Badoo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Badoo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Badoo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Badoo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Badoo şikayet hattına erişebilirsiniz. Badoo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Badoo Çağrı Merkezi Numarası

Badoo, kullanıcıların yeni insanlar bulup iletişime geçebilmesini sağlayan, ayrıca medya paylaşmasına olanak tanıyan flört odaklı bir sosyal ağ platformudur. Firma, 2006 yılının kasım ayında İngiltere’nin Londra şehrinde kuruldu. İngilizce, Çince, Almanca, Fransızca, Türkçe, İspanyolca ve daha birçok dilde ücretsiz hizmet vermektedir.

Firma ile iletişime geçmek, dilek veya şikayette bulunmak için www.badoo.com internet sitesine giderek sitedeki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Firmanın yardım merkezine ulaşmak için +1(833)4090107 numarasını arayarak müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz mail adresi olan android.support@badoo.com ile de iletişime geçebilirsiniz. Firma 2006 senesinde Rus bir girişimci olan Andrey Andreev tarafından İngiltere’de kuruldu ve günümüze kadar popülaritesini kaybetmeden geldi. Flört ve arkadaş bulmak isteyen insanların başvurduğu geniş bir sosyal platform haline geldi.

Badoo çağrı merkezi numarası android.support@badoo.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Badoo Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Kullanıcıların sorularına, dileklerine ve şikayetlerine en kısa süre içerisinde yanıt vermeye çalışır. Genelde 24 saat içinde kullanıcılarına dönüş sağlayan firma, bazen yoğun olduğundan bu süre biraz daha fazla olabilmektedir. Firmanın twitter ve instagram gibi sosyal medyaları bulunmaktadır. Dilerseniz bu uygulamalardan direkt olarak mesaj atabilirsiniz. Firmaya ulaşmanın birçok yolu var. Firmanın mobil uygulamasını kullanıyorsanız android.support@badoo.com mail adresine elektronik bir posta yollayarak veya müşteri hizmetleri numarasını çevirerek iletişim sağlayabilirsiniz.

Firmaya ait internet sitesini kullanarak veya akıllı cep telefonunuza firmanın uygulamasını indirerek dünyanın dört bir yanından insanlarla tanışmaya başlayabilirsiniz. İnsanlarla tanışmadan veya hayatınızı değiştirecek flörtü bulmak için öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Kayıt olduktan sonra yapmanız gereken bir profil oluşturmaktır. Kendinize ait çekici bulduğunuz resim ve videoları yükledikten sonra yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Badoo müşteri hizmetleri numarası android.support@badoo.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Badoo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren bu firma ile iletişime geçmenin en pratik yolu firmanın sitesi içinde yer alan iletişim formunu doldurmaktır. Böylece müşteri hizmetlerini arayıp ulaşmak zorunda kalmazsınız, onlar size hızlı bir şekilde dönüş yapar. Firmanın en büyük önceliği kullanıcıların herhangi bir memnuniyetsizlik veya mağduriyet yaşamadan insanlarla tanışmalarını sağlamaktır. Bu misyon sayesinde 2006 yılından beri, yani 16 yıldır kesintisiz bir şekilde hizmetlerine devam etmektedirler. Bir sorun yaşadığınızda veya bir öneride bulunmak istediğiniz zaman firmaya çeşitli yollardan ulaşarak yardım almanız mümkün.

Firma, kullanıcıların konumunu otomatik olarak algılar ve yakın çevrenizdeki kullanıcıları keşfetmeniz için olanak sağlar. Firma her gün binlerce insanı birbirine bağlar. Kullanıcıların bazıları harika arkadaş olurken bazıları ise hayatının aşkına kavuşur. Profilinizdeki bilgileri kullanarak karşınıza tam istediğiniz türden insanlar çıkaran firma her gün yeni hikayelere imza atıyor.. Firmanın temel misyonlarından birisi de insanlar arasında bağ kurmayı sağlamaktır. İnsanları birleştirerek mutluluklarını arttırmak isteyen bu firma hayatı daha sevimli hale getirmek amacıyla özveriyle çalışmalarını ve hizmetlerini uzun yıllar boyunca sürdürmektedir.

Badoo müşteri hizmetlerine direk bağlanma android.support@badoo.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Badoo Şikayet Hattı

Firma, 470 milyondan fazla kullanıcıya ev sahipliği yapmaktadır. Günlük olarak gönderilen 350 milyondan fazla mesaj ile dünyanın en büyük arkadaşlık platformlarından biri olduğu iddia ediliyor. Firmayı diğer flört platformlarından ayıran en önemli özellik popülerliği ve kullanıcı sayısıdır. 2008 yılında Rus bir şirket tarafından 30 milyon dolar yatırım almıştır. Bu yıllarda Facebook platformu da piyasaya sunulduğu için ve popülerleştiği için firma hizmetine Facebook aracılığıyla devam etmiştir.

Firma ile ilgili bir şikayette bulunmak isteyen kullanıcılar için en kolay yol firmanın internet sitesindeki şikayet formunu doldurmaktır. Firmanın müşterileriyle kurduğu özel ilişkiler sayesinde markayı büyütmek ve kullanıcıların uğradıkları mağduriyetleri gidermek hedeflenir. Bu firma arkadaşlık ve flört arayışı içinde olan kişilerin rahatlıkla güvenebileceği geniş bir platformdur. Hayatının anlamını bulmak istiyorsanız www.badoo.com sitesine giderek ilk adımı atabilirsiniz.

Badoo şikayet hattı android.support@badoo.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Badoo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Badoo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Badoo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

android.support@badoo.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Badoo çağrı merkezi numarasına android.support@badoo.com numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Badoo iletişim bilgileri, Badoo telefon no, Badoo irtibat tel, Badoo canlı destek, Badoo müşteri temsilcisi

2 Yorum

  1. Zafer özkurt 15 Ekim 2023
  2. Evren 28 Kasım 2023

Yorum Yap