beko-cagri-merkezi-numarasi

Beko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Beko çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Beko müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Beko şikayet hattına erişebilirsiniz. Beko müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

1954 yılında Vehbi Koç tarafından kurulmuştur. O yıllardaki sebeplerden dolayı ilk etapta faaliyete geçmeyen firma General Elektrik ampullerinin satış ve bayiliğini açarak gelişimine devam etti. 1977 yılında Arçelik distribütörlüğünü satın alan firma 1983 yılından itibaren kendi firma adına atılıma geçerek sektörel anlamda ivme kazandı.

Beko Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’de yıllardır hizmet vermekte olan beyaz eşya markalarından biridir Beko. Müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerinden dolayı oldukça isimli yapmış markalardan biri haline gelmiştir. Müşterilerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına Beko çağrı merkezi birimini kurmuştur.

Beko çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Beko müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz için 444 lü iletişim numarası bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerine ulaşabilmek için telefonla aramak yerine Beko websitesi üzerinden iletişim formunu doldurarak da internet üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Beko Müşteri Hizmetleri Numarası

Yurt dışında satışa sunulan ilk Türk beyaz eşya markası olma özelliği ile sektöründe ilkleri başaran firma adından sıklıkla söz ettirmektedir. Günümüzde yüzden fazla ülkeye ürünlerini satan firma milyonlarca insan tarafından tercih edilmektedir. Tüketicilerinden aldığı ilham ile çalışmalarına devam eden ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet eden firma hem satış aşamasında hem de satış sonrası destek aşamasında yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Beko müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Beko Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Beko müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

İnsanların birbirinden farklı ihtiyaçlarını  baz alarak buna uygun şekilde üretimler yapan firma bu sebeple müşteri kitlesini arttırmaktadır. Her yeni ürünü ile birlikte en iyi ve en avantajlı çözümler sunmayı amaçlayan firma bu alanda oldukça gelişmiştir. Yüksek müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışarak aynı zamanda da teknik servis ve destek bakımından zamanında müdahale eden firma gelişimine devam etmektedir.

Beko Şikayet Hattı

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Beko müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Beko şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Beko Çağrı Merkezi İletişim Numarası
444 08 88

Beko Müşteri Hizmetlerine internet üzerinden ulaşım için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Beko iletişim kanalları üzerinden bilgi alış verişinde bulunabileceğiniz gibi görüş, öneri ve taleplerinizi de iletebilirsiniz.

Beko Destek Hattı
0 544 444 0 888 ile WhatsApp’tan iletişime geçmek için bu numarayı kullanabilirsiniz.
444 0 888 ile 7 gün 24 saat erişim sağlayabilirsiniz.

Beko İletişim Formu

Arama Terimleri: beko iletişim bilgileri, beko telefon no, beko irtibat tel, beko canlı destek, beko müşteri temsilcisi, beko şikayet hattı, beko müşteri hizmetleri, beko çağrı merkezi numarası, beko müşteri hizmetleri numarası, beko irtibat numarası, beko iletişim numarası

35 Yorum

 1. Zafer Çolakoglu 8 Haziran 2018
 2. Derya hane 28 Haziran 2018
 3. GÜLSÜM EŞİT 6 Ağustos 2018
 4. oguzhan 7 Eylül 2018
 5. Selma 10 Şubat 2019
  • ATİLLA TARIK ÖZÇETİN 30 Nisan 2019
 6. Öznur 11 Nisan 2019
  • ATİLLA TARIK ÖZÇETİN 30 Nisan 2019
 7. ibrahim yorgun 4 Kasım 2020
 8. Erdinç Karaduman 5 Şubat 2022
 9. Musa 6 Ağustos 2022

Yorum Yap