Teknobiyotik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknobiyotik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknobiyotik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Teknobiyotik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Teknobiyotik şikayet hattına erişebilirsiniz. Teknobiyotik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Teknobiyotik Çağrı Merkezi Numarası

Teknobiyotik hızla gelişmekte olan bu rekabetçi piyasanın içinde rekabeti değil, verdiği hizmeti geliştirmeyi amaçlıyor. ‘Gaming dünyasının lideri’ olarak adını piyasaya kazıyan bu firma gamerların ihtiyacı olan tüm malzemeleri ve tüm akıllı elektronik ürünlerin en iyi üretim malzemelerin satışını yapmaktadır. Tamamen son model ve en iyi ürünleri satmakta olan bu firma satış yaptığı web sitesi üzerinden kendi ürünlerini, online oyunları, teknolojik aletleri tanıttığı blog hizmeti de sunmaktadır.

Bu sanal marketten beğendiğiniz bir ürünü almadan önce blog üzerinden ürün hakkında yazılmış makalenin içeriğini okuyabilir, yorumları hatta sosyal medya platformları üzerindeki hesaplardan ürün incelemesi yaparak uzaktan kalite kontrol yapabilirsiniz. Sosyal medya hesapları üzerinden kullanıcı yorumları ve ürünlerin paylaşımlarını yaparak kendisinden alışveriş yapmak isteyen müşterilerinin daha kolay kalite kontrol yapmasını sağlar.

Teknobiyotik çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Teknobiyotik Müşteri Hizmetleri Numarası

Ürün sorgulama, kalite sorgulama veya ürünler hakkındaki yorumlarınız için İnstagram, Twitter, Facebook ve Youtube üzerinden bu firmanın sosyal medya uzmanları ile iletişime geçebilir ve kolaylıkla talebinizi karşılayabilirsiniz. Dilerseniz ürün paylaşımlarının altına kullanıcı yorumları yaparak diğer müşteriler ile ürünler hakkında sohbet edebilir, bu firmayı değerlendirebilirsiniz. Kargo, iptal, iade, değişim ve ürünler hakkındaki diğer sorgulama işlemleriniz için Teknobiyotik web sayfasına giderek sayfanın en alt kısmında yer alan ‘bize ulaşın’ veya ‘müşteri destek’ yazılarından birisine tıklayarak iletişim formu bırakabilir ve gün içerisinde ilk müsait olacak olan müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi hattı üzerinden müşteri temsilcisi ile bağlantı kurmak için tuşlamanız gereken numara 0850 207 10 35’dir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Teknobiyotik müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Teknobiyotik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İade, değişim, ürün sorgulama, ürün iptali, kargo sorgulama, sipariş sorgulama ve diğer tüm işlem taleplerinizde müşteri temsilcisi ile direkt bağlantı kurmak için yukarıda belirtilen Teknobiyotik çağrı merkezi numarasını tuşlamanız yeterlidir. Sesli yanıt sistemi üzerinden size uygun tuşlamaları yaparak veya tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcisine bağlanarak destek taleplerinizi karşılayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Teknobiyotik müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Teknobiyotik Şikayet Hattı

Geçtiğimiz bu zorlu günlerde sanal market alışverişleri artmışken yaşanan yoğunluk sebebiyle yaşadığınız bir sorun ile ilgili iletmek istediğiniz şikayet talebinizi sosyal medya hesapları üzerinden veya yukarıda belirttiğimiz Teknobiyotik çağrı merkezi hattını tuşlayarak ilgili birimlere şikayet talebinizi iletebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Teknobiyotik müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Teknobiyotik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Teknobiyotik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Teknobiyotik çağrı merkezi numarasına 0 (850) 207 10 35 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Orhanlı Orta Mh. Mümtaz Sk. No:19 Tuzla / İSTANBUL

E Posta Adresi: info@teknobiyotik.com

kurumsal@teknobiyotik.com

destek@teknobiyotik.com

Telefon Numarası: 0 (850) 207 10 35

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Teknobiyotik iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Teknobiyotik sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Teknobiyotik iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Teknobiyotik iletişim bilgileri, Teknobiyotik telefon no, Teknobiyotik irtibat tel, Teknobiyotik canlı destek, Teknobiyotik müşteri temsilcisi, Teknobiyotik şikayet hattı, Teknobiyotik müşteri hizmetleri numarası, Teknobiyotik çağrı merkezi numarası, Teknobiyotik iletişim numarası, Teknobiyotik çağrı merkezi, Teknobiyotik müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap