tupras-cagri-merkezi-numarasi

Tüpraş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tüpraş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tüpraş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tüpraş şikayet hattına erişebilirsiniz. Tüpraş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tüpraş yani Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş. 1983 yılında kurulmuş olan çatı şirkettir. Ülkemizdeki tüm petrol refinelerinin tek çat altında toplanması amacıyla kurulmuştur. Kocaeli, Kırıkkale, İzmir ve Batman illerimizde rafineleri bulunmaktadır.

Tüpraş; benzin, dizel, kerosene(jet yakıtı), bitüm(asfalt), LPG vb. petrol türevleri ürünlerini üretir, dağıtım ve satışını gerçekleştirir. Tüpraş’ta toplam 4780 personel çalışmaktadır.

Tüpraş Çağrı Merkezi Numarası

1983 yılında kurulmuş olan ve Türkiye’deki en büyük sanayi şirketi olarak bilinen bir firmadır. Tüpraş, bir çatı kuruluşu sayılmaktadır. Bunun nedeni ise; rafineri hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan bir firma olmasıdır. Ülkemizde Aliağa, Kırıkkale, Kocaeli ve Batman olmak üzere 4 bölgede bulunur. İPRAŞ gibi köklü bir geçmişe sahip olan firmaları da bünyesine alarak faaliyetlerini sürdüren TÜPRAŞ, Kamu İktisadi Teşekkülleri tarafından kurulmuştur. Kurulma amacı ise, sektörde daha verimli çalışmaların ortaya çıkmasını sağlamaktır. 1955 yılında Türkiye’nin ilk rafinerisi olarak bilinen Batman rafinerisi kurulmuştur. 1961 yılında İzmit Rafinerisi olan İPRAŞ devreye alınmıştır. İpraş, 1 milyon ton/yıl kapasiteye sahip olan bir rafineridir. Tüpraş çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

1972 yılında 3 milyon ton/yıl kapasiteye sahip olan İzmir Rafinerisi devreye alındı. 1983 yılında Tüpraş tarafından, İpraş ve 3 rafineri tek çatı altında toplanmıştır. Son olarak 1986 yılında ise 5 milyon ton/yıl kapasiteye sahip olan Kırıkkale Rafinerisi de firmanın bünyesine alınmıştır. Daha sonra tüm rafinerilerin kapasitelerinde bir iyileştirme yapılmış ve 1990 yılı içerisinde T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığına devredilmiştir.  Firma olarak belirlenen en önemli hedef müşterilerine saygılı ve petrol alanında öncü bir şirket olmaktır.

Tüpraş Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüpraş, müşterilerine değer veren ve onlara en yüksek kalitede hizmet ve ürünler sunmaya çalışan bir firmadır. Petrol alanında önde gelen isimlerden biri olan Tüpraş, yenilikçi uygulamaları sayesinde sektöre yön vermekte ve ülkenin petrol ihtiyacını karşılamaktadır. Tüpraş, müşteriler tarafından arandığı takdirde ulaşılabilir olmak amacıyla müşteri hizmetini de bünyesinde barındırmaktadır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tüpraş müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tüpraş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tüpraş, çevreye duyarlı ve insana saygılı olacak şekilde faaliyetlerini yürüten bir firmadır. Müşterilerini ön planda tutan ve onlara kaliteli hizmet sunma prensibi ile hem satışlarına hem de satış sonrası verdiği hizmetlere önem vermektedir. Bu bağlamda düşünüldüğünde Müşteri Hizmetleri 444 12 30 numarası ile hizmet vermektedir. Müşteriler herhangi bir sorun ile karşılaştığı takdirde ya da danışmak istediği bir konu olması halinde bu numarayı arayabilirler.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tüpraş müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tüpraş Şikayet Hattı

Tüpraş, müşterilerden alınan geri dönüşlere de önem veren bir firmadır. Müşterilerinin aldığı ürün ya da hizmetten şikayetçi olması durumunda ya da ürün veya hizmetlerle ilgili bir istek, öneri belirtmek istiyorsa Şikayet Hattını arayarak bu konu hakkında yetkililerle görüşme sağlayabilirler.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tüpraş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tüpraş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Genel Müdürlük

Adres: Güney Mah. Petrol Cad. No: 25 41790 Körfez/ Kocaeli

Tel: 0 262 316 30 00

Faks: 0 262 316 30 10 – 316 30 11

E-Posta: info@tupras.com.tr

Tüpraş’ın genel müdürlük ve rafineri müdürlüklerinin çağrı merkezi iletişim telefon numaraları bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla iletişim kurabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Tüpraş Müşteri Hizmetleri Numarası

444 123 0

Tüpraş Genel Müdürlük Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0262 316 30 00

Tüpraş İzmit Rafineri Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0262 316 30 30

Tüpraş İzmir Rafineri Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0232 498 55 55

Tüpraş Kırıkkale Rafineri Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0318 261 20 00

Tüpraş Batman Rafineri Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0488 217 21 00

Arama Terimleri: tüpraş iletişim bilgileri, tüpraş telefon no, tüpraş irtibat tel, tüpraş canlı destek, tüpraş müşteri temsilcisi, tüpraş şikayet hattı, tüpraş müşteri hizmetleri numarası, tüpraş çağrı merkezi numarası, tüpraş iletişim numarası, tüpraş çağrı merkezi, tüpraş müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Deniz kurt 17 Haziran 2017

Yorum Yap