global kargo çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Global Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Global Kargo

Kargo taşımacılığı hizmeti veren firmalar arasında yer almaktadır. Firma internet üzerinden sunduğu hizmetleri sayesinde kargo takibi ve pek çok farklı işlemin daha kısa süre içerisinden yapılmasını sağlamaktadır. Kurumsal kargo, uluslararası kargo taşımacılığı ve kargo hizmeti veren firma yurtiçi ve yurtdışı hizmet seçeneği ile müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. İnternet üzerinden verilen hizmetler özellikle müşteriler açısından daha hızlı ve kaliteli işlem yapılmasına imkan sağlamaktadır.

Yurtdışına yapılan kargo gönderimleri sayesinde hızlı ve güvenli işlem yapılması sağlanmaktadır. Uzun yıllardır bu alanda hizmet vermeye devam eden firma kurumsal hizmet sunmaktadır. Çok sayıda farklı hizmet seçeneği talep edilen her hizmetin profesyonel şekilde karşılanmasına yardımcı olmaktadır.

Kesintisiz Destek Hizmeti

Müşteri hizmetleri sistemi ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Kargo gönderimlerini talep etmek isteyenler firmanın sitesi üzerinden yapacakları işlemler sayesinde kısa sürede istedikleri işlemleri kolayca yapabilirler. Taşımacılık ve kurumsal kargo hizmetleri üzerine çalışmalarını devam ettiren firma yeterli kapasitesi ile her talebi en kısa süre içerisinde karşılamaktadır.

Özellikle kargo gönderimlerinin daha güvenli şekilde yapılması adına kurumsal hizmet sunmaktadır. Müşteri hizmetleri üzerinden hizmet almak istenildiği her durumda iletişim bilgileri üzerinden kolayca ulaşım sağlanabilir.

Hızlı Kurye Hizmeti

Özellikle daha kısa süre içerisinde gönderim yapmak isteyenler için hızlı kurye hizmeti sunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı yapılan gönderimler verilen süreler içerisinde teslim edilmektedir. Firma kurumsal çalışmaları ile müşteri memnuniyetini sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Online ortamda yapılan işlemler sayesinde özellikle kullanıcılar açısından merak edilen her türlü konuda detaylı bilgi edilmesi sağlanmaktadır. Kargo fiyatları konusunda bilgi almak isteyenler yapacakları işlemler sonucunda firmanın sunmuş olduğu en uygun fiyat seçenekleri üzerinden gönderim imkanı elde edebilirler.

Depolama Hizmeti

Gerekli olması durumunda özellikle depolama hizmeti ile ürünlerin güvenli bir şekilde saklanmasına imkan sağlamaktadır. Bu nedenle yapılacak olan çalışmalarda firmanın sonmuş olduğu hizmet seçenekleri arasında yer alan depolama hizmetinden yararlanılarak gerekli olan süre boyunca depolama işlemi yapılabilir. Güvenli ortamlarda yapılan depolama işlemleri herhangi bir sorun yaşamadan ürünlerin saklanmasını sağlar.

Toplu Dağıtım

Firma toplu dağıtım hizmeti sunmaktadır. Bu sayede özellikle ihtiyaç duyulduğu her durumda toplu olarak yapılacak dağıtım işlemleri konusunda profesyonel yardım alınması sağlanmaktadır. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile yapılan çalışmalar sayesinde ihtiyaç duyduğu her durumda daha kısa süre içerisinde geri dönüş elde edilebilir. Broşür, dergi ve pek çok farklı seçenek üzerinden yapılacak olan toplu dağıtımlar için profesyonel şekilde çalışma yapılmaktadır.

Global Kargo’nun genel müdürlüğünün telefon numarası, faks, adres ve mail bilgileriyle; müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Global Kargo ile iletişime geçebilir ve yaşamış olduğunuz sorunları giderebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Global Kargo ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Global Kargo Genel Müdürlük Telefon Numarası
0 212 655 67 66

Global Kargo Genel Müdürlük Faks Numarası
0 212 655 68 05

Global Kargo Genel Müdürlük Mail Adresi
info@igc.com.tr

Global Kargo Adres
Bağlar Mah. Osmanpaşa Cad. No:17/A Güneşli İstanbul

Global Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 03 92

Global Kargo Müşteri Hizmetleri Mail Adresi
musterihizmetleri@igc.com.tr

Arama Terimleri: global kargo çağrı merkezi, global kargo iletişim, global kargo müşteri hizmetleri, global kargo telefon numarası, global kargo şikayet hattı, global kargo genel müdürlük, global kargo şikayetvar, global kargo irtibat tel

Yorum Yap