Mixportal.mobi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mixportal.mobi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mixportal.mobi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Mobil içerik portalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Turkcell, vodafone ya da türk telekom üzerinden abonelik başlatarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için size gelen bildirimi onaylamanız ya da ilgili numaraya mesaj göndermeniz gereklidir. Bu işlemi yaptıkson sonra hesabınız aktif hale gelecek ve içeriklerden faydalanabileceksiniz.

Müşterilerine sunulan içeriklerden faydalanabilmek için üye girişi yapılması gereklidir. Bunun içinde operatörünüz tarafından üyeliği onaylamanız ve size gelen bilgiler ışığında giriş yapmanız gereklidir. Kullanılan portal üyeliğini sonlandırabilir veya devam ettiğiniz sürece otomatik olarak kullanabilirsiniz.

Mixportal.mobi Çağrı Merkezi Numarası

Birçok kişi tarafından başlatılan üyelikler ve aktif kullanım ile sürekli olarak portal içeriğini genişletirken abonelere aylık olarak ücret yansıtmaktadır. Kullandığınız operatöre göre farklılık gösteren bu ödemeler otomatik olarak ay sonlarında faturanıza yansıtılmaktadır. Üyeliği oluşturduktan sonra ilgili bilgiler ile işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliğinizi başlattıktan sonra dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Mixportal.mobi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Mixportal.mobi olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mixportal.mobi ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Mixportal.mobi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Mixportal.mobi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 210 76 34

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mixportal.mobi çağrı merkezi numarasına 0850 210 76 34 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İletişim numarasını kullanabileceğiniz gibi bağlı olduğunuz operatörün müşteri hizmetleri numarasını arayarak da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Mixportal.mobi iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Mixportal.mobi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Mixportal.mobi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Mixportal.mobi iletişim bilgileri, Mixportal.mobi telefon no, Mixportal.mobi irtibat tel, Mixportal.mobi canlı destek, Mixportal.mobi müşteri temsilcisi, Mixportal.mobi şikayet hattı, Mixportal.mobi müşteri hizmetleri numarası, Mixportal.mobi çağrı merkezi numarası, Mixportal.mobi iletişim numarası, Mixportal.mobi çağrı merkezi

“Mixportal.mobi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine 2 yorum

  1. Sayın yetkili,
    Adidas 3100 adet ayakkabı dağıtacak diye insanları bahis sitelerine yönlendirip telefon faturalarına 68,-TL ilave edilerek yapılıyor. İptal mesajı gönderildiği halde Türkcell faturama yukarıdaki bedel ilave edilmiştir. Hiçbir şekilde siteye giriş yapılmamıştır. Abonelik iptal ettirildiği halde faturama eklenen 68,00 TL nın hesabıma iadesini aksi halde ilgili tüm mercilere şikayet edileceğinin bilinmesini rica ederim. 30.10.2020
    Tel: 0535 73*****

    Cevapla
  2. Sayın yetkili kişiler RecoverApp uygulamasını indirerek yanlışlıkla satın alma işlemini yaptım 119 TL faturama islenicek lütfen yardım ci olurmusunuz bunun iptal edilmesini istiyorum anlayışınız için teşekkür ederim

    Cevapla

Yorum yapın