tuvturk-cagri-merkezi-numarasi

TÜVTÜRK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TÜVTÜRK çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde TÜVTÜRK müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

TÜVTÜRK, 2008 yılından bu yana araç bakım muayene, yola uygunluk test hizmetleri vermektedir. Türkiye genelinde her ilde ve bazı illerde sabit olarak bulunan 205 sabit muayene noktası, 77 gezici istasyon, 5 motosiklet ve 13 adet gezici traktörleri ile hizmet vermektedir. TÜVTÜRK’ün 3.500’den fazla personeli bulunmaktadır. TÜVTÜRK, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na bağlı bir kuruluştur, denetim ve düzenlemeleri bakanlık tarafından yapılmaktadır.

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları’nda verilen hizmetler şöyledir; periyodik araç muayenesi, yola elverişlilik muayenesi , tadilat sonrası muayene, zorunlu muayene, egzoz gazı emisyon ölçümü, tespit. TÜVTÜRK genel olarak trafik ve sürücü güvenliği amacıyla muayenelerini sürdürmektedir.

Araçlarınızı muayeneye götürmeden önce Tüvtürk e ait web sitesi üzerinden sizler için hazırlanmış olan muayene öncesi hazırlık videosunu izlemeniz olası sorunların önüne geçmesi açısından oldukça önemlidir. Online sistem üzerinden randevu almanız hem zaman açısından hem de planlama açısından sizin için avantajlı olacaktır. Bu online işlem ücretsiz olup randevu günü ve saatinizi sizler belirleyeceksiniz.

Randevu günü gelmeden önce mutlaka araç üzerine vergi borcu, trafik cezası borcu ya da ogs kaçak geçiş cezası gibi cezaların olup olmadığını kontrol ediniz. Aracınızın üzerine herhangi bir borçluluk durumunun olmaması sizlerin sorun yaşamaması adına sağlıklı olacaktır. Bu tür borçlu araçların muayene işlemleri başlatılmamaktadır.

Aracınızın muayenesi için almış olduğunuz randevu günü gelmeden önce geçerli bir egzoz emisyon ölçümünüzün olması gerektiğini unutmayınız. Bunun için yetkili yerlerden bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz gibi Tüvtürk e ait sabit istasyonlardan bu hizmeti alabilirsiniz.

Başlıklar

Tüvtürk Çağrı Merkezi Numarası

Aracınızın muayenesi için son günü beklemeyin. Dana öncesinde randevu alarak belirlediğiniz istasyona en az yarım saat öncesinde hazır şekilde bulununuz. Muayene kontrolleri sırasında ağır kusur yaşanmaması adına bütün kusur çeşitlerini gözden geçirip sorunlarınızı çözümleyerek gelmeniz zaman kaybı yaşamamanız adına isabetli olacaktır.

Tüvtürk araçların sorunsuz bir şekilde trafikte bulunması için muayene hizmetini gerçekleştirmektedir. Araçlarınızın sağlıklı olması sizlerin sürüş güvenliği açısından oldukça önemli olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Bu sebeple gerekli hassasiyeti göstermeniz ve aracınızın eksikliklerini tamamlamanız oldukça önemlidir.

Tüvtürk çağrı merkezi üzerinden detaylı bilgileri alabileceğiniz gibi internet sitesi üzerinden detaylara erişebilirsiniz. Randevu günü gelmeden önce izlemeniz gereken videoları izlemeniz ayrıca sizden istenen evraklı getirmeniz sizler açısından daha isabetli olacaktır.

TÜVTÜRK’ün 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla muayene ve diğer TÜVTÜRK hizmetleri hakkında bilgi alabilir, muayene randevusu alabilir; istek, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla da randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz.

Tüvtürk Müşteri Hizmetleri Numarası

Araçların muayenelerini yapmada tek yetkili yer olan Tüvtürk oldukça yoğun olarak çalışmaktadır. Her kesimden insanın mutlaka uğradığı ayrıca her tür aracın muayenesinin yapıldığı yer olan Tüvtürk bu kadar talep karşısında randevu sistemi ile çalışmaktadır. Randevu alabilmeniz için sizlere verilen Tüvtürk müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verilmiş olan  ücretsiz muayene linkini kullanarak ücretsiz ve pratik bir şekilde randevunuzu alabilirsiniz.

Tüvtürk muayene için randevu sistemi ücretsiz olup bu konuda herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Bu işlemi aşağıdaki link ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tüvtürk dışında herhangi bir aracı kurum ya da şahıs üzerinden randevu işlemini gerçekleştirmemeniz sizler için sağlıklı olacaktır ayrıca bu tür  işlemler için ücret ödememeniz gerektiğini unutmayınız.

TÜVTÜRK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 88 88

TÜVTÜRK Online Randevu Al

Arama Terimleri: tüvtürk iletişim bilgileri, tüvtürk telefon no, tüvtürk irtibat tel, tüvtürk canlı destek, tüvtürk müşteri temsilcisi, tüvtürk şikayet hattı, tüvtürk müşteri hizmetleri, TÜVTÜRK çağrı merkezi numarası, TÜVTÜRK müşteri hizmetleri numarası

65 Yorum

 1. İsmail 20 Aralık 2017
  • Yönetici 20 Aralık 2017
 2. amtclkn 25 Aralık 2017
  • Yönetici 1 Ocak 2018
 3. Neri 7 Ocak 2018
 4. Abdurrezzak erkan 7 Şubat 2018
 5. Emin coban 9 Şubat 2018
  • Yönetici 10 Şubat 2018
   • Burak 3 Mart 2019
  • Efkan dökme 12 Mayıs 2018
 6. Arif 15 Şubat 2018
 7. Salih TOKSOY 5 Mart 2018
 8. Ahmet 25 Mart 2018
 9. Mahir 14 Nisan 2018
 10. engin kireççi 2 Mayıs 2018
 11. Efkan dökme 12 Mayıs 2018
 12. Efkan dökme 12 Mayıs 2018
 13. Serkan demir 7 Ağustos 2018
 14. Yunus Emre 13 Ağustos 2018
  • Burak 3 Mart 2019
 15. İBRAHİM BEŞİRLİ 29 Ağustos 2018
 16. Burak 3 Mart 2019
  • Yönetici 4 Mart 2019
   • Tahsin Gumus 26 Nisan 2019
 17. AYDIN AKEFE 17 Mart 2019
 18. Mehmet 25 Ekim 2021
 19. MEHMET ALİ POLAT 4 Nisan 2022

Yorum Yap