Tredaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tredaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tredaş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tredaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tredaş şikayet hattına erişebilirsiniz. Tredaş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tredaş Çağrı Merkezi Numarası

Uzun yıllardır elektrik dağıtım işini yapan firmamız Tredaş, (Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş )  Trakya bölgesinde 20 yılı aşkın süredir elektrik dağıtım işini yapmaktadır. Yılların bize verdiği tecrübe ile sektörde önde gelen firmalardan biri olmayı başardık. Bu başarının özellikle siz müşterilerimizin bizlere duyduğu güven sayesinde buralara geldiğinin farkındayız. Bu bağlamda hizmet ağımızı her geçen gün daha etkili ve daha başarılı bir hale getiriyoruz. Sizlerin memnuniyeti esas amacımızdır.

Tredaş çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tredaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Özellikle Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinde etkin faaliyetlerini sürdüren firmamız sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için güncel teknolojilere ve çağa uyum sağlamaktan yani aynı zamanda masraftan hiç çekinmemiştir. Sürekli en son teknolojileri kullanmakta ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için büyük çaba harcamaktayız. Ekibimiz her türlü arızaya ve probleme her zaman sonuna kadar hazırlıklıdır. 20 bin kilometre elektrik hattı, 1.500 personel, 10 bini aşkın trafo ve 300 bin elektrik direği ile sizlere en mükemmel hizmeti sağlamaktayız. Herhangi bir arıza durumunda bizimle birçok farklı yoldan rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Alo 186 hattımızı arayarak müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Arıza şikayet ve önerilerinizi bildirebilir ve kibar müşteri temsilcilerimizden bir çok desteği hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Telefon uygulamamız olan Tredaş’ı hem andorid hem iOS üzerinden ücretsiz biçimde indirebilirsiniz. Uygulama üzerinden arıza bildirim yapabilir, anlık ve planlı kesinti bilgilerini öğrenebilir, şikayet ve önerilerde bulunabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tredaş müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tredaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tredaş müşterilerinin zamanını önemser. Bu felsefe ile geliştirdiğimiz geniş hizmet ağımızda bizlere en hızlı şekilde ulaşabilmeniz için gerekli iyileştirmeleri yapıyoruz ve devamlı olarak kendimizi yeniliyoruz. 186 nolu telefon servisini aradığınızda ve talepleriniz doğrultusunda sizin için en uygun olan seçeneği tuşladığınızda müşteri temsilcilerimize zahmetsiz ve hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tredaş müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tredaş Şikayet Hattı

Tredaş müşterilerinin şikayetlerini fazlasıyla önemsemektedir. Şikayetleriniz, önerileriniz ve talepleriniz doğrultusunda her geçen gün kendimizi yenileyerek ve iyileştirerek daha iyi bir konumda bulunmaktayız. Önerileriniz ve şikayetleriniz olduğunda lütfen hemen bize bildiriniz. Şirketimizin her bir şikayeti titizlikle inceleyerek gerekli işlemleri yapacağından şüpheniz olmasın. Bize internet sitemiz tredas.com adresinden, telefon uygulamamızdan ya da yukarıda belirttiğimiz müşteri destek hattından ulaşarak her türlü şikayet ve öneride bulunabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tredaş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tredaş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tredaş Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tredaş çağrı merkezi numarasına 186 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

GENEL MÜDÜRLÜK
Adres: 100. Yıl mh. Barbaros cd. No: 14A Süleymanpaşa/ TEKİRDAĞ

Tel: 0282 258 26 00 – 15 (Santral)

Faks: 0282 293 32 13 – 14

E-posta: bilgi@tredas.com.tr

KEP Adresi: trakyaelektrikdagitim@hs02.kep.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Tredaş iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Tredaş sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Tredaş iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Tredaş iletişim bilgileri, Tredaş telefon no, Tredaş irtibat tel, Tredaş canlı destek, Tredaş müşteri temsilcisi, Tredaş şikayet hattı, Tredaş müşteri hizmetleri numarası, Tredaş çağrı merkezi numarası, Tredaş iletişim numarası, Tredaş çağrı merkezi, Tredaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap