TÜVTÜRK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
TÜVTÜRK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
TÜVTÜRK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

TÜVTÜRK, 2008 yılından bu yana araç bakım muayene, yola uygunluk test hizmetleri vermektedir. Türkiye genelinde her ilde ve bazı illerde sabit olarak bulunan 205 sabit muayene noktası, 77 gezici istasyon, 5 motosiklet ve 13 adet gezici traktörleri ile hizmet vermektedir. TÜVTÜRK’ün 3.500’den fazla personeli bulunmaktadır. TÜVTÜRK, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na bağlı bir kuruluştur, denetim ve düzenlemeleri bakanlık tarafından yapılmaktadır.

TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları’nda verilen hizmetler şöyledir; periyodik araç muayenesi, yola elverişlilik muayenesi , tadilat sonrası muayene, zorunlu muayene, egzoz gazı emisyon ölçümü, tespit. TÜVTÜRK genel olarak trafik ve sürücü güvenliği amacıyla muayenerini sürdürmektedir.

TÜVTÜRK’ün 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla muayene ve diğer TÜVTÜRK hizmetleri hakkında bilgi alabilir, muayene randevusu alabilir; istek, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla da randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz.

TÜVTÜRK Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 88 88

TÜVTÜRK Online Randevu Al

Arama Terimleri: tüvtürk iletişim bilgileri, tüvtürk telefon no, tüvtürk irtibat tel, tüvtürk canlı destek, tüvtürk müşteri temsilcisi, tüvtürk şikayet hattı

54 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla