artema-cagri-merkezi-numarasi

Artema Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Artema çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Artema müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Artema şikayet hattına erişebilirsiniz. Artema müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Artema, Eczacıbaşı tarafından 1979 yılında kurulmuştur. 1983 yılında sıhhi tesisat alanında üretimlerine başlamıştır. Yıllık 5.5 milyon ürün üreten Artema, günümüz çağının yeniliklerini en yakından takip etmekte ve sizlere en uygun olan ürünleri üretmektedir.

Artema, dünya genelinde 5 kıtda bulunan 50 ülkeye ürünlerini sunmaktadır. Artema’nın genel müşteri politikası, müşteri memnuniyeti ve kolaylığıdır. Ürettiği ürünler piyasa durumunda en kaliteli ürünler olup, en uygun fiyattan satışa sunmaktadır. Artema, banyo ve mutfak armatürleri, duş sistemleri ile banyo aksesuarları kategorilerinde ürünlerini sunmaktadır.

Artema Çağrı Merkezi Numarası

Evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan batarya, çeşme, duş sistemleri, armatür gibi hayatımızı kolaylaştıran sistemlerin kaliteli olarak üretilmesi onları uzun yıllar kullanmamızı sağlamaktadır. Bir dünya devi olarak tanınan Artema ürünlerini mutfak, banyo ve tuvaletlerde sıklıkla görebilirsiniz. Lavabo, banyo, duş, küvet, mutfak bataryaları modern görüntüde ve bulundukları ortama yakışan güzellikte üretilmişlerdir. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak fotoselli, zaman ayarlı ve termostatlı bataryalar da üretilmiş ve sizlerin beğenisine sunulmuştur. Özgün ve modern ürün seçeneklerini sizlere sunan firma çağrı merkezleri ile de kişilerin yanındadır.

Artema Müşteri Hizmetleri Numarası

Pratik, çevre dostu ve güvenli çözümleri kişilere sunan Artema birçok çeşidi ile kişilere seçim şansını da vermektedir. Zaman içerisinde aç kapa ürünlerinde kararma, sızdırma, kırılma problemlerinin yaşanmadığı ürünler 10 yıl paslanma garantisine de sahiptir. Asit içerikli temizlik malzemesi kullanmadığınız taktirde yıllar sonra bile ilk günkü güzellikte ve parlaklıkta ürünlerle karşılaşabilirsiniz. Her zaman kendini geliştiren ve yeni ürünleri kişilere sunan firma; hayatınızı kolaylaştırmak adına birçok ürünü artema.com.tr adresinde kişilere sunmaktadır. İnternet sayfasındaki ürünleri inceleyerek ne kadar zarif ve kibar bir görüntüye sahip olduklarını da görebileceksiniz.

Artema Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kaliteli ve sağlıklı ürünler sunan ve bunları insanlarla tanıştıran Artema, Eczacıbaşı kuruluşuna aittir. Ürünlerinin kalitesine güvenen ve insanların da her türlü fikir ve önerilerine değer veren firma, müşteri hizmetleri ile de müşterilerinin yanında olmaktadır. 0850 311 70 70 numaralı danışma hattını saat 09.00-18.00 saatleri arasında arayabilir ve direk bağlantı kurabilirsiniz. Servis noktalarını öğrenmek, ürünlerden bilgi almak, şikayet oluşturmak için müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurabileceğiniz gibi; internet sayfası üzerinden de iletişime geçmeniz mümkündür. Bizleri facebook, twitter ve pinterest uygulamaları üzerinden takip edebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Artema Şikayet Hattı

Almış olduğunuz her türlü Artema ürünlerinden oluşan şikayetlerinizi mesai satleri içerisinde yukarıdaki danışma hattımız üzerinden bizlere bildirebilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz de sizlerin her türlü şikayetleri “iletişim” bölümündeki bize göndereceğiniz mesaj ile değerlendirmektedir. Yapılan tüm şikayetler değerlendirilecek ve giderilmeye çalışılacaktır. Müşteri memnuniyetine önem veren firma, ürünlerinin de arkasında durmaktadır.

Artema’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla size en yakın Artema satış noktasını öğrenebilir, ürünler hakkın en detaylı bilgilere sahip olabilir, destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Artema Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 311 70 70

Arama Terimleri: artema iletişim bilgileri, artema telefon no, artema irtibat tel, artema canlı destek, artema müşteri temsilcisi, artema şikayet hattı, artema müşteri hizmetleri numarası, artema çağrı merkezi numarası, artema iletişim numarası, artema çağrı merkezi, artema müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap