Sevil Parfümeri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sevil Parfümeri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sevil Parfümeri çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sevil Parfümeri müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sevil Parfümeri şikayet hattına erişebilirsiniz. Sevil Parfümeri müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sevil Parfümeri Çağrı Merkezi Numarası

Hem bayanların hem de erkeklerin favori ürünlerinden olan parfümler, losyonlar, bakım ve makyaj ürünleri, gündelik hayatın olmazsa olmazları arasında yer alır. Cildine ve görünümüne önem veren bireyler, bakım ürünlerine ihtiyaç duyarlar. Her bireyin zevkine uygun farklı çeşitlerdeki ürünlerin satış adresi olan Sevil parfümeri, bakımına ve cildine önem veren büyük bir kesimin ilk tercihidir. Parfüm arayışında olanlar ve indirimli fiyatlardan cilt bakım ürünlerine sahip olmak isteyenler bu adresten rahatlıkla alışveriş yapabilirler. Ürünler hakkında bilgi almak, beğendiğiniz ürünü sipariş vermek ve daha farklı sorularınız için 02122273845 nolu çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.

Sevil Parfümeri çağrı merkezi numarası 0212 227 38 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sevil Parfümeri Müşteri Hizmetleri Numarası

Hediyelik bakım ve kozmetik ürünleri, bayan parfüm seti, makyaj ürünleri, maske çeşitleri ve daha farklı yüzlerce ürüne ulaşabileceğiniz bu adresten tüm beğendiklerinizi satın alabilirsiniz. Dilerseniz kendinize, dilerseniz de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz hediye setleri, farklı ürünlerden oluştuğu için en özel hediyeler arasında gösterilebilir. Farklı markalara ait parfümleri kolaylıkla bulabileceğiniz bu adresteki tüm parfüm ve losyonların her zevke hitap eden kokuları mevcuttur. Firmanın müşteri hizmetleri, merak ettiğiniz tüm sorulara cevap vermek ve sipariş takibinizi daha rahat yapabilmeniz aynı zamanda firmadan memnun kalmanız için 7 24 kesintisiz hizmet sunar. Aklınıza takılan tüm sorular için markanın 0212 227 38 45 nolu numarasıyla iletişim kurabilirsiniz.

Sevil Parfümeri müşteri hizmetleri numarası 0212 227 38 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sevil Parfümeri Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Müşteri hizmetleri iletişim numarası bazı günlerde yoğun olabilmektedir. Oluşan bu yoğunluktan etkilenmemek için firmaya direkt bağlanma numarasından bağlanabilirsiniz. Acil sorularınız ve siparişleriniz için müşteri hizmetleri direkt bağlanma numarasını arayabilirsiniz. Ürünlerin stok durumunu, fiyatlarını ve çeşitlerini de direkt bağlanma numarasını arayarak öğrenebilirsiniz. Saatlerce hatta kalmanıza gerek kalmadan saniyeler içerinde müşteri hizmetlerine bağlanabileceğiniz bu yöntem sayesinde daha keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Sevil Parfümeri müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 227 38 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sevil Parfümeri Şikayet Hattı 

Firmadan yaptığınız alışverişlerden memnun kalmadığınızda ulaşabileceğiniz 0212 227 38 45 nolu şikayet hattını, günün her saati arayabilirsiniz. Ürünü beğenmediğiniz takdirde başkasıyla değiştirme ve iade etme gibi tüm işlemleriniz için de bu şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Firmanın müşteri temsilcileri, yaşadığınız sorunlara en kısa sürede çözüm üreterek, daha etkili bir alışveriş yapmanızı sağlarlar.

Sevil Parfümeri şikayet hattı 0212 227 38 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sevil Parfümeri müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sevil Parfümeri şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sevil Parfümeri Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 227 38 45

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sevil Parfümeri çağrı merkezi numarasına 0212 227 38 45 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : SEVİL PARFÜMERİ KOZMETİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
Adres : Garanti Mah. Tepecik Yolu Yanarsu Sk.No:48 Etiler/Istanbul
E-Posta : info@sevil.com.tr
Telefon : 0212 227 38 45

Arama Terimleri: Sevil Parfümeri iletişim bilgileri, Sevil Parfümeri telefon no, Sevil Parfümeri irtibat tel, Sevil Parfümeri canlı destek, Sevil Parfümeri müşteri temsilcisi

Yorum Yap