Git Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Git Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Git Kargo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Git Kargo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Git Kargo şikayet hattına erişebilirsiniz. Git Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Git Kargo Çağrı Merkezi Numarası

Gelişen teknolojiye ve hıza ayak uydurularak bilinen kargo hizmetleri de daha seri ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Artık kargonuzun gelmesi için günlerce evde beklemenize de gerek kalmadı. Güvenli ve hızlı taşımacılık, yeni nesil kargo fırsatları kişilere sunulmaktadır. Git Kargo tarafından canlı takip, interaktif notlar, teslim sırası ve tahmini varış süresi kişilere sunulur. Kargonuzun durumunu kendiniz de takip edebilir içinizin rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Kurumsal üye olarak indirimli fiyatlardan faydalanabilir işletmenizi kara da geçirebilirsiniz. Kargolar gün içerisinde adrese teslim edilerek kaliteli bir hizmet de kişilere sunulmaktadır. Şu an sadece kurumsal müşterilerin kargoları teslim edilmektedir. Standart kargo talebinde bulunan kurumsal müşterilerin kargoları 24 saat dolmadan teslim edilirken; gün içi teslimat seçeneğinde ise 8 saatte kargo teslimleri yapılmaktadır. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiler çağrı merkezleri tarafından sizlere verilecektir.

Git Kargo çağrı merkezi numarası 0850 302 91 98 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Git Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

Git Kargo tarafından adresinize 2 defa ücretsiz dağıtım hakkınız bulunmaktadır. Adreste bulunamayan kişilerin birinci kez hakkından sonra bir hakları daha vardır. Sonrasında mobil uygulamadan ya da maille bilgi vererek kurye talebinde bulunabilirsiniz. Vip teslimat talebinde bulunursanız gün içinde, hafta sonunda ya da gece kargo gönderiminde bulunmanız mümkündür. Firma rota optimizasyonu, canlı kargo takibi, gün içinde teslimat, işletmenize özel çözümlerle sizlerin yanındadır. Deneyimli kadrosu ile yeni nesil kadro deneyimini kişilere sunmaktadır. Bütün işletme sahipleri işlerine hız kazandırmak için firmayı tercih edebilir. Müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçerek kargonuzla ilgili ayrıntı görüşme yapabilirsiniz.

Git Kargo müşteri hizmetleri numarası 0850 302 91 98 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Git Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Git Kargo ile direkt bağlantı kurabilmeniz mümkündür. Canlı destek alabilirsiniz. 0 850 302 91 98 numaralı müşteri hizmetleri sizin için oluşturulmuştur. Mail ile iletişime geçecek olan kişiler iletisim@gitkargoo.com adresine yazılı bildiride bulunabilirler. Ayrıca internet sayfasında bulunan “bizimle iletişime geçin” formunu doldurarak da müşteri ilişkileri, satış, insan kaynakları, iş ortakları departmanlarına yazılı mesajınızı iletebilirsiniz. Her konuda kişilere yardımcı olunmakta ve bilgi verilmektedir.

Git Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 302 91 98 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Git Kargo Şikayet Hattı

Git Kargo hizmetlerinden, kargolarla ilgili sıkıntılardan ya da farklı konularda karşılaştığınız problemlerden bahsetmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Yazılı mesaj gönderebilirsiniz. Uluşan şikayetler en kısa zamanda giderilecektir.

Git Kargo şikayet hattı 0850 302 91 98 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Git Kargo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Git Kargo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Git Kargo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 302 91 98

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Git Kargo çağrı merkezi numarasına 0850 302 91 98 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İrtibat Adres Bilgisi : Barbaros, Begonya Sk. No:1/2 Ataşehir / İstanbul

E-Posta Mail Adresi : iletisim@gitkargo.com

Çağrı Merkezi Telefon Numarası : 0850 302 91 98

Arama Terimleri: Git Kargo iletişim bilgileri, Git Kargo telefon no, Git Kargo irtibat tel, Git Kargo canlı destek, Git Kargo müşteri temsilcisi, Git Kargo şikayet hattı, Git Kargo müşteri hizmetleri numarası, Git Kargo çağrı merkezi numarası, Git Kargo iletişim numarası, Git Kargo çağrı merkezi, Git Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap