vatan-bilgisayar-cagri-merkezi-numarasi

Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vatan Bilgisayar çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vatan Bilgisayar şikayet hattına erişebilirsiniz. Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar, 1983 yılında Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazasıdır. Ülkemizde toplamda 53 ilde bulunan 115 mağazası ile 3800 çalışanı ile faaliyetlerini hızla sürdürmektedir. Vatan Bilgisayar, sektörünün öncü ve gözde markalarından birisidir. Yaptığı indirim ve kampanyalarla birçok müşterisinin güvenini kazanmıştır.

Vatan Bilgisayar’da birçok ürün kategori bulunmaktadır. Bu kategorilerin geneline bakacak olursak şöyledir; Telefon, Bilgisayar, Bilgisayar Parçaları, Foto & Kamera, TV & Ev Elektroniği, Ofis Malzemeleri, Aksesuarlar, Oyun & Hobi, Ev Aletleri & Kişisel Bakım. Bu kategorilerde sunduğu binlerce ürün seçeneği ile uygun fiyat politikası müşterilerini memnun etmektedir.

Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi Numarası

Vatan Bilgisayar; uzun yıllardır sunduğu; beklentiyi karşılayan, farklı türdeki donanımlı bilgisayarları sizler için sunan bir marka olarak karşınızdadır. Müşterilerimiz ile ilişkimiz ve iletişimimiz konusunda oldukça deneyimli ve ilgili bir çerçeve sunmayı düşlüyoruz. Bu kapsamda kendimizi hep geliştirmeye ve sizlerin beklentilerine daimi olarak kulak vermeye çalışıyoruz. Bunu yaparken bazen de gözümüzden kaçan detaylar olabilmektedir. Bu detayların olmaması, olduysa eğer bir çözüm bulunması için bizimle iletişime geçmeniz, bizler için oldukça önemlidir. Çünkü bu bağlamda kendimizi daha da geliştirebilir ve beklentilerinizi sizinle daha kısa yoldan ve hızlı bir şekilde buluşturma şansına erişebiliriz. Çünkü sektör olarak oldukça hızlı bir şekilde gelişen ve teknoloji ile direkt olarak muhatap kalınması gereken bir pazarda yer alıyoruz. Bundan dolayı da her yeniliği, kendi bünyemize adapte etmemiz için; sadece olumlu yönlerimizi değil, olumsuz olan yönlerimizi de ‘’şikâyetleriniz’’ kapsamında değerlendirmeliyiz. Bu detay bizi, daha ileri götürecek bir basamak olacaktır. Vatan Bilgisayar çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Numarası

Vatan Bilgisayar’a ait almış olduğunuz bir ürünle alakalı daha detaylı bilgiye ulaşmak ya da herhangi bir talebinizi dile getirmek için; müşteri hizmetlerimiz ile direkt olarak bağlantı sağlayabilirsiniz. Bu bağlantı sayesinde; istemiş olduğunuz hizmete daha kısa yoldan ulaşmanız da mümkün olacaktır. Vatan Bilgisayar’ın müşteri hizmetlerine ulaşmak için kullanabileceğiniz telefon numarası ise 0850 222 56 56 şeklindedir. Bu numara aracılığı ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vatan Bilgisayar; müşterilerin her bağlamda yaşamış olduğu sorunları, dile getirdikleri takdirde; onlarla kontak kurarak, çözüm arayışına giren bir marka konumundadır. Müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanmak için, müşteri hizmetleri çağrı merkezimiz üzerinden doğrudan bir bağlantı sağlayabilirsiniz. Ayrıca ürün satın almak istediğiniz bir zamanda da yine bu hat üzerinden haftanın 7 günü sizler için hizmet sağlayabiliriz. Sabah 09:00 ile akşam 22:00 saatleri arasında satın alma işlemleri ile alakalı olarak müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Vatan Bilgisayar müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Vatan Bilgisayar Şikayet Hattı

Vatan Bilgisayar’a dair şikayetlerinizi direkt olarak iletmek isteği içerisinde iseniz; yine müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aynı şekilde 0850 222 56 56 numaralı telefonu kullanarak, bize bildirmek istediğiniz her türden detayı, direkt olarak paylaşabilirsiniz. İlgili personelimiz aracılığı ile kaliteli bir geri dönüş alarak, şikayetinize de çözümü direkt olarak bulacaksınız. Bununla birlikte bizimle paylaşmak istediğiniz bir şikayetiniz de var ise sitemizde bulunan ‘’şikayet formu’’ başlıklı olan belgeyi doldurup, gün ve saat farketmeksizin bizlere ulaştırabilirsiniz. Bu formun dahilinde; belirtmek istediğiniz soruna dair olarak vereceğiniz bilgiler değerlendirilerek, sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Vatan Bilgisayar müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Vatan Bilgisayar şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Mail: info@vatanbilgisayar.com

Web Çağrı Merkezi: 0850 222 56 56

Telefon ile Sipariş Hattı: 0850 222 56 56

Vatan Bilgisayar’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftaiçi 09.00 ile 18.30 arasında ulaşabilir, hafta sonu ise 10.00 ile 17.00 arasında destek alabilirsiniz. Bir ürün satın almak isterseniz, haftanın 7 günü 09.00 ile 22.00 arasında ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerle ilgili bilgileri bu çağrı merkezinden alabilir, satın sonrası destek alabilir; istek, soru, çneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 56 56

Arama Terimleri: vatan bilgisayar iletişim bilgileri, vatan bilgisayar telefon no, vatan bilgisayar irtibat tel, vatan bilgisayar canlı destek, vatan bilgisayar müşteri temsilcisi, vatan bilgisayar şikayet hattı, vatan bilgisayar müşteri hizmetleri numarası, vatan bilgisayar çağrı merkezi numarası, vatan bilgisayar iletişim numarası, vatan bilgisayar çağrı merkezi, vatan bilgisayar müşteri hizmetleri direk bağlanma

7 Yorum

  1. Mekin Aslan 18 Kasım 2017
    • cagrimerkezimizyazar 18 Kasım 2017
  2. ALİ ERGİN 24 Ocak 2018
  3. Ayşe 22 Şubat 2018
  4. Xat 8 Nisan 2019
  5. süleyman CAN TEL O 5362688529 11 Aralık 2023
  6. cemel 13 Ocak 2024

Yorum Yap