Polaris Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Polaris Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Polaris çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Polaris müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Polaris  şikayet hattına erişebilirsiniz. Polaris müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Polaris Çağrı Merkezi Numarası

Ayakkabı ve çanta denilince akla gelen ilk isim Polaris olmaktadır. Türkiye’deki birçok satış ağı ve şubeleri ile markamız oldukça fazla tercih edilmektedir. Tercih edilme sebebimiz; kalitemiz, ürün çeşitliliğimiz ve sattığımız ürünlerin arkasında yer almamızdır. Kişiler sıkıntı duydukları her konuda bizimle kolay bir şekilde iletişime geçebilmektedirler. Çağrı merkezlerimizdeki müşteri temsilcilerimiz, sizin mağazaya giderek ya da online sipariş vererek aldığınız her üründeki sorularınızı ve sıkıntılarınızı gidermektedir. Kalitemizden emin olduğumuz kadar kişi memnuniyetleri de bizim için bir o kadar önemlidir. Günün her saatinde ve kafanıza takılan her türlü sorularınızın cevaplarını bulmanızda yanınızdayız.

Polaris çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Polaris Müşteri Hizmetleri Numarası

Kadın, erkek ve çocuk ayakkabı modellerimiz için mağazalarımıza gelerek alış veriş yapabileceğiniz gibi internet üzerinden de alış veriş yapma ihtimaliniz söz konusudur. Her iki şekilde yapılan alış verişlerde Polaris siz değerli müşterilerinin devamlı yanında olmuştur. Mağazadan alınan ve kısa süre içerisinde bazı nedenlerle deforme olmuş olan ürünleriniz firmamız garantisi altındadır. İnternetten yapılan siparişlerinizde herhangi bir gecikme ya da yanlış ürün teslimi gibi sizi sıkıntıya sokacak durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0 850 290 75 77 telefon numaramızı arayarak müşteri temsilcimizle görüşme yapabilirsiniz. Yapılan görüşmeleriniz kayıt altında tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Sorununuz her ne ise kısa zamanda çözülecek ve size bilgi verilecektir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Polaris müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Polaris Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Polaris müşterilerinin her türlü sıkıntısında yanında olan bir markadır. Misyonumuz bu güne kadar edinmiş olduğumuz müşteri sayımızın çokluğu olduğu kadar vizyonumuz da daima onların memnun kalmaları olmuştur. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isterseniz 0 850 290 75 77 numaralı telefon hattımızı aradıktan sonra ‘0’ tuşlarsanız müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. ‘2’ tuşlarsanız ürün değişimi ve para iadesi hakkında görüşebilirsiniz. ‘3’ tuşlarsanız incelenmek üzere teslim ettiğiniz ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Polaris müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Polaris Şikayet Hattı

Polaris şikayet hattı siz değerli müşterilerinin aldığı ürünlerinde yaşamış olduğu her türlü şikayetlerde yanınızda olacaktır.  Yukarıdaki telefon numarasını aramanızdan başka aynı zamanda  https://www.polaris.gen.tr adresine giriş yaparak istek, dilek ve şikayet formu da oluşturabilirsiniz. Hatta müşteri temsilcilerimiz ile sıkıntılı bir durum yaşamış olsanız bile form doldurarak bize bildirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Polaris müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Polaris şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Polaris Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 290 75 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Polaris çağrı merkezi numarasına 0850 290 75 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. No.24 Bağcılar – İstanbul | Türkiye
İletişim Numarası:0 850 290 75 77
Email : musteriiliskileri@polaris.gen.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Polaris iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Polaris sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Polaris iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Polaris iletişim bilgileri, Polaris telefon no, Polaris irtibat tel, Polaris canlı destek, Polaris müşteri temsilcisi, Polaris şikayet hattı, Polaris müşteri hizmetleri numarası, Polaris çağrı merkezi numarası, Polaris iletişim numarası, Polaris çağrı merkezi, Polaris müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap