letgo-cagri-merkezi-numarasi

Letgo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Elinizde bulunan ve satmak istediğiniz ikinci el ürün her ne olursa olsun yeni sahibine ulaştırabileceğiniz aracı bir firma olan Letgo’nun uygulaması sayesinde alış işlemlerinizi de kolayca yapabilirsiniz.

Letgo kurulduğunda sadece mobil üzerinden işlem yapmaya izin veren bir şirketti ancak bilgisayar platformları içinde kısa sürede desteğini getirdi.

Android ve iOS olmak üzere iki işletim sisteminde de mobil uygulaması mevcuttur.

Aldığınız ürünle alakalı herhangi bir talebiniz veya şikayetiniz olduğunda Letgo firmasından önce satın aldığınız kişiyle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Letgo firması alışverişlerinize sadece aracılık etmektedir.

Ülkemizde oldukça fazla kişinin kullandığı ve sürekli büyümeye devam eden bir uygulama ve içeriklere sahip olan letgo bir çok ülkede varlığını sürdürmektedir. Özellikle Amerika da oldukça yaygın kullanılmakta olan uygulama üzerinden nadide koleksiyon parçalardan tutunda giyim, otomobil, ikinci el eşyalara kadar bir çok farklı ürür sergilenmektedir.

Satıcı ile alıcıyı buluşturan uygulama aynı zamanda da sanal ortamda pazarlık yapılmasına, ürün hakkında bilgi alınmasına ve ürünün bulunduğu şehir ve satıcı bilgilerine kadar bir çok içeriği sunmaktadır. Uygulama üzerinden kredi kartı bilgilerinizi ya da kişisel bilgilerinizi paylaşmaya gerek kalmadan anlaşma yapabileceğiniz ve anlaştığınız kişi ile iletişime geçerek ve ürünü görerek alabileceğiniz imkanı sunmaktadır.

Letgo uygulamasını güvenle android marketten indirebilir ve kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu basamaktan sonra satmayı düşündüğünüz ürünün resimlerini ekleyerek ve bilgileri yazarak satışa çıkarabilirsiniz. Satıcı konumundayken de satın almak istediğiniz ürünleri alabileceğinizi unutmayınız. Letgo kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak için oldukça hızlı ve sorunsuz bir uygulama sunmayı amaçlamaktadır. Letgo çağrı merkezi ya da müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için uygulamanın bulunduğunu sayfa üzerinden uygulama geliştiricisine mesaj gönderebilirsiniz.

Letgo uygulaması üzerinden yardım ve destek kısmını kullanarak takıldığınız noktalarda bilgi edinebilirsiniz.

Letgo Çağrı Merkezi Numarası

Letgo firmasının; letgo müşteri hizmetleri, letgo iletişim 444 lü numara ya da letgo telefon no gibi bir iletişim numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine sizinle iletişim kuracak müşteri temsilcilerine aşağıda linki verilen facebook adresi üzerinden veya canlı destek hattından ulaşabilirsiniz.

Uygulama ile alakalı veya alışveriş sırasında yaşadığınız bir probleminiz var ise aşağıda verilen sıkça sorulan sorular linkinden yararlanabilirsiniz.

Letgo Müşteri Hizmetleri Numarası

Aradığınız sorunun cevabını sıkça sorulan sorular bölümünde de bulamazsanız Letgo firmasının aşağıda verilen facebook sayfasındaki mesaj gönder bölümünden mesajınızı Letgo’ya iletebilirsiniz.

Letgo Hakkında Merak Ettikleriniz İçin:
Sıkça Sorulan Sorular

Letgo’ya Facebook Üzerinden Ulaşmak İçin:
Mesaj Gönder

Letgo müşteri hizmetleri ile artık canlı destek üzerinden iletişime geçmenizde mümkün. Yapmanız gereken aşağıda vermiş olduğumuz Letgo Canlı Destek sayfasına tıklayarak sağ alt taraftan, Yardıma İhtiyacın mı Var? kısmından canlı desteği başlatmak.

Letgo Canlı Destek

Arama Terimleri: letgo iletişim bilgileri, letgo telefon no, letgo irtibat tel, letgo canlı destek, letgo müşteri temsilcisi, letgo şikayet hattı, letgo müşteri hizmetleri

413 Yorum

  1. Ferit Özyaylaz 30 Mart 2019
  2. Gülhan BAŞTAN 31 Mart 2019
  3. hasan 11 Nisan 2019
  4. Cüneyt 11 Mayıs 2019
  5. Serdar 10 Eylül 2019
  6. recep gültekin 2 Aralık 2019
  7. Arzu 5 Aralık 2019
  8. Ahmet grturk 22 Aralık 2019
  9. Kadir gönay 27 Aralık 2019
  10. ÖNDER 16 Mart 2020

Yorum Yap