venüs çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Venüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vestel 1984 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başladı. 1994 yılından itibaren ise Zorlu Grup bünyesinde faaliyetlerine devam etmekte. Vestel bir çok alanda Türkiye’de ürün üretmektedir. Bunlardan bazıları tüketici elektroniği, beyaz eşya, dijital ürün, savunma, araba elektroniği ve akıllı telefonlar. Vestel özellikle beyaz eşya alanında müşterilerin isteklerini ve beğenilerini karşılayan ürünler üreterek dikkatleri üzerine çekti. Akıllı telefonların üretilmeye başlamasıyla da bu alanda pay sahibi olmak isteyen Vestel Venüs modeli altında akıllı telefonlar üretmeye başladı.

İlk zamanlar bir çok kişi akıllı telefon alanında Vestel’in yeteri kadar ilgi göremeyeceğini düşündü. Bu düşüncenin sebeplerinden biri de bilgisayar ve laptop üretimindeki yeterli ilgiliyi görememesiydi. Akıllı telefon alanına hızlı bir giriş yapan Vestel ilk başlarda benzer özelliklere sahip farklı modellerde bir çok akıllı telefon üretti. Yeni iş alanına atılan bir çok firma gibi ilk zamanlar güncelleme ve hatalarla bir süre boyunca uğraşmak zorunda kalan Venüs zamanla daha kaliteli ve efektif ürünler üretmeye başladı. Yeni gelen güncellemelerle hataları giderip işletim sistemini daha kullanılabilir hale getirdi.

Venüs akıllı telefon alanında bir çok model üretti. Bunlardan bazıları: Venüs 4.5, Venüs 5.0 X, Venüs 5.0 V, Venüs 5.5 X, Venüs 5.5 V… Venüs’ün akıllı telefon alanındaki temel prensibi uygun fiyata kaliteli bir hizmet sunabilmekti. Bu alanda uğraş veren Venüs müşterilerin çoğunluğu tarafından olumlu bir geri dönüş aldı. Venüs son çıkan modellerinde özellikle 8 çekirdekli 64 bit Qualcomm işlemciler kullanarak performans olarak tatmin edici bir seviyeye geldi. Fiyat, performans ve özellik bakımından incelediğimizde Venüs akıllı telefonlar önümüzdeki yıllarda da tercih edilmeye devam edilecek.

Venüs’ün çağrı merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası, WhatsApp numarası ve mail adresi iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Venüs ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlar hakkında teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Venüs hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Venüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 41 23 (Haftanın her günü 08:00-00:00 arasında ulaşabilirsiniz.)

Venüs WhatsApp Destek Hattı
0536 075 41 23

Venüs Mail Adresi
vmh@vestel.com.tr

Arama Terimleri: venüs çağrı merkezi, venüs müşteri hizmetleri, venüs iletişim, venüs şikayet hattı, venüs şikayetvar, venüs irtibat tel, venüs telefon numarası

Yorum Yap