Zoom Butik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zoom Butik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zoom Butik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Zoom Butik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Zoom Butik şikayet hattına erişebilirsiniz. Zoom Butik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Zoom Butik Çağrı Merkezi Numarası

Şubat 2016’da bir iş hanının küçük bir dükkanında giyim ürünleri satışı yaparak sektöre adım atan Zoom Butik, günümüzde kaliteli ve hesaplı alışveriş misyonu ile oldukça sık tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Çizgisini her zaman koruyan marka, hesaplı fiyatlar ile kaliteli giyinmek isteyen kişilerin tercihlerinde ilk sıralarda yerini almıştır. Perakende mağazasından sonra 2018 yılında kurmuş olduğu online alışveriş sitesi ile Türkiye’nin her yerine hızlı teslimat ayrıcalıkları ile ulaşmaktadır. Her zaman kalitenin hesaplı adı olmayı hedefleyen marka modayı güncel tutarak ucuz ve kaliteli giyinmenin mümkün olduğunu savunmaya devam edecektir. Marka tarafından sağlanan 7/24 çağrı merkezi hattı ile müşterilerine her konuda destek vermektedir. +90 (544) 378 83 21 numaralı çağrı merkezini arayarak veya info@zoombutik.com e-mail adresine mail göndererek dilediğiniz zaman iletişim sağlayabilirsiniz.

Zoom Butik çağrı merkezi numarası 0544 378 83 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zoom Butik Müşteri Hizmetleri Numarası

Oldukça geniş ürün yelpazesi ile marka güvenli ve kolay ödeme imkanları ile geniş bir kitle tarafından yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Elbiselerden eşofmanlara kadar olan zengin ürün yelpazesini online sitesi üzerinden Türkiye’nin dört bir yanına sunan markanın internet sitesi üzerinden siparişlerinizin takibini gerçekleştirebilirsiniz. Markaya, ürünlere veya siparişlerinize ilişkin her konuda destek alabileceğiniz çağrı merkezine 7/24 +90 (544) 378 83 21 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Zoom Butik müşteri hizmetleri numarası 0544 378 83 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zoom Butik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markanın sunmakta olduğu online satış hizmetleri ve ürün siparişleriniz ile ilgili her konuda 7/24 müşteri hizmetleri desteği alabilirsiniz. Kargo, değişim, garanti, sipariş takibi vb. gibi pek çok konuda müşteri temsilcileri ile direkt olarak iletişime geçmek için +90 (544) 378 83 21 numaralı çağrı merkezi destek hattını arayabilirsiniz.

Zoom Butik müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0544 378 83 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zoom Butik Şikayet Hattı

Marka müşteri memnuniyetini daima birincil önceliği haline getirmiştir. Marka tarafından sunulan onlie satış hizmetleri, ürünler veya siparişler ile ilgili herhangi bir şikayetinizin oluşması durumunda sizlere 7/24 destek veren çağrı merkezini +90 (544) 378 83 21 telefon numarası üzerinden arayabilir şikayetinizi bildirebilirsiniz. Müşteriler tarafından bildirilen şikayetler değerlendirilip en kısa sürede çözüme kavuşturulur.

Zoom Butik şikayet hattı 0544 378 83 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Zoom Butik müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Zoom Butik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Zoom Butik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0544 378 83 21

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Zoom Butik çağrı merkezi numarasına 0544 378 83 21 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Zoombutik
Adres : Kartaltepe Mahallesi Enverpaşa Caddesi No:130/A Bayrampaşa İstanbul
E-Posta : info@zoombutik.com
Telefon : 0544 378 83 21

Arama Terimleri: Zoom Butik iletişim bilgileri, Zoom Butik telefon no, Zoom Butik irtibat tel, Zoom Butik canlı destek, Zoom Butik müşteri temsilcisi, Zoom Butik şikayet hattı, Zoom Butik müşteri hizmetleri numarası, Zoom Butik çağrı merkezi numarası, Zoom Butik iletişim numarası, Zoom Butik çağrı merkezi, Zoom Butik müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap