Vidyozone.mobi çağrı merkezi numarası şikayet hattı telefonu iptal etme

Vidyozone.mobi Çağrı Merkezi Numarası Şikayet Hattı Telefonu

Vidyozone servisi ile ilgili merak ettikleriniz için makalemizi okuyabilirsiniz. Vidyozone, abone olan kullanıcıların HTML5 platformu üzerinden kolaylıkla video izleyebilecekleri bir servis olarak görünürken bu işlem için üyelik açılması gereklidir. Bu servisin kullanımı ile ne tür faydalar alırız diye düşünüyorsanız, aboneleri, HTML5 platformu üzerinden ilgili siteye giriş yapmaları gerekiyor. Daha sonrasında vidyozone.mobi adreslerinde yayınlanan video içeriklerini sınırsız olarak diledikleri zaman aralıklarında rahatlıkla izleyebilmektedirler. Aboneliğinizi devam ettiğiniz süre boyunca sınırsız olarak video streaming işlemlerinizi kolaylıkla ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Aylık olarak Vodafone operatörü için elli altı liradan bu servis aboneliğe açık olup dilediğiniz zaman aboneliğinizi başlattığınız gibi yine dilediğiniz zaman aboneliğinizden kolaylıkla çıkabilirsiniz. Data bağlantı ücreti servise dahil olmadığından dolayı mevcut internetiniz varsa bunu kullanabilirsiniz eğer biterse operatörünüz tarafından ekstra ücretlendirme durumu ile karşılaşabilirsiniz. Aboneler data bağlantısı için kendi tarifeleri üzerinden fiyatlandırılırken bu konu ile ilgili bilgi almak için operatörünüz ile iletişime geçebilirsiniz.

Vidyozone.mobi çağrı merkezi numarası ile ilgili iş ve işlemleriniz için iptal etme servisi bulunmaktadır ayrıca müşteri hizmetleri numarası da mevcuttur. Aboneliklerinizi başlattıktan sonra ücretlendirmeye tabi olursunuz ve dilediğiniz zaman abonelik kapatma işlemleriniz kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Vidyozone.mobi Şikayet Hattı İptal Numarası

HTML5 platformu üzerinden vidyozone.mobi adresi üzerinden başlatmış olduğunuz ve kullanmakta olduğunuz abonelikleri dilediğiniz zaman kolaylıkla sonlandırabilirsiniz. Aboneliğiniz mevcutsa ve aktif olarak kullanıyorsanız  iptal etmeye karar verdiyseniz vidyozone keywordü ile Turkcell ve Vodafone’da 1240, Türk Telekom’da 3480 SMS numarası üzerinden kolaylıkla iptal işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz.. Geniş bir kitleye hizmet verebilmek adına Vidyozone.mobi Şikayet hattı iptal numarası ve vizyozone.mobi iptal erişim ve iletişim numarası bulunmaktadır. Bu numaralar üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı yorumlarınız ve abonelik ile ilgili paylaşımlarınız için sayfamızda bulunan yorum kısmına paylaşımda bulunabilirsiniz. Diğer kullanıcı kitlesine ya da kullanım için abonelik başlatmak isteyenlere deneyimleriniz ile paylaşımda bulunarak fikirlerinizi aktarabilirsiniz.

Vidyozone.mobi Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0850 333 36 63

Vidyozone.mobi Şikayet Hattı İptal Numarası

Turkcell ve Vodafone’da 1240, Türk Telekom’da 3480 kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Vidyozone.mobi çağrı merkezi hafta içi ve hafta sonu günün dilediğiniz bir zamanında sizlere hizmet vermektedir. Çalışma saatleri olarak herhangi bir aralık belirtilmemiş olup müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Arama Terimleri: Vidyozone.mobi iletişim bilgileri, Vidyozone.mobi telefon no, Vidyozone.mobi irtibat tel, Vidyozone.mobi canlı destek, Vidyozone.mobi müşteri temsilcisi, Vidyozone.mobi şikayet hattı, Vidyozone.mobi müşteri hizmetleri, Vidyozone.mobi iptal etme

Yorum Yap