upskargo-cagri-merkezi-numarasi

UPS Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

UPS Kargo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde UPS Kargo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden UPS Kargo şikayet hattına erişebilirsiniz. UPS Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

UPS Kargo, 1907 yılında Amerikan Posta Şirketi olarak kurulmuş, 1919 yılında UPS olarak değiştirilmiştir. Dünyanın dört bir yanına taşımacılık hizmeti veren UPS toplamda 220 ülkeye hizmet vermektedir. Şirketin 400 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

UPS Kargo, 1988 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. 260 şubesi, 700 araçlık filosu ve 5000’den fazla çalışanıyla hizmet vermektedir. Kalitesi ve hızlı ürün taşımacılığıyla gözde kargo firmalarından biri olan UPS Kargo, önceliğini müşteri memnuniyetine vermektedir.

UPS Kargo Çağrı Merkezi Numarası

Kargo şirketleri hayatımızı kolaylaştıran ve her türlü eşya ve gıdayı başka şehirlere ileten kuruluşlardır. Ayrıca hızlı ve güvenli bir taşımacılık da onların vaz geçilmezleri arasındadır. UPS Kargo yani Unıted Parcel Servise 100 yılı aşkın bir kuruluştur. Ilk kuruluş hikayesi oldukça ilginçtir. 19 yaşındaki genç girişimci  Amerikalı Jim Casey 1907 yılında, arkadaşından borç para alarak kurye şirketi kurmuştur. Baze yaya bazen de bisikletiyle kurye taşımaya başlamıştır. 1919 yılında ise şirketini eyalet dışına taşıyarak daha da büyümüştür.

1988 yılında Türkiye pazarına giriş yaparak, ülkemizde büyük nam salmış bir şirkettir. Şu anda 260 dan fazla şubeye sahip olan kurye şirketinin 700 araçlık filosu bulunmaktadır. Kökleri oldukça eskiye dayanan 3000’e yakın personeli ile hizmet veren UPS Kargo işinde oldukça tecrübeli bir şirkettir. Kargo takibi, götürülmesi gereken malzemeleriniz için kurye çağırma hizmetlerini gerçekleştireceğiniz çağrı merkezleri bulunmaktadır. UPS Kargo çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

Yurtiçi ve yurt dışı kargolarınızı UPS Kargo ile gönderebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak; taşıma sürenizi, ücretinin ne kadar olduğunu, teslimat süresini, gönderinizin durumunu öğrenebilirsiniz. 0 850 255 00 66 numaralı müşteri hizmetlerini aradığınızda müşteri temsilcilerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Yurt dışına gidecek olan gönderileriniz dış ticaret gümrük kurallarına göre gönderilmektedir. Ayrıca her gönderiniz tarafımızca sigortalanmaktadır. Gönderinin herhangi bir kırılma ya da deforme olma durumunda tarafımızca ödenmektedir.

Yola çıkacak olan bütün ürünler tarafımızca güzel bir şekilde paketlenmektedir. Yolda onlara gelecek olan zararlar engellenmektedir. Firmamız kişilerin bir kurye şirketinden beklentilerini tam anlamıyla karşılamaktadır. Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak, her türlü istek ve önerilerinizi değerlendireceğimiz müşteri hizmetlerimizi hafta arası 09.00- 20.00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi UPS Kargo müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Gönderi takiplerinizi ve öğrenmek için yukarıdaki müşteri hizmetlerimizi arayacağınız gibi; ups.com.tr adresimizden de öğrenebilmeniz mümkündür. Kargolarınızı şubemize getiremediğiniz durumlarda yerinden gelip almaktayız. Bizleri facebook, twitter, instagram hesaplarından da takip edebilir ve ulaşım sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için UPS Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

UPS Kargo Şikayet Hattı

Kargonuzun zamanında ulaşmaması, zarar görmüş olan kargolarınız ya da fazla ücret talebinde bulunulduğunu düşünüyorsanız şikayet oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen UPS Kargo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri UPS Kargo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İletişim Bilgileri:

UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş.

Adres: Merkez Mahallesi, Ayazma Cad. Papirus Plaza, B Blok, No: 37/44  34406 Kağıthane/İstanbul

Müşteri İlişkileri

Tel: 0850 255 00 66

Fax: (212) 409 06 10 / 409 06 22

Kurye Rezervasyon

Tel: 0850 255 00 66

WhatsApp Gönderi Hattı: 0530 524 93 33

UPS Kargo’nun 444’lü bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla gönderinizin son durumu hakkında bilgi alabilir, teslimat süresi ve gönderi ücret bilgisi alabilir, dış ticaret hakkında gümrük sorularınızı sorabilir kargonuz hakkında tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu hat üzerinden istek, şikayet, soru ve önerilerinizi de kolayca bildirebilirsiniz.

Ek olarak aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak şikayet ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

UPS Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

 0850 255 00 66

444 00 66

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. UPS Kargo çağrı merkezi numarasına 0850 255 00 66 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

UPS Kargo İletişim Formu

Arama Terimleri: ups kargo iletişim bilgileri, ups kargo telefon no, ups kargo irtibat tel, ups kargo canlı destek, ups kargo müşteri temsilcisi, ups kargo şikayet hattı, ups kargo müşteri hizmetleri numarası, ups kargo çağrı merkezi numarası, ups kargo iletişim numarası, ups kargo çağrı merkezi, ups kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. sedat gülümser 2 Aralık 2021
  2. ÖZLEM KARAHAN 21 Ocak 2022
  3. Fariza Abdreshova 7 Nisan 2022

Yorum Yap