Senkar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Senkar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Senkar çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Senkar müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Senkar şikayet hattına erişebilirsiniz. Senkar müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Senkar.net Çağrı Merkezi Numarası

Teknolojinin hızla ilerlemesi ile beraber insanların yaşamına daha önce hayal bile edemedikleri olgular girmiş durumdadır. Özellikle internetin kullanılmaya başlaması ile bugün birçok işlem internet üzerinden yapılıyor. Onlardan bir tanesi de alışverişlerin internet üzerinden yapılmasıdır. Bu noktada da farklı gereksinimler için farklı firmalar insanların karşısına çıkıyor. İşte onlardan bir tanesi de Senkar isimli online alışveriş platformudur. Sitede elektronik muhtelif türden ürünler, takı ve saatler, oto bahçe yapı market ürünleri ofis yaşam ürünleri gibi çok değişik ürünler satılıyor. Bu noktada bu siteden alışveriş yapmak isteyenler doğal olarak Senkar.net çağrı merkezi numarası nedir öğrenmek istiyorlar.

Senkar çağrı merkezi numarası 0312 362 53 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Senkar.net Müşteri Hizmetleri Numarası

Ürün gamı bir hayli geniş ve farklı beklentilere hitap eden, üstelik internette güvenli alışverişin adresi olan bu sitenin müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçmek isteyenler 05527952088 üzerinden gereksinim duydukları her an iletişime geçebiliyor. Bu numara aynı zamanda Whatsapp numarasıdır. Burada kurumu benzerlerinden ayıran en önemli olan husus ise hafta içi mesai saatleri arasında iletişime geçilebilmesidir. Yani müşteri hizmetleri ile haftada 5 gün saat 9.30 ile 17.00 saatleri arasında iletişime geçebilir, her tür bilgiyi alabilirsiniz.

Senkar müşteri hizmetleri numarası 0312 362 53 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Senkar.net Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer firmada bir tanıdığınız var ve onunla iletişime geçmek istiyorsanız kendisine nasıl ulaşacağınızı düşünüyor iseniz o zaman bu sitenin direkt bağlanma numarası olan 0 312 362 53 06 numarasını arayabilir, karşınıza çıkan santralden görüşeceğiniz kişinin dahili hattını biliyor iseniz tuşlayabilir, yok eğer bilmiyor iseniz o zaman telefon santrali operatöre bağlandığı zaman operatöre görüşmek istediğiniz kişinin bilgilerini verebilirsiniz.

Senkar müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 362 53 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Senkar.net Şikayet Hattı

Firmadan bir ürün aldınız ve beğenmediniz ya da siparişinizde gecikme var. Mevcut sorunlarınızı doğal olarak ilgili birimlere bildirmek ve sorununuzun ivedilikli olarak giderilmesini istiyorsanız o zaman Senkar.net şikayet hattı numarasını arayabilirsiniz. Bunun için üstte yer alan her iki numarayı da yine mesai saatleri içinde arayarak anında iletişime geçebilirsiniz. Kurum yetkilileri size anında sorununuzun giderilmesi noktasında yardımcı olacak ve sorununuz kısa sürede giderilmiş olacaktır. Firma bu konuda son derece hassastır.

Senkar şikayet hattı 0312 362 53 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Senkar müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Senkar şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Senkar Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 362 53 06

Senkar WhatsApp Destek Hattı
0552 795 20 88

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Senkar çağrı merkezi numarasına 0312 362 53 06 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Senkar.net
Telefon : 0312 362 53 06
WhatsApp Destek hattı: 0552 795 20 88

Arama Terimleri: Senkar iletişim bilgileri, Senkar telefon no, Senkar irtibat tel, Senkar canlı destek, Senkar müşteri temsilcisi, Senkar şikayet hattı, Senkar müşteri hizmetleri numarası, Senkar çağrı merkezi numarası, Senkar iletişim numarası, Senkar çağrı merkezi, Senkar müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap