Kültür ve Turizm Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kültür ve Turizm Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kültür ve Turizm Bakanlığı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kültür ve Turizm Bakanlığı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kültür ve Turizm Bakanlığı şikayet hattına erişebilirsiniz. Kültür ve Turizm Bakanlığı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Çağrı Merkezi Numarası

Kültür ve Turizm Bakanlığı, 1982 yılında kurulmuş olup kültürel değerlerin yaşatılmasında ve korunmasında; turistik unsurlara sahip çıkılmasında birincil ve tam anlamıyla sorumlu bakanlıktır. Mevcut bakan Mehmet Nuri Ersoy’dur. Kültürel değerleri yaşatmak, geliştirmek, tanıtmak, yaymak ve benimsetmek, tarihi ve kültürel varlıkların tahribinin ve yok edilmesinin önüne geçmek, yurdun turizme elverişli tüm olanaklarını ülkenin ekonomisine olumlu kıymetler katacak şekilde değerlendirmek, turizmin pazarlanması, geliştirilmesi, teşvik ve desteklenmesi hususlarında gereken tedbirleri almak; Bakanlığın görevleri arasındadır. Bakanlığa ilişkin her hususta bilgi almak için çağrı merkezi numarası gibi hizmet veren 0 (312) 470 8000 aranabilir.

Kültür ve Turizm Bakanlığı çağrı merkezi numarası 0 (312) 470 8000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşteri Hizmetleri Numarası

Kültür ve turizm hususlarıyla ilgili kamu kurum ve kuruluşlarını yönlendirmek ve bu kuruluşlarla türlü iş birlikleri yapmak; Bakanlığın görev alanına girmektedir. Ayrıca, yine kültür ve turizmi ilgilendiren konularda yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör ile iletişimi geliştirmek ve iş birliği yapmak üzere Bakanlık çeşitli anlaşmalar yapar. Bakanlık görev alanına giren bir konuda aranacak müşteri hizmetleri türündeki iletişim numarası, 0 (312) 470 8000’dır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı müşteri hizmetleri numarası 0 (312) 470 8000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ülkemizin evrensel sanat, kültür ve turizm değerlerinin sürdürülebilir vaziyette muhafazasını sağlayarak yaşatmak ve tanıtmak, toplumsal bilincin oluşmasına ön ayak olmak için bilgiye erişimi kolaylaştırmak ve ülkemizin dünya turizminden alacağı payı artırmak amacıyla kurulmuş olan Bakanlık, üzerine düşen gereklilikleri eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Bakanlık birçok sanat olayında sponsor olarak yer alır veya aktivitelere mekan desteği sağlar. Böylece sanatsal aktivite ve faaliyetleri maddi olarak desteklemiş olur. Bakanlığı ilgilendiren herhangi bir durumda, yukarıdaki numaradan direkt bağlanılıp ilgiliyle görüşülebilir.

Kültür ve Turizm Bakanlığı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 (312) 470 8000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Şikayet Hattı

Kurumsal anlayışla yönetilen Bakanlık, ülkenin turizm faaliyetlerinin geliştirilmesinin ve kültürel etkinliklerinin arttırılmasının önemli bir aktörüdür. Sanat dalları arasında ayrım gözetmeksizin destek sağlayan Bakanlık, bu dallara verdiği destekle sanatseverler tarafından takdirle karşılanmaktadır. Bakanlık ve birimlerine yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıdaki numaradan ilgililere iletilebilir.

Kültür ve Turizm Bakanlığı şikayet hattı 0 (312) 470 8000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kültür ve Turizm Bakanlığı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kültür ve Turizm Bakanlığı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 (312) 470 8000

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kültür ve Turizm Bakanlığı çağrı merkezi numarasına 0 (312) 470 8000 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Kültür ve Turizm Bakanlığı
Adres : İsmet İnönü Bulvarı No:32 06100 Emek Ankara/TÜRKİYE
Telefon : 0 (312) 470 8000

Arama Terimleri: Kültür ve Turizm Bakanlığı iletişim bilgileri, Kültür ve Turizm Bakanlığı telefon no, Kültür ve Turizm Bakanlığı irtibat tel, Kültür ve Turizm Bakanlığı canlı destek, Kültür ve Turizm Bakanlığı müşteri temsilcisi, Kültür ve Turizm Bakanlığı şikayet hattı, Kültür ve Turizm Bakanlığı müşteri hizmetleri numarası, Kültür ve Turizm Bakanlığı çağrı merkezi numarası, Kültür ve Turizm Bakanlığı iletişim numarası, Kültür ve Turizm Bakanlığı çağrı merkezi, Kültür ve Turizm Bakanlığı müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap