Trend34cadde Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trend34cadde Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trend34cadde çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Trend34cadde müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Trend34cadde şikayet hattına erişebilirsiniz. Trend34cadde müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Trend34cadde Çağrı Merkezi Numarası

Ayakkabı kadın ve erkeklerin en çok önem verdiği giyim eşyaları arasında bulunmaktadır. Vaktimizin çoğunun ayakta geçirildiği düşünülürse rahat ayakkabılar ayak sağlığı için de oldukça önemlidir. Uzmanlar kaliteli ve rahat olan ayakkabı tercihlerinde bulunmamızı söylemektedir. İşte, yürüyüşte, günlük hayatta spor ayakkabı da çoğu kişinin tercihi olmuştur. Trend34cadde birçok modeli kişilerle buluşturmaktadır. Model ve çeşitler oldukça fazla olduğu için birçok kişiye de hitap etmektedir. Mevsime uygun olan çeşitleri incelemek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

36 numaradan 45 numaraya kadar birçok ayakkabı çeşidini sitede göreceksiniz. Sağlıklı taban yapısı, yumuşak tasarımlar, ergonomik ayakkabılar içinde ayaklarınız oldukça rahat edecektir. Üstelik farklı renklerde birçok çeşidin olması da kıyafetlerinizle kombin olmasını sağlayacaktır. Yazın beyaz ve açık tercih ederken kışın siyah ve koyu renkli olanlarını seçebilirsiniz. Tam kalıp ve küçük kalıp kullanılmış olan ayakkabılarda kendi numaranıza uygun olanı tercih edebilir ve hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezlerini arayanlar soru ve sorunlarıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi alabilirler.

Trend34cadde çağrı merkezi numarası 0531 794 09 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Trend34cadde Müşteri Hizmetleri Numarası

Ayakkabı tercihlerinde görüntü kişiler için oldukça önem taşır. Görüntünün yanı sıra rahatlık da oldukça önemli etkenler arasında bulunur. Tercih edilen ayakkabının fiyatı da önemli unsurlar arasındadır. Trend34cadde tüm bu unsurları göz önünde bulundurarak farklı ayakkabı modelleri ile dikkat çeker. Kişiler zevklerini ön planda tutarken hem rahatlığı hem de bütçelerini düşünmelidir. Uygun fiyatlarla birçok çeşit firmanın ürün kataloğu içinde yer almaktadır. En sevilen modeller yazlık ve kışlık olarak sizlere sunulur.

Yaz günlerinde terlik ve sandalet modelleri de kadın ve erkekler tarafından tercih edilir. Özellikle denizde, plajda ve tatilde bu ürünler sıklıkla tercih edilmektedir. Spor kıyafet tarzından hoşlananlar spor ve keten ayakkabı çeşitlerine göz gezdirebilir. Özellikle keten modeller her kıyafetle kombin edilecek güzellikte ve tasarımdadır. Renk seçeneği de oldukça fazla olduğu için bu ürünlerden birkaç adet alarak farklı kıyafetlerinizle kombin oluşturabilmektesiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak istek, dilek ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Trend34cadde müşteri hizmetleri numarası 0531 794 09 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Trend34cadde Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İnternetten yapılacak olan alışverişlerde mesafeli satış sözleşmesi geçerli olmaktadır. Böylelikle müşterilerin tüm hakları da korunmaktadır. Üye olarak yeni gelen ürünlerden haberdar olabilir, ürünlerle ilgili yorumlarınızı da başkaları ile paylaşabilirsiniz. Trend34cadde mağazasının merkezi İstanbul ilimizdedir. Sorusu ve görüşü olanlar 0 531 794 09 06 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir. Sabah 09.00 gece 02.00 saatleri arasında arama yapabilmeniz mümkündür. Mail göndermek isteyen kişiler destek@trend34cadde.com adresine yazılı mesajlarını gönderebilir. Firmaya instagram, facebook, whatsapp gibi sosyal medya hesapları üzerinden de ulaşım sağlanabilir. Ayrıca  https://trend34cadde.com/ internet sitesine giriş yapanlar iletişim formunu doldurarak da mesajlarını gönderebilir.

Trend34cadde müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0531 794 09 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Trend34cadde Şikayet Hattı

Trend34cadde birçok farklı modeldeki ayakkabıları uygun fiyatlarla müşterileri ile buluşturmaktadır. Satın alınan ürünlerle ilgili sorun olduğunda whatsapp hattından iletişim sağlayarak değiştirme talebinde bulunabilirsiniz. Değiştirilecek olan ayakkabıların orijinal ambalajında ve hasar görmemiş olması gerekir. Eğer ürün hataları söz konusu ise ücretsiz değişim yapılır. İade yapılmamakta sadece değişim hakkı kişilere sunulmaktadır. Şikayetlerinizi ve sıkıntılarınızı müşteri hizmetlerine bildirebilir ya da yazılı mesaj yollayabilirsiniz. Ayakkabının modası olarak bilinen firma müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Her zaman şık olmak isteyenler ve rahat ayakkabılarla ayak sağlığına önem verenler firmanın kişilere sunduğu çeşitleri inceleyerek hemen sipariş oluşturabilir. Karşılaşılan sorunlar, yanlış ürün gönderimleri, hatalı ürün ya da gecikmeli kargo gibi şikayetler firma tarafından giderilir. Böylelikle kişiler de mağduriyet yaşamamış olurlar. Daha fazla ayrıntı için internet sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Trend34cadde şikayet hattı 0531 794 09 06 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Trend34cadde müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Trend34cadde şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Trend34cadde Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0531 794 09 06

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Trend34cadde çağrı merkezi numarasına 0531 794 09 06 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta : info@trend34caddem.com
Telefon : 0531 794 09 06

Arama Terimleri: Trend34cadde iletişim bilgileri, Trend34cadde telefon no, Trend34cadde irtibat tel, Trend34cadde canlı destek, Trend34cadde müşteri temsilcisi

Yorum Yap