Birnumara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birnumara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Birnumara çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Birnumara müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Birnumara şikayet hattına erişebilirsiniz. Birnumara müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Birnumara Çağrı Merkezi Numarası

İlk olarak 2007 yılında Ankara’da kurulmuş olup o yıldan bu yana internet satışını gerçekleştiren Birnumara, genellikle elektronik ürünlerin satışını yapmaktadır. satışların online olarak gerçekleşmesi elektronik ürün satın almak isteyen için çok da cazip değildir. Fakat firma, hızlı ve özenli kargolama, kaliteli ürün ve uygun fiyat ile Türkiye’de pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Ürün satışını genellikle, Trendyol, Hepsiburada ve n11.com gibi büyük pazar yerlerinde gerçekleştiren bu firma oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olup hemen hemen her ünlü markanın satışını gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra, akla gelebilecek her elektronik cihazın satışını yaparak hemen hemen her kitleye hitap etmektedir.

Birnumara çağrı merkezi numarası 444 46 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Birnumara Müşteri Hizmetleri Numarası

Oldukça geniş bir kitle ile alışveriş içinde olan firma, müşterileri ile kolay bir şekilde iletişime geçebilmek ve onların hem sorularına cevap verip hem de sorunlarını çözüme kavuşturmak için bir müşteri hizmetlerine sahiptir. Kişiler herhangi bir durumda gün içinde istedikleri saatte kolay ve hızlı bir şekilde çağrı merkezi ile iletişime geçebilmektedir. Firmanın internet sitesi üzerinde gerekli olan tüm bilgiler mevcuttur. Fakat bu bilgilerin dışında merak edilen tüm sorular ve sorunlar için müşteri hizmetleri numarası 444 4 694 olarak belirtilmektedir. Diğer bir yandan kişiler isterlerse internet sitesi üzerinde yer alan e-mail adresi üzerinden de iletişime geçebilmektedirler.

Birnumara müşteri hizmetleri numarası 444 46 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Birnumara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kişiler pek çok farklı konuda sorun ile karşı karşıya kaldıklarında ya da merak ettikleri bi durum olduğu zaman yetkili bir kişi ile direkt olarak iletişime geçmek istemektedirler. Buna bağlı olarak da direkt bağlanma talep etmektedirler. Fakat Birnumara için müşteri hizmetleri dışında iletişim kurabilecekleri herhangi bir numara bulunmamaktadır.

Birnumara müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 46 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Birnumara Şikayet Hattı

Firma, elektronik ürünlerin satışını gerçekleştiren bir internet sitesi olduğundan dolayı pek çok şikayete maruz kalabilmektedir. Elektronik cihazların kolay bir şekilde arızalanması pek çok şikayete neden olabilir bu durumda kişiler bir şikayet hattına başvurmak istemektedir. Fakat Birnumara için herhangi bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Kişiler şikayetlerini müşteri hizmetleri üzerinden iletmelidirler.

Birnumara şikayet hattı 444 46 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Birnumara müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Birnumara şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Birnumara Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 46 94
0532 300 93 98

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Birnumara çağrı merkezi numarasına 444 46 94 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Birnumara
Telefon : 444 46 94

Arama Terimleri: Birnumara iletişim bilgileri, Birnumara telefon no, Birnumara irtibat tel, Birnumara canlı destek, Birnumara müşteri temsilcisi, Birnumara şikayet hattı, Birnumara müşteri hizmetleri numarası, Birnumara çağrı merkezi numarası, Birnumara iletişim numarası, Birnumara çağrı merkezi, Birnumara müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap