mediamarkt-cagri-merkezi-numarasi

Media Markt Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Media Markt çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Media Markt müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Media Markt şikayet hattına erişebilirsiniz. Media Markt müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Media Markt, 1979 yılında Almanya’da kurulmuştur. Almanya’nın en büyük elektronik mağaza zincirine sahip olan Metro Group bünyesinde kurulmuştur. 50 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Metro Group; Almanya, İsviçre, Avusturya, Polonya ve Türkiye’de bulunan Saturn ve Media Markt mağazalarıyla tanınmaktadır.

Toplamda 15 ülkede 610’dan fazla mağazası bulunan Media Markt, teknoloji denince akla gelen ilk markalardan olma özelliği taşımaktadır. Media Markt’ta onlarca ürün kategorisinde bulunan yüzlerce ürün seçeneğiyle teknoloji severlerin en çok alışveriş yaptığı mağazalardan biri olma özelliği taşımaktadır. Media Markt’ta bulunan ürün kategorileri şu şekildedir; telefonlar, tv ve ses ürünleri, aksesuar, fotoğraf makinası ve kamera, beyaz eşya, ev aletleri, kişisel bakım, spor, oyun, hobi, bilgisayar bileşenleri.

Mediamarkt Çağrı Merkezi Numarası

Teknolojik cihaz satışı ve satış sonrası hizmetlerinde Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan Mediamarkt, Almanya’nın en büyük mağaza zincirlerinden biri olup, aynı zamanda Avrupa’nın birçok ülkesinde çokca sayıda şubeye sahiptir. Satış sonrası meydana gelen aksaklıklarda, memnuniyetsizliklerde kolaylıkla iletişime geçilebilmesi amacıyla resmi internet sitemizde yer alan ve kullanıma hazır olan iletişim formunu doldurarak veya yine resmi internet sitemizde belirtilmiş olan mail adresi, 7/24 çağrı merkezi numaramızdan veya sosyal medya üzerinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra tarafınıza en kısa sürede yazılı ve/veya sözlü dönüş yapılacaktır. Kalite politikamızın odak noktası olan müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm çalışanlarımız yardıma hazır beklemektedirler. Media Markt çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Mediamarkt Müşteri Hizmetleri Numarası

Satışta olan tüm ürün çeşitlerimize, hem mağazalarımızdan, hem de internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilme imkanı bulunmaktadır. Mediamarkt markası her ürününün, her hizmetinin ve her satışının arkasındadır. Yaşanılan herhangi bir sorun varsa ister satış mağazalarımıza başvurarak, ister resmi internet sitemizden “bize ulaşın” sekmesinden, isterseniz musterihizmetleri@mediamarkt.com.tr mail adresinden, ister 0850 222 1 500 numaralı çağrı merkezimizden, ister sosyal medya hesaplarımızdan bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yapılan görüşmelerin hepsi kayıt altında olmakla birlikte, ilave olarak, tüm kişisel bilgileriniz de koruma altındadır. Sorununuzun en kısa sürede çözülmesi için gereken ne varsa yapılacağından emin olabilirsiniz.  Öneri, istek ve şikayetlerinizi Media Markt müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Mediamarkt Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Mediamarkt ürünlerinden dolayı yaşanan sorunları çözmek için her zaman aksiyon almaya hazır bir markadır. Küresel bir marka olmanın getirdiği sorumluluk ile müşteri memnuniyeti merkezli hareket eden firmanın çağrı merkezine 0850 250 1 500 üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Media Markt müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Mediamarkt Şikayet Hattı

Mediamarkt şikayet hattı her zaman, en kıymetli varlığı olan müşterilerinin, alışverişlerinde ve yaşamış olduğu her türlü problemde yardıma hazır olarak beklemektedir. Yukarıda belirtilen çağrı merkezi numarasını arayarak sorununuzu aktarmanın yanı sıra, www.mediamarkt.com.tr üzerinden iletişim formunu doldurarak veya musterihizmetleri@mediamarkt.com.tr mail adresi üzerinden bizlere ulaşarak sorularınıza çözüm bulabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile sorun yaşamış olursanız, yaşadığınız sorunlarınızı da çözüm bulmanız için yaşanan sorunlarınızı bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Media Markt müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Media Markt şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Media Markt’ın 0850’li bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla internet üzerinden ve mağaza aracılığıyla satın aldığınız ürün hakkında yaşadığınız sorunları bildirebilir, online sipariş aşamasında yaşadığınız sorunları, üyeliğiniz hakkında yaşanan sorunları ve istek, soru, öneri ve görüşlerinizi Media Markt’a; size en yakın Media Markt mağazasını öğrenebilirsiniz. Ayrıca aşağıda sizlere vereceğimiz aktif olarak kullanılan Media Markt e-posta adresiyle de iletişim kurabilirsiniz. Çağrı merkezine haftanın 7 günü saat 09.00 ve 22.00 arasında ulaşabilirsiniz.

Media Markt Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 850 222 1 500

Media Markt İletişim E-Posta Adresi
musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr

Arama Terimleri: media markt iletişim bilgileri, media markt telefon no, media markt irtibat tel, media markt canlı destek, media markt müşteri temsilcisi, media markt şikayet hattı, media markt müşteri hizmetleri numarası, media markt çağrı merkezi numarası, media markt iletişim numarası, media markt çağrı merkezi, media markt müşteri hizmetleri direk bağlanma

12 Yorum

 1. ÜLKÜ AKYOL 19 Ekim 2017
 2. Serkan 30 Kasım 2017
 3. Şaziye bahargulu 9 Aralık 2017
 4. Şaziye bahargulu 9 Aralık 2017
 5. Serhat Korkmaz 27 Aralık 2017
 6. Arzu 9 Ocak 2018
  • Yönetici 9 Ocak 2018
   • Kerim 16 Mart 2018
 7. ziya yolcu 1 Mayıs 2018
 8. ali akgül 18 Haziran 2018
 9. muhammet 27 Ekim 2018
 10. HALİM ŞADOĞLU 15 Aralık 2022

Yorum Yap