Türkiye Ekonomi Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Türkiye Ekonomi Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye Ekonomi Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Son zamanlarda sıklıkla sesini duyuran, 1982 yılında faaliyet göstermeye başlayan ve Türkiye’nin önemli bankalarından biri olan TEB, çağrı merkezinde bulunan hızlı ve pratik çözümleriyle müşterilerinin sorun ve isteklerine çözüm buluyor.

TEB çağrı merkezini arayıp; kayıp kart bildirimi, kredi kartı başvurusu, kredi kartı borcu öğrenme, hesap numarası öğrenme gibi işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Peki müşteri temsilcisine nasıl bağlanabilirsiniz? Bazı bankalarda da olduğu gibi TEB çağrı merkezine bağlanabilmeniz için sesli yanıtlar vererek istek ve sorununuzu belirtmeniz gerekmekte. Bu size hem zaman kaybı yaşatıyor, hem de istediğiniz menüye kolayca ulaşamıyorsunuz.

Eğer bu durumdan rahatsızsanız ve beklemeden, sesli yanıt sistemini kullanmadan direk müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız çağrı merkezini aradıktan sonra sırasıyla bu numaraları tuşlayınız: “3 – 1 – 1”

TEB (Türkiye Ekonomi Bankası) Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 200 0 666

Eğer internet üzerinden, şikayet ve önerilerinizi belirtmek isterseniz ‘TEB Önce Müşteri Hattı’ aracılığıyla mesajınızı iletebilirsiniz.

TEB Önce Müşteri Hattı

Arama Terimleri: teb iletişim bilgileri, teb telefon no, teb irtibat tel, teb canlı destek, teb müşteri temsilcisi, teb şikayet hattı, teb müşteri hizmetleri

Cevapla