Lacoste Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Lacoste Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lacoste Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1933’te Fransa’da kurulan Lacoste, hazır giyim, parfüm, aksesuar, ayakkabı, çanta, saat ve gözlük markasıdır. Tenis sporundan esinlenilerek, terlemeyi azaltan erinç yapısı ile Tenis sporunda rahatlıkla kullanılabilecek ürünler tasarlar ve sunar. Bu özelliklere sahip ün getiren ürünü Lacoste Polo Tişörtüdür. Timsah amblemi ile dünyada ilk defa Lacoste tarafından ürünlerinin üstünde markaya ait görünen imzayı atmıştır. Kuruluşundan bu yana çizgisinden şaşmadan aynı ürün tasarımı ile karşımıza çıkmasına rağmen sarış rekoru kırmaktadır çünkü ürünlerinin yeni tasarlanmış haline ihtiyaç duyulmayacak kadar güzeldir.

Kendine özgü esansa sahip olan Lacoste parfümlerinde yine imzasını atarak bu konuda da başarılı olmuştur. Lacoste’nin 1000 nin üzerinde dünya çapında mağazası bulunmaktadır. Ayrıca Lacoste ürünlerine Lacoste onliğne alışveriş sitesinden, Boyner&YKM mağazalarından, Morhipo, Hepsiburada.com gibi alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz. Lacoste bayan, erkek ve çocuk ürünlerine sahiptir. Lacoste mağazalarına kolayca ulaşabileceğiniz gibi yoğunlukta fırsat bulamayanlar için online alışveriş imkanı sunduğu gibi çağrı merkezi iletişim telefon numarası ile sizlere hizmet vermektedir.

Lacoste Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 37 36

Dilerseniz aşağıdaki linkten iletişim formunu doldurarak da ulaşabilirsiniz.
Lacoste İletişim Formu

Arama Terimleri: lacoste iletişim bilgileri, lacoste telefon no, lacoste irtibat tel, lacoste canlı destek, lacoste müşteri temsilcisi, lacoste şikayet hattı, lacoste müşteri hizmetleri

6 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla