beta shoes çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Beta Shoes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beta Shoes

Beta ayakkabı kadın ve erkek ayakkabı üzerine hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra çanta, aksesuar ve pek çok farklı seçenek üzerinden yapmış olduğu satışlar sayesinde kaliteli ürün almak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Güvenli alışveriş imkanı ile hizmet veren site özellikle kısa süre içerisinde modaya uygun yüzlerce ürüne ulaşmak isteyenler için her sezon yeni ürün seçenekleriyle hizmet vermektedir.

Kadın ayakkabı seçeneklerinde sezona uygun farklı model seçenekleri üzerinden hizmet verilmektedir. Bunun yanı sıra erkekler için klasik veya spor tarzda seçim yapmak isteyenlere binlerce farklı ürün seçeneği sunmaktadır. Yenilenen ürün seçenekleri her sezon kaliteli tercih yapılmasını sağlamaktadır. İnternet üzerinden yapılan satışlar beklemek zorunda kalmadan kısa süre içerisinde kullanıcıların istedikleri modelleri ulaşmalarını sağlamaktadır.

Online Ayakkabı Satışı

Marka yapmış olduğu çalışmalar sayesinde Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir. İnternet üzerinden yapılan güvenli satışlar herhangi bir sorun yaşamadan sistem üzerinden daha fazla ürüne ulaşım sağlanmasını kolaylaştırmaktadır. Verilen siparişler kısa süre içerisinde kargo ile adrese teslim edilmektedir. Özellikle müşterilerin her türlü hakkı korunarak yapılan çalışmalar sorunsuz şekilde hizmet alınmasını sağlamaktadır.

Ayakkabı, bot, sandalet, çanta ve daha pek çok farklı ürün seçeneği için sezona uygun şekilde hazırlanan vitrin üzerinden satışlar yapılmaktadır. Ayakkabıda özellikle online ortamda yapılan satışlarda uygun fiyat seçenekleri üzerinden kaliteli tercihler yapılmasını sağlamaktadır. Site gezince siz hizmet seçeneği ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Hizmet Kalitesi

Site üzerinden yapılan satışlarda ücretsiz kargo seçeneği ile teslimat yapılmaktadır. Bu sayede özellikle kullanıcılar ihtiyaç duydukları her an yapacakları tercihler sayesinde soruyu yaşamadan istedikleri modele kolayca sahip olabilirler. Garantili satış seçeneği oluşabilecek her türlü duruma karşı müşteri haklarının korunmasını sağlamaktadır.

Site üzerinden alışveriş yapmak isteyenler öncelikle siteye üye olmaları gerekir. Üyelik işlemlerini yapılmasının ardından yapılacak giriş işlemleri sayesinde istenildiği her durumda sistemde yer alan farklı ürün seçenekleri belirlenen fiyatlar üzerinden satın alınabilir. Kesintisiz destek hizmeti sayesinde oluşabilecek her türlü soruna karşı kısa süre içerisinde geri dönüş sağlamaktadır.

Ayakkabıda Marka

Profesyonel kadroyla vermiş olduğu hizmetler sayesinde marka özellikle yapmış olduğu çalışmalarda müşteri memnuniyetini sağlayarak hizmet vermektedir. Kaliteli ürün seçenekleri ve bunun yanı sıra binlerce farklı model seçeneği ile hizmet sunmaktadır. Oluşabilecek her türlü sorunda müşteri hizmetleri üzerinden yapılacak görüşmeler sayesinde kısa süre içerisinde sorunun çözülmesi sağlanmaktadır. Farklı ödeme seçenekleri üzerinden yapılacak satın alma işlemlerini ardından güvenli şekilde ödeme imkanı bulunmaktadır.

Beta Shoes’in müşteri hizmetleri telefon numarası, merkez şubesinin telefon numarası, faks numarası, adres bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden 08:00-17:30 arasında Beta Shoes ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Beta Shoes ile ilgili düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Beta Shoes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 90 36

Beta Shoes Merkez Şubesi Telefon Numarası
0 (212) 671 40 71

Beta Shoes Merkez Şubesi Faks Numarası
0 (212) 671 40 70

Beta Shoes Merkez Şubesi Adres
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Ziya Gökalp Mahallesi
Aymakoop Sanayi Sitesi B-6 Blok Kat:3 No:58  Başakşehir -İstanbul

Arama Terimleri: beta shoes iletişim, beta shoes çağrı merkezi, beta shoes müşteri hizmetleri, beta shoes telefon numarası, beta shoes mail adresi, beta shoes şikayetvar, beta shoes irtibat tel, beta shoes şikayet hattı

6 Yorum

  1. Müleyke 26 Ekim 2017
    • Yönetici 26 Ekim 2017
  2. KÜBRA 23 Kasım 2017
  3. Burçin Üstün 13 Aralık 2017
  4. CEVDET SOYTÜRK 27 Aralık 2017
  5. rumeysa kaya 22 Ocak 2018

Yorum Yap