Tuzla Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuzla Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tuzla Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tuzla Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tuzla Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Tuzla Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tuzla Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Tuzla Belediyesi, sağlık yatırımları, eğitim projeleri, spor ve gençlik projeleri, kültür ve sanat projeleri, sosyal yardım projeleri, alt yapı ve üst yapı projeleri, çevre ve şehircilik projeleri ve daha nicesiyle birlikte vatandaşlarının her türlü ihtiyacına yönelik hizmet vermektedir. Güçlü vizyonu ile belediye, her an isteklerinize cevap verebilmek adına sizlerden gelen her türlü geri bildirime açıktır. İstek ve önerilerinizi iletmek için çağrı merkezini kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi numarasına ulaşmak için yapmanız gereken tek şey, 444 0 906 numaralı canlı destek numarasını aramaktır. Böylece dilediğiniz konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Tuzla Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 0 906 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tuzla Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Belediyenin canlı çağrı merkezine 7/24 ulaşmanız mümkün. 444 0 906 numaralı telefondan Tuzla Belediyesi müşteri hizmetleri numarasına ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak, www.tuzla.bel.tr linkine tıklayarak websitesindeki çevrim içi destekten tek tıkla yardım almak istediğiniz konulardaki sorularınızı sorabilirsiniz. Talebinizi iletmek için siteye girdikten sonra sağ alt köşedeki çevrim içi destek butonuna tıklayın ve canlı sohbet başlatmak için sorularınızı yazın. Anında cevap alabileceğiniz bu çevrim içi sistem ile Tuzla Belediyesi’ne her an ulaşabilirsiniz.

Tuzla Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 0 906 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tuzla Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediyeye Whatsapp direk bağlanma hattından ulaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 444 0 906  numaralı telefondan Tuzla Belediyesi’ne Whatsapp üzerinden ulaşmak. Ayrıca, 444 0 906 numarasından direkt arama yapıp canlı destek servisine bağlanabilirsiniz. Her türlü istek ve öneriniz Tuzla Belediyesi için çok değerlidir. E-belediye servislerinden yararlanırken yaşadığınız sorunlar olursa yine bu iletişim numarasından Tuzla Belediyesi’ne ulaşabilir, canlı destek hattından müşteri temsilcisine sorununuzu bildirebilirsiniz. Aynı zamanda, belediyenin mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek buradan da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tuzla Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 0 906 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tuzla Belediyesi Şikayet Hattı 

Belediye, her türlü sorununuza çözüm bulmak için şikayet hattına sahiptir. 444 0 906 numaralı telefon numarasını tuşlayarak şikayetlerinizi şikayet hattına bildirebilirsiniz. Aynı zamanda websitesindeki çevrim içi desteğe de yazılı iletişim kurarak ulaşmanız mümkün. Oluşan problemleriniz için Tuzla Belediyesi’ne, telefon numarası 444 0 906 üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun dışında, tuzlabelediyesi@hs01.kep.tr e-mail adresine mail atarak da şikayet ve sorunlarınızı belediyeyle paylaşabilirsiniz.

Tuzla Belediyesi şikayet hattı 444 0 906 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tuzla Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tuzla Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tuzla Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 0 906

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tuzla Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 0 906 numaralı telefondan erişebilirsiniz. Tuzla Belediyesi ile ilgili istek, şikayet ve önerilerinizi bu numara üzerinden rahatlıkça iletebilirsiniz. Yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilmek için Tuzla Belediyesi iletişim hattı sizler için hazır beklemektedir.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Tuzla Belediyesi
Adres : Evliya Çelebi Mh. Hat Boyu Cd. No:17 34945 Tuzla / İSTANBUL
E-Posta : tuzlabelediyesi@hs01.kep.tr
Telefon : 444 0 906
Fax Numarası : 0216 581 47 73

Arama Terimleri: Tuzla Belediyesi iletişim bilgileri, Tuzla Belediyesi telefon no, Tuzla Belediyesi irtibat tel, Tuzla Belediyesi canlı destek, Tuzla Belediyesi müşteri temsilcisi, Tuzla Belediyesi şikayet hattı, Tuzla Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Tuzla Belediyesi çağrı merkezi numarası, Tuzla Belediyesi iletişim numarası, Tuzla Belediyesi çağrı merkezi, Tuzla Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap