VEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

VEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

VEDAŞ çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde VEDAŞ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden VEDAŞ şikayet hattına erişebilirsiniz. VEDAŞ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

VEDAŞ Çağrı Merkezi Numarası

VEDAŞ, Van Gölü elektrik dağıtım şirketidir. Bu bölgede hizmet veren şirket, Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinin elektrik ihtiyacını büyük ölçüde karşılamaktadır. Bunun yanı sıra da müşterilerine pek çok hizmet sunmaktadır.  Böylece günümüzde oldukça büyük bir ihtiyaç olan ve gün içinde sürekli olarak kullanılan elektrik konusunda bu bölgede ikamet eden kişiler oldukça rahat etmektedir. Hem elektrik üretimini gerçekleştirip hem de dağıtımını yapan şirket, Doğu Anadolu Bölgesi’nde bu alanda hizmetlerini büyük ölçüde geliştiren bir firmadır.

VEDAŞ çağrı merkezi numarası 0850 211 01 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

VEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu firma aracılığıyla elektrik ihtiyacını karşılayan müşteriler, pek çok bakımdan şirket ile iletişime geçmek istemektedirler. Gerek elektrik kesintilerinde gerekse herhangi bir arızalanma durumunda pek çok kişi firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek istemektedir. Buna bağlı olarak da müşterileri ile kolay ve hızlı bir şekilde iletişim kurmak isteyen firma, bir çağrı merkezine sahiptir. 7/24 hizmet veren çağrı merkezi numarası 0850 211 01 86 olarak belirtilmektedir. Diğer bir yandan kişiler isterlerse aciliyet gerektirmeyen bir durumda sadece bilgi almak için firmanın internet sitesinde yer alan e-mail adresi ile de yetkili bir kişi ile kolay ve hızlı bir şekilde  iletişim kurabilmektedir.

VEDAŞ müşteri hizmetleri numarası 0850 211 01 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

VEDAŞ Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu firma, tek bir bölgeye hizmet sunan bir dağıtım şirketi olduğundan dolayı şubelere sahip değildir. Buna bağlı olarak da şirkete ulaşmak isteyen kişilerin ulaşması gereken tek bir numara bulunmaktadır. Kişiler, çağrı merkezi iletişim numarasından direkt olarak bağlanabilmektedirler. Herhangi bir şekilde yönlendirme ile karşı karşıya kalmamaktadırlar. Bu da işlemlerinin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

VEDAŞ müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 211 01 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

VEDAŞ Şikayet Hattı

Bu firma bir elektrik dağıtım şirketi olduğundan dolayı kişiler herhangi bir kesintide pek çok sorun ile karşılaşabilmektedirler. Buna bağlı olarak da bu durumun çözüme kavuşması için yetkili biriyle iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bu elektrik dağıtım şirketinin bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Bu nedenle de sorunlarını firmaya iletmek isteyen kişilerin yukarıda belirtilmiş olan çağrı merkezi numarasını arayarak yetkili kişiyle iletişime geçmesi gerekmektedir. Bu şekilde şikayetler iletilebilmektedir.

VEDAŞ şikayet hattı 0850 211 01 86 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen VEDAŞ müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri VEDAŞ şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

VEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 211 01 86

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. VEDAŞ çağrı merkezi numarasına 0850 211 01 86 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : VANGÖLÜ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.
Adres : Süphan, Vedaş Sitesi, Sümerbank Cd. No:9 D:B Blok, 65000 Edremit/Van
E-Posta : vangoluelektrikdagitim@hs03.kep.tr
Çağrı Merkezi : 0850 211 01 86
Telefon Numarası : 0 (432) 217 16 36 – 37 – 38
Faks Numarası : 0 (432) 217 35 62

Arama Terimleri: VEDAŞ iletişim bilgileri, VEDAŞ telefon no, VEDAŞ irtibat tel, VEDAŞ canlı destek, VEDAŞ müşteri temsilcisi, VEDAŞ şikayet hattı, VEDAŞ müşteri hizmetleri numarası, VEDAŞ çağrı merkezi numarası, VEDAŞ iletişim numarası, VEDAŞ çağrı merkezi, VEDAŞ müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap