Üç Dört Beş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Üç Dört Beş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Üç Dört Beş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Üç Dört Beş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Üç Dört Beş şikayet hattına erişebilirsiniz. Üç Dört Beş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Üç Dört Beş Çağrı Merkezi Numarası

Üç Dört Beş markası ders kitapları ve test kitaplarını sunan bir firmadır. Belirli sınıflara göre ve sınıfların gördükleri derslere göre yayıncılık yapan firma pek çok hizmeti sağlamaktadır. Markanın çağrı merkezi numarasının aranarak pek çok bilgiye ulaşılması mümkündür. Markanın web sitesi ve uygulaması bulunmaktadır. Çağrı merkezi numarasının aranarak çözüme ulaştıralamayan soruların yanıtları ve yayınlanacak oldukları tarihlerin öğrenilmesi mümkündür. Aynı zamanda firmanın yayınları hakkında detaylı bilgilerin ve siparişler ile ilgili oluşan soru işaretlerinin çağrı merkezi numarası üzerinden yanıtlanması mümkündür. Akıllı tahta ile uyumlu olan yayının akıllı tahta yazılımlarıda sunulan hizmetler arasında bulunmaktadır.

Üç Dört Beş çağrı merkezi numarası 0 530 155 44 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Üç Dört Beş Müşteri Hizmetleri Numarası

Markanın müşteri hizmetleri numarasının aranması ile birlikte çeşitli konular hakkında bilgi edinilmesi mümkündür. Firmanın yayınlarının yanı sıra akıllı tahta yazılımlarına yönelik olarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilmektedir. Yazılımların detayları ve lisansları hakkındaki çeşitli bilgiler ve satın alma süreçleri ile ilgili yönlendirmeler müşteri hizmetleri üzerinden yapılabilmektedir. Firmanın müşteri hizmetlerinde yer alan personeller alanında uzman olan ve eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Markanın öncelik verdiği konulardan birini müşterilerin memnuniyeti oluşturmaktadır ve müşteri hizmetlerine yönlendirilen her taleple ilgilenilmektedir. Markanın müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0530 155 44 99 numaralı hattın aranması yeterli olmaktadır.

Üç Dört Beş müşteri hizmetleri numarası 0 530 155 44 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Üç Dört Beş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markanın müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için numaranın aranması ve gerekli yönlendirmelerin takip edilmesi gerekmektedir. Çağrı merkezinde yer alan personeller alanında uzman kişilerden ve güler yüzlü yaklaşıma sahip olan kişilerden oluşmaktadır. Kişilerden gelecek olan taleplerin çözülmesi için gerekli birimlere yönlendirme yapılmaktadır. Soruların yanıtlanması ve merak edilen konuların çözüme kısa sürede kavuşturulması müşteri hizmetlerini tarafından sunulmaktadır.

Üç Dört Beş müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 530 155 44 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Üç Dört Beş Şikayet Hattı

Markanın şikayet hattı üzerinden kişilerin çeşitli sorunlarını dile getirmesi mümkündür. Marka benimsediği kurallar gereği müşterilerden gelen talepleri ve şikayetleri kesin olarak çözmek için hizmet sağlamaktadır. Şikayet hattına ulaştırılan tüm sorunların en kısa ve kesin şekilde çözülmesine yönelik olarak çağrı merkezinde çalışan kişiler hizmet sağlamaktadır. Müşterilerin çeşitli konular ve sorunlar için şikayet hattı üzerinden marka ile iletişime geçmesi mümkündür.

Üç Dört Beş şikayet hattı 0 530 155 44 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Üç Dört Beş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Üç Dört Beş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Üç Dört Beş Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 530 155 44 99

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Üç Dört Beş çağrı merkezi numarasına 0 530 155 44 99 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Üç Dört Beş
Adres : Acıbadem Mah. Çeçen Sk. No: 25 Akasya Sitesi Kent Kule A1 Blok Kat: 25 D:138 Acibadem -Üsküdar/ İstanbul
E-Posta : info@ucdortbes.com
Telefon : 0 530 155 44 99

Arama Terimleri: Üç Dört Beş iletişim bilgileri, Üç Dört Beş telefon no, Üç Dört Beş irtibat tel, Üç Dört Beş canlı destek, Üç Dört Beş müşteri temsilcisi, Üç Dört Beş şikayet hattı, Üç Dört Beş müşteri hizmetleri numarası, Üç Dört Beş çağrı merkezi numarası, Üç Dört Beş iletişim numarası, Üç Dört Beş çağrı merkezi, Üç Dört Beş müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Osman 8 Ocak 2022

Yorum Yap