Taze Çiçek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Taze Çiçek Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Taze Çiçek çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Taze Çiçek müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Taze Çiçek şikayet hattına erişebilirsiniz. Taze Çiçek müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Taze Çiçek Çağrı Merkezi Numarası

Bütün özel günlerde çiçek almak sanırız ki oldukça fazla tercih edilen bir yöntemdir. Çiçek hem duygularımızı ifade etmek için hem de alan kişinin mutlu olması için ilk akla gelen hediyedir. Bazen sevgilimize, bazen arkadaşımıza, bazen de yakınlarımıza onların özel gününde farklı çiçekler alarak göndermek isteriz. Taze Çiçek birçok seçeneği ile herkese hitap etmektedir. Doğum günü çiçekleri, sevgiliye çiçek, yeni iş çiçeği, geçmiş olsun çiçeği, özür hediyesi, yıldönümü çiçekleri, yeni bebekler için, söz, nişan düğün çiçekleri seçeneklerinden ihtiyaca uygun olanlarını seçebilir ve gönderim sağlayabilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayarak istek, talep ve önerilerinizi bildirmeniz de mümkündür. Çağrı merkezi numarası müşteriler için oluşturulmuştur.

Taze Çiçek çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Taze Çiçek Müşteri Hizmetleri Numarası

Renk renk, farklı modellerde, büyük ya da küçük çiçekler, güller, papatyalar, orkideler arasında seçim yapmakta da zorlanabilirsiniz. Firmanın internet sitesine girerek istediğiniz buket ya da aranjmanı seçebilir ve sizin için önemli olan kişilere gönderebilirsiniz. Bazen yeni ev alan kişilere ev hediyesi olarak bazen de hasta olan tanıdığımıza geçmiş olsun dileklerinde bulunmak için mis kokulu çiçekleri tercih edebilirsiniz. Saksı çiçekleri tercih edenler için de firmada çok seçenek bulunmaktadır. 2000 yılından bu yana müşterilerine hizmet veren Taze Çiçek müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sipariş vermek, siparişleri takip etmek için internet sayfasına gidebilir her konudaki sorularınız için de 0 850 532 66 51 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Taze Çiçek müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Taze Çiçek Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Taze Çiçek ile direkt bağlantı kurmak isteyenler yukarıda bulunan müşteri numarasını arayabilirler. Ayrıca info@tazecicek.com adresinden mail göndermeniz de mümkündür. Facebook, instagram, twitter sosyal medya hesaplarınızdan takip edebilir mesaj yollayabilirsiniz. Kişiye özel ve tasarım çiçekler Türkiye’nin her yerine hızlı teslimatla ulaşmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Taze Çiçek müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Taze Çiçek Şikayet Hattı

Taze Çiçek %100 müşteri memnuniyetine dayalı olarak hizmet vermektedir. Hizmetlerden ve siparişlerden memnun kalmayan kişiler şikayetlerini müşteri temsilcilerine iletilir ya da mail gönderebilirler. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilerek sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Sevdikleriniz için en güzel hediye olan çiçek türlerini incelemek ve sipariş oluşturmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Taze Çiçek müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Taze Çiçek şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Taze Çiçek Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 66 51

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Taze Çiçek çağrı merkezi numarasına 0850 532 66 51 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Sümer Caddesi No: 2 Maslak Mahallesi, 34398 İstanbul / Türkiye

Telefon İrtibat Hattı : 0 (850) 532 66 51

Showroom İletişim Adres : Göztepe Sokak No: 27 / A Kavacık – Anadolu Hisarı, 34810 Kavacık / İstanbul / Turkey

Çağrı Merkezi Telefon No : 0 (850) 532 66 51

E-mail adresi : info@tazecicek.com

Arama Terimleri: Taze Çiçek iletişim bilgileri, Taze Çiçek telefon no, Taze Çiçek irtibat tel, Taze Çiçek canlı destek, Taze Çiçek müşteri temsilcisi, Taze Çiçek şikayet hattı, Taze Çiçek müşteri hizmetleri numarası, Taze Çiçek çağrı merkezi numarası, Taze Çiçek iletişim numarası, Taze Çiçek çağrı merkezi, Taze Çiçek müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap