firma aynı zamanda Axa Oyak, Genel Sigorta ve Şeker Sigorta A tipi acenteliğini de üstlenmektedir.

Firma ile iletişime geçmek ve bilgi almak isterseniz 0312 207 45 45 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Aynı zamanda info@goral.com.tr e-mail adresi ile de firma ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca firmanın web sitesinde iletişim bölümünde bulunan formu doldurarak da iletişim kurabilirsiniz. Firma ile filo kiralama için iletişime geçmek isterseniz 0312 207 45 11 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir. Aynı zamanda infofilo@goral.com.tr e-mail adresi ile de iletişim kurabilirsiniz. Son olarak firma ile sigorta hakkında iletişim kurmak ve bilgi almak isterseniz 0312 284 58 59 numaralı telefonu arayarak bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda info@goralsigorta.com.tr e-mail adresini kullanarak da firma ile sigorta hakkında iletişime geçebilirsiniz.

Göral Otomotiv çağrı merkezi numarası 0312 207 45 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Göral Otomotiv Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma Ankara’da bulunan 5.000 m2’lik Peugeot Plazasını 1998 yılında hizmete sunmuştur. O tarihten beri Peugeot marka ticari ve binek araçların satışı, servisi, yedek parçası, kaportası, boyası ve sigortacılık gibi tüm hizmetleri müşterilerine sunmaktadır.

Firma ile iletişime geçmek ve hayalinizdeki araçla ilgili bilgi almak isterseniz 0312 207 45 45 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Ayrıca info@goral.com.tr e-mail adresi aracılığıyla firma ile e-mail üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda firmanın web sitesinde bulunan iletişim formunu da doldurabilirsiniz.

Eğer filo kiralamak ile ilgili iletişime geçmek istiyorsanız 0312 207 45 11 numaralı telefondan firmaya ulaşabilirsiniz. infofilo@goral.com.tr e-mail adresini kullanarak da e-mail üzerinden bu isteğinizi gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Ek olarak sigorta işlemleri hakkında iletişime geçmek ve bilgi almak isterseniz 0312 284 58 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Sigorta hakkında bilgi almak ve iletişime geçmek için firmanın bu konuda açmış olduğu e-mail adresini de kullanabilirsiniz. Firmanın sigorta işlemleri ilgili açmış olduğu e-mail adresi info@goralsigorta.com.tr’dir.

Göral Otomotiv müşteri hizmetleri numarası 0312 207 45 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Göral Otomotiv Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma Ankara’da bulunan 4 katlı plazasında müşterilerine ihtiyaçları olan hizmeti sunmaktadır. 4 katlı plazanın giriş katı 1200 m2’lik bir alandan oluşmaktadır. Bu alan mekanik bölümü ve 350 m2’lik bir showroomun kullanımına ayrılmıştır. Girişin alt katı 1200 m2 kaporta ve boya işlemleri için ayrılmıştır. Aynı zamanda bu alanda 350 m2’lik yedek parça deposu da bulunmaktadır. Aynı alanda 700 m2’lik mekanik bölümü bulunmaktadır. Giriş katın üstü ise personel ve yönetim ofisleri ile sigorta departmanına ayrılmıştır.

İkinci el ve sıfır araçlarda tercih edebileceğiniz firma ile her türlü sorununuz için iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda almak istediğiniz hizmet için ön bilgi almak isterseniz de firmanın müşterilerine sunmuş olduğu iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Göral Otomotiv müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 207 45 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Göral Otomotiv Şikayet Hattı

Peugeot marka araçları firma aracılığıyla satın alabilir ve satın alma işleminden sonra talep ederseniz test sürüşüne çıkabilirsiniz. Aynı zamanda satın aldığınız araçla ilgili yedek parça temini, boya işlemleri, servis hizmeti gibi tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca sigorta işlemlerinizi de firma aracılığıyla halledebilmeniz mümkün.

Ek olarak firmadan araç satın almadan önce almak istediğiniz araçla test sürüşüne çıkabilirsiniz. Tüm bu konularda bilgi almak ve aklınıza takılanları önceden sorabilmek için firmanın oluşturmuş olduğu çeşitli iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Firma ile telefon veya mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Göral Otomotiv şikayet hattı 0312 207 45 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Göral Otomotiv müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Göral Otomotiv şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Göral Otomotiv Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 207 45 45

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Göral Otomotiv çağrı merkezi numarasına 0312 207 45 45 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Göral Otomotiv Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi
Adres : Konya Yolu Mevlana Bulvarı No: 202 06520 Ankara
E-Posta : info@goral.com.tr
Telefon : 0312 207 45 45

Arama Terimleri: Göral Otomotiv iletişim bilgileri, Göral Otomotiv telefon no, Göral Otomotiv irtibat tel, Göral Otomotiv canlı destek, Göral Otomotiv müşteri temsilcisi

Yorum Yap