Gastro Club Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gastro Club Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gastro Club çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gastro Club müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gastro Club şikayet hattına erişebilirsiniz. Gastro Club müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gastro Club Çağrı Merkezi Numarası

Gastro Club İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve bunun gibi tamı tamına 15 büyük şehirde Köşebaşı, Wagamama, Milano, Krispy Kreme, Bisquitte gibi bu şehirlerde bulunan lüks restoranlarının bulunduğu 1000’den fazla restoranda hesapları %50’ye varan indirimlerle rahat bir şekilde ödemeniz için fırsat sunan bir yeme-içme kulübü olarak görev yapar.

Firma, müşterilerine birçok avantaj sunmaktadır. 1200’ü aşkın lüks restoranda büyük ve küçük tam 36 şehirde indirimli ağırlanmanızı sağlar ve hesap öderken büyük kolaylıklar sunar. Ödeyeceğiniz toplam hesap üzerinden %50’ye varan indirimlerden faydalanabiliyorsunuz. Üyeliğin bir güzel yanı da yıl boyunca sınırsız kullanım sağlamasıdır. Kart limiti bulunmamaktadır. İstediğiniz sıklıkta rahatça kullanabilirsiniz.

Market alışverişinden restoranlara, kuru temizlemeye ve spora kadar hayatınızın her alanında size yardımcı olacak olan kampanyalar yapılmaktadır. Firmanın çağrı merkezi hattını aramak için 0 850 304 10 83 numarasını arayabilir ya da destek@GastroClub.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Gastro Club çağrı merkezi numarası 0850 304 10 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gastro Club Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma üyeliğinin geçerli olduğu tüm restoranlarda her yemeğe çıkmanız durumunda toplam hesabınızı indirimli bir şekilde ödeyebilir ve her yıl büyük bir bütçe tasarrufu sağlayabilirsiniz. Firmanın mobil uygulaması da bulunuyor. Hem iOS hem de Android işletim sistemleri ile uyumlu olan bu mobil uygulama tüm akıllı telefonlarla uyumludur.

Mobil uygulamayı Android telefonlar için Google Play üzerinden ve Iphone telefonlarınız üzerinden App Store’dan saniyeler içerisinde indirebilirsiniz. Birçok kişi bu mobil uygulamanın ücretsiz olup olmadığını merak etmektedir. Evet, mobil uygulamayı indirip kullanmak tamamen ücretsizdir. Fakat firmanın kullanıcılarına sunmuş olduğu tüm avantajlarından sınırsız bir şekilde yararlanmak için mutlaka üyelik sahibi olmanız gerekir. Site üzerinden üyelik satın alabilirsiniz.

Firma üyeliği ne kadar diye soranlar için, 180 TL olan 1 yıllık üyelik paketi 31 Ağustos’a kadar Enpara ödeme yöntemi ile 50 TL’ye satın alabilirsiniz. Peki üyelik nasıl kullanılır? Üyeliği kullanmak için firmanın geçerli olduğu tüm restoranlarda kartınızı ya da akıllı ce telefonunuza yüklemiş olduğunuz mobil uygulamayı restoranda görev yapan elemanlara göstermeniz yeterli olacaktır.

Gastro Club müşteri hizmetleri numarası 0850 304 10 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gastro Club Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kartımda bulunan puanları nasıl harcayabilirim? 1 TL puan 1 TL ile eşit değere sahiptir. Kazandığınız tüm puanları 24 saat içerisinde rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Kazandığınız puanları mobil uygulama üzerinden yapacağınız bir sonraki ödemelerde kullanılabilirsiniz. Firma ile iletişime geçmenin bir diğer yolu da İnstagram hesabıdır. https://www.instagram.com/gastroclubtr linki üzerinden firmanın İnstagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Firmaya üye olmanın bir avantajı da görür görmez Instagram’a fotoğraf atmak isteyeceğiniz mekanlarda üyeliğin geçerli olmasıdır.

Instagram’ın artık hayatımızdaki yeri oldukça geniş bir hal aldı. Her gün defalarca story atıyor ve storylere bakıyoruz. Bu mecrada gözlerin üstümüzde olmasını ve paylaşımlarımızın ne kadar beğeni ve izlenme aldığını da çok önemsiyoruz. Aktif olan Instagram kullanıcıları firma üyeliği sayesinde birbirinden şık mekanlarda çeşitli yemeklerin fotoğrafını çekebilir ve gözleri üstüne çekebilirsiniz.

Gastro Club müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 304 10 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gastro Club Şikayet Hattı

Firma üyelerinin indirimi bulunan restoranlara rezervasyon ve detaylı bilgiler edinmek için firmanın müşteri hizmetlerine 0850 304 10 83 numarası üzerinden ulaşabilir, reservaton@gastroclub.com.tr adresine elektronik posta atabilir ya da mobil uygulamasında yer alan canlı destek bölümünden 7/24 kolayca ulaşabilirsiniz.

Firmanın şikayet hattı üyelerin şikayetlerini ve sorunları hızlı bir şekilde çözmeleri için firma tarafından sağlanan özel bir hizmettir. Yukarıda bahsettiğimiz numarayı arayabilir ya da sitede bulunan bize ulaşın kısmından https://gastroclub.com.tr/bizeulasin.htm formu doldurarak firmanın size dönüş yapmasını bekleyebilir ve sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Gastro Club şikayet hattı 0850 304 10 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gastro Club müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gastro Club şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gastro Club Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 304 10 83

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gastro Club çağrı merkezi numarasına 0850 304 10 83 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : GC YEME İÇME HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
Adres : Harbiye Mah. Asker Ocağı Cad. Süzer Plaza 6-2 Şişli/ İstanbul
E-Posta : Destek@GastroClub.com.tr
Telefon : 0850 304 10 83

Arama Terimleri: Gastro Club iletişim bilgileri, Gastro Club telefon no, Gastro Club irtibat tel, Gastro Club canlı destek, Gastro Club müşteri temsilcisi

One Response

  1. Fazıl bakır 30 Mart 2023

Yorum Yap