Pepsi-musteri-hizmetleri

Pepsi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pepsi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Pepsi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pepsi şikayet hattına erişebilirsiniz. Pepsi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pepsi Kola Kuzey Carolina’nın New Born kentinde ilk defa üretilmiştir. Üreticisi eczacı Coleb Bradham’dır. Pepsi Kolanın ortaya çıkmasından önce Coleb Bradham Dypepsia ve peptik ülsere karşı bir ilaç geliştirmiştir. 1890 yılında ise bu karışımın içine kola ekstraktı, çeşitli baharatlar, vanilya ve esanslar ekleyerek gazlı bir içecek elde etmiştir. Ardından eczacı Coleb Bradham “Bradis Drink” adını vererek piyasaya sürmüştür. Seneler 1898’i gösterdiğinde ise kulağa daha hoş gelebileceğini düşünerek Bradis Drink ismini Pepsi Cola olarak değiştirmiştir. Coled Bradham’ın marka ismini tecillemesi ise 1902 yılında olmuştur. Coled Bradham piyasaya sunduğu meşrubatlar için 28 gr şurup ve 140 gr soda kullanmaktaydı. Önceleri yapmış olduğu meşrubatı paketleyerek satan Bradham, içeceklerin ilgi görmesi ve satışların artması sonucunda 1905 yılında ilk Pepsi şişeleme fabrikasını kurmuştur.

Pepsi Çağrı Merkezi Numarası

Kola deyince akla ilk gelen firmalardan olan Pepsi, oldukça uzun dönemlerden beri hizmet vermektedir. Gün geçtikçe yerini sağlamlaştırmaya çalışmış ve en nihayetinde de kendine sektörde çok güçlü bir yer edinmiştir. Bunu yaparken de sadece içecek kalitesine değil, aynı zamanda müşteri hizmetlerine de yoğun ilgi göstermiştir. Tamamen müşteri talep ve ihtiyaçlarını belirleyen ve bu bağlamda pek çok yenilik yapmış bu markaya ilişkin her detayı, direkt olarak çağrı merkezi numarası ile bildirme şansına sahipsiniz.

Pepsi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Pepsi Cola gün geçtikçe satışlarını arttırdı ve günümüzde dünya çapında bir üne kavuştu. Şuanda hemen hemen dünyanın her yerinde satışı yapılmaktadır. Yıllardır tartışılmaz lezzeti ve kalitesiyle müşterilerin beğenisini kazanmakta ve her gün marka değerini daha da geliştirebilmek gayesiyle çabalamaktadır.

Pepsi Müşteri Hizmetleri Numarası

Pepsi markasının bünyesinde bulunan tüm ürün ve hizmetler ile alakalı geri dönüş yapmanız için müşteri hizmetleri servis sağlamaktadır. Bu hizmeti kullanarak sizler de herhangi bir sorun, talep, istek ya da öneri içerisinde iseniz markaya doğrudan iletme şansına erişebilirsiniz. Telefon numarasını çevirdikten sonra, direkt ilgili marka müşteri temsilcisine bağlanırsınız. Bu temsilciye sorununuzu en direkt olarak anlatarak, çözümü ile alakalı bir yol isteyebilirsiniz. Burada temsilci, üstüne düşen görevi yapar ya da daha ilgili birine sizleri yönlendirir. Sorununuza çözüm bulacağınız markaya ilişkin müşteri numarası ise 0850 281 44 99’dir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Pepsi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Pepsi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Pepsi, oldukça büyük ve kurumsal bir firmadır. Bu yüzden de çalışma şekli olarak oldukça yoğun bir durumdadır. Bu yüzden de firmaya doğrudan bağlanmak bazen zorlayıcı olabilir. Hatta biraz beklemek bu noktada sizlere yardımcı olabilecek bir seçenek olabilir. Bununla beraber, markaya sosyal medya ya da online başka bir platformdan da ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu ulaşıma ilişkin bilgilendirme almak için markanın web sitesini doğrudan ziyaret edebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Pepsi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Pepsi Şikayet Hattı

Pepsi markası üzerinden almış olduğunuz her hizmete ilişkin geri dönüş yapmanız, marka için oldukça faydalı bir durumdur. Bu yüzden de sizlerin herhangi bir şikayeti olduğunda, bunu markaya bildirmeniz ve neyden dolayı şikayet duyduğunuzu, müşteri temsilcisine anlatmanız gerekmektedir. Şikayet hattı olarak da yine müşteri hizmetleri numarası olan 0850 281 44 99’u kullanabilirsiniz. Direkt olarak hizmet alabilir ve marka ilgilileri ile bu sayede doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Pepsi Cola’nın 800’lü telefon numaraları bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak aklınıza takılan soruları sorabilir; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Pepsi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri
0800 261 70 00

Genel Müdürlük

Adres
Tekfen Tower Büyükdere Caddesi No:209 A Blok D:3 34394 4.Levent / İSTANBUL

Telefon
212 319 30 00 

Faks
212 357 01 80

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Pepsi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Pepsi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pepsi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 281 44 99

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Pepsi çağrı merkezi numarasına 0850 281 44 99 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Tüketici İletişim Hattı ve E-Posta
Tel No : +90 850 281 44 99
E-posta irtibat adresi : info@pepsicoicecek.com.tr
Genel Müdürlük
Adres Bilgisi : Tekfen Tower Büyükdere Caddesi No:209 A Blok D:3 34394 4.Levent / İSTANBUL
Telefon Numarası : 0850 222 07 37
Fax İletişim Hattı : 212 357 01 80

Arama Terimleri: Pepsi iletişim bilgileri, Pepsi telefon no, Pepsi irtibat tel, Pepsi canlı destek, Pepsi müşteri temsilcisi, Pepsi şikayet hattı, Pepsi müşteri hizmetleri numarası, Pepsi çağrı merkezi numarası, Pepsi iletişim numarası, Pepsi çağrı merkezi, Pepsi müşteri hizmetleri direk bağlanma

23 Yorum

  1. Abdullah ışık 31 Mayıs 2022

Yorum Yap