Çayırağası Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çayırağası Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çayırağası Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çayırağası Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Çayırağası Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Çayırağası Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çayırağası Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Çayırağası Turizm firması şehirlerarası yolculuk yapılabilmesi için hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin her yerine düzenlenen seferler ile kişilerin istedikleri yerlere ulaşmasına imkan sağlanmaktadır. Seferlerin saatleri ve sıklık düzenlemeleri yapılarak uygun olan tarihlerde biletlerin satın alınması web sitesi üzerinden yapılabilmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst sırada olacak şekilde önemseyen firma aynı zamanda güvenlik için gerekli olan aksiyonları almaktadır. Uzun bir yolculuk yapan kişilerin isteklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bir düzenleme yapılmaktadır. Firma geniş bir araç kapasitesini ve konforu yüksek olan dizaynını kişilere sunabilmektedir. Firmanın tüm hizmetleri hakkında bilgi almak veya çeşitli konularda soruların yanıtlanabilmesi için çağrı merkezi numarası tercih edilebilir.

Çayırağası Turizm çağrı merkezi numarası 444 00 27 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çayırağası Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın müşteri hizmetleri numarası aktif olarak hizmet sağlamaktadır. 444 00 27 numaralı hat üzerinden atılacak olan SMS’ler ile çeşitli konuların bildirimleri yapılabilmektedir. Eğer kişilerin bilet sorgulama veya onaylatma, sefer saatlerini öğrenme gibi bir düşüncesi varsa mail adreslerini tercih etmesi gerekir. Firmanın web sitesinde tüm iletişim kanalları aktif bir şekilde kişiler ile paylaşılmaktadır. Gerekli bilgilerin edinilerek mail adresleri üzerinden soruların iletilmesi mümkün olabilir. Aynı zamanda anlık olarak aksiyon alınmak istenirse web sitesi üzerinden hizmet alınması mümkündür. Web sitesinde yer alan bazı bilgilerin doldurulması ile birlikte araçların kapasitesi, kalan bilet sayısı, sefer saatleri gibi bilgilere ulaşım sağlanabilir.

Yolculuk için gerekli olan tüm düzenlemeleri yapan firmanın önceliği kişilerin rahat bir yolculuk yapmasını sağlamaktır. Bu nedenle araçların içerisinde yer alan düzenlemelerde çeşitli alanlara dikkat edilmektedir. Koltukların yükseklikleri , ileri ve geri ayarlamasının yapılabilmesi, diğer koltuklar ile olan mesafesi dikkat edilen konular arasındadır. Uzun süre bir araç içerisinde yolculuk yapacak olan kişilerin hijyen koşullarında yolculuk edebilmesi için düzenli olarak temizlik yapılmaktadır. Kişilerin güvenliklerine önem verilerek emniyet kemerleri koltuklara yerleştirilmektedir ve aynı zamanda araçların düzenli olarak bakım hizmetleri yapılmaktadır. Yolculuk esnasında oluşabilecek olan tüm aksaklık durumları göz önüne alınarak sefer günlerinden ve saatlerinden önce düzenli bir şekilde araçların kontrolleri ve bakımları yapılmaktadır.

Çayırağası Turizm müşteri hizmetleri numarası 444 00 27 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çayırağası Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmayla direkt olarak iletişime geçebilmek için öncelikle SMS atılması gerekir. Eğer durum acil bir konu ise fiziki olarak bayilerin ziyaret edilmesi gerekebilir. Alınan biletlerin sorgulanması ve işlem tarihlerinin öğrenilebilmesi için web sitesi ziyaret edilebilir. Web sitesi üzerinden firmanın araçları ile nereden nereye yolculuk yapılacağının seçilmesi ve seferlerin görülmesi mümkündür. Daha sonra koltuk seçimi yapılarak tekli koltuk olarak sunulan seçeneklerin değerlendirilmesi sağlanabilir. Ödeme işlemlerinin tamamlanmasının ardından kişilerin oluşturmuş oldukları biletler iletişim adresleri üzerinden yollanmaktadır. Böylece kolay bir şekilde yolculuk için gerekli olan bilet işlemleri tamamlanmış olmaktadır. Eğer firmanın sunmuş olduğu web sitesi hizmetleri esnasında bir problem ile karşılaşılırsa hızlı bir şekilde mail adresleri üzerinden iletişim kurulması sağlanabilir.

Çayırağası Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 00 27 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çayırağası Turizm  Şikayet Hattı

Firmanın şikayet hattı olarak kullanmış olduğu numara SMS adresi ile aynıdır. Eğer bir sefer esnasında yaşanabilecek olan aksaklık durumu varsa iletişim kanalı üzerinden firmaya erişim sağlanabilir. Yetkili kişiler tarafından yapılan kapsamlı bir araştırma bu noktada devreye girmektedir. Yapılan incelemeler sonucunda eğer firmanın hatası bulunuyorsa telafi edebilmek adına hızlı bir şekilde aksiyon alınmaktadır. Şikayet hattına aynı zamanda çeşitli konularda görüşlerin bildirilmesi mümkündür. Yolculuk esnasında kişilerin yapmış oldukları gözlemler sonucunda hizmetleri iyileştirmeye yönelik olarak yapacaklar bildirimler firma için oldukça önemlidir. Yapılan bildirimler personeller tarafından değerlendirilir ve aksiyon almak üzere projeleştirilir. Firma uzun yıllardır sektörde yer aldığı için belirli bir uzmanlık seviyesine ulaşmıştır ve kişilerin isteklerine önem vermektedir.

Çayırağası Turizm şikayet hattı 444 00 27 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Çayırağası Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Çayırağası Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Çayırağası Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 00 27

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Çayırağası Turizm çağrı merkezi numarasına 444 00 27 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Çayırağası Turizm
Adres : Gaziantep Otogarı Şehitkamil /Gaziantep
E-Posta : info@cayiragasi.com.tr
Çağrı Merkezi : 444 00 27
Telefon Numarası :  0 (342) 328 92 22 (4 HAT)
Faks Numarası : 0 (342) 328 92 92

Arama Terimleri: Çayırağası Turizm iletişim bilgileri, Çayırağası Turizm telefon no, Çayırağası Turizm irtibat tel, Çayırağası Turizm canlı destek, Çayırağası Turizm müşteri temsilcisi, Çayırağası Turizm şikayet hattı, Çayırağası Turizm müşteri hizmetleri numarası, Çayırağası Turizm çağrı merkezi numarası, Çayırağası Turizm iletişim numarası, Çayırağası Turizm çağrı merkezi, Çayırağası Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap