hd-doner-cagri-merkezi-numarasi

HD İskender Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HD İskender çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde HD İskender müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden HD İskender şikayet hattına erişebilirsiniz. HD İskender müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

HD İskender, 1996 yılında Ankara ilimizde kurulmuş olan döner markasıdır. HD İskender, ülkemizin ilk iskender zinciri mağazaları olma niteliğini taşımaktadır. Fiyatları, kalitesi ve hijyeni ile ülkemizde en çok tercih edilen iskender markalarından birincisidir. Şuanda HD İskender’in; İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Antalya, Bursa, Trabzon, Çankırı, Kayseri, Konya, Malatya, Mersin, Hatay, Denizli, Eskişehir, Kütahya, Sakarya, Sivas, Aydın, Isparta ve Kocaeli illerimizde bayilikleri bulunmaktadır.

HD İskender Çağrı Merkezi Numarası

Türk kültüründe İskender oldukça önemli bir yere sahiptir. Yanında yoğurt, domates ve közlenmiş biberle sunum yapıldığında öncelikle muhteşem kokusu ile kişileri mest eder. HD İskender geleneksel Türk lezzetini kişilere sunmaktadır. Birçok alışveriş merkezinde şubelerine rastlayabilirsiniz. 100’e yakın şubesi ile oldukça fazla iletişim ağına ve müşteri potansiyeline de sahiptir. Kaliteli lezzet, iyi hizmet ve güler yüzlü çalışanları ile kişilere hizmet vermektedir. Firma ilk kez 1995 yılında Ankara’da kurulmuştur. 25 yıllık tecrübe ile müşterilerine sunum yapmaktadır. Kişilerin istek ve dileklerini de önemseyerek çağrı merkezlerini kurmuştur. İstediğiniz her konuda arayarak bilgi alabilirsiniz.

HD İskender çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

HD İskender Müşteri Hizmetleri Numarası

Hem kaliteli hem de lezzetli yemek yiyerek karnını doyurmak isteyen kişiler HD İskender şubelerine uğrayabilirler. Herhangi bir şubeye gittiğinizde çorba içebilir, salata, turşu, meze ve künefe ürünlerinin tadına bakabilirsiniz. Türkiye’nin bir numaralı restoranı ödülünü de 2017-2018 yıllarında almış olan bir marka olarak sizlerin yanında bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri ile görüşmek isteyenler 0212 281 99 96 numarayı arayabilirler. Yapacağınız konuşmada her türlü konuya değinebilirsiniz. Ayrıca bilgi@hdiskender.com mail adresinden iletişim kurmanızda mümkündür. Farklı zamanlarda farklı kampanyalar da düzenleyen firmanın indirimlerini takip etmek için hdiskender.com adresini ziyaret edebilir ve indirimleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca franchıse adayı olmak isterseniz şartlara uyuyorsanız Türkiye’nin herhangi bir yerinde de şube açabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi HD İskender müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

HD İskender Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

HD İskender müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyenler yukarıdaki numarayı arayabilirler. Ayrıca bizleri facebook, instagram ve yuutube üzerinden takip edebilir ve mesaj bırakabilirsiniz. Restoran adreslerimizi öğrenmek için hdiskender.com adresimize giriş yapıp öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz kişilerin her türlü istek, dilek, öneri ve şikayetlerinde yanında yer almaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için HD İskender müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

HD İskender’in değerli lezzetleri şöyledir; İskender, patlıcanlı iskender, mercimek çorbası, künefe, mevsim salata, hellim salata, patlıcan ezme, turşu, patates kızartması, elma dilim patates. HD İskender ürettiği ve müşterileri ile buluşturduğu lezzetleri günlük olarak güncellenmektedir.

HD İskender Şikayet Hattı

Mükemmel, doğal ve sağlıklı ürünleri kişilere sunan HD İskender müşterilerinin sorun ve şikayetlerinde de onların yanında yer almaktadır. Şubelerden, ürünlerden, servislerden ya da lezzetlerden oluşan şikayetlerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Kaliteli hizmet vermek adına müşterilerinin duygu ve düşüncelerine önem veren firma onların şikayetlerini de oldukça fazla önemsemektedir. Yapılan bütün şikayeteler değerlendirilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen HD İskender müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri HD İskender şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

HD İskender’in 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla HD İskender ürünleri hakkında bilgi alabilir, bayilik ve şube açma ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanılan mail adresi ile de HD İskender’e ulaşabilirsiniz.

HD İskender Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 281 99 96

HD İskender İletişim Mail Adresi
bilgi@hdiskender.com

HD İskender Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 281 99 96

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. HD İskender çağrı merkezi numarasına 0212 281 99 96 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim : Spine Tower, Büyükdere Caddesi No:243 Kat:9 Maslak – Sarıyer / İstanbul / TURKEY

Telefon İrtibat Hattı  : 02122819996

Fax İletişim Numarası : 02122840441

E Posta İletişim : bilgi@hdiskender.com

Arama Terimleri: HD İskender iletişim bilgileri, HD İskender telefon no, HD İskender irtibat tel, HD İskender canlı destek, HD İskender müşteri temsilcisi, HD İskender şikayet hattı, HD İskender müşteri hizmetleri numarası, HD İskender çağrı merkezi numarası, HD İskender iletişim numarası, HD İskender çağrı merkezi, HD İskender müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap