petrol ofisi çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Petrol Ofisi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Başlıklar

Petrol Ofisi

1941’de İstanbul merkezli olarak kurulan Petrol Ofisi, dokuz personelle kurulan küçük bir kamu kuruluşu idi. Ekmeğin bile karneyle satıldığı 2. Dünya savaşı yıllarında ülke ekonomisi için gerekli yakıtı sağlamak Petrol Ofisi’nin göreviydi. Savaş sonrası PO hızla yükselişe geçti. İnişli çıkışlı dönemleri olsa da kısa sürede PO, ekonomi içinde büyük bir önem sahip oldu.

Günden güne gelişen PO, Anadolu’nun her köşesine ulaştı. 1950’ler gelindiğinde 200 şubeye ulaşmış, 1970’lerde 1.300 ve 1990’larda ise 5.700 şubeye ulaşmıştı. Bu istasyonlar, Türkiye’de aynı sektörde faaliyet gösterenlere göre oldukça fazlaydı.

21. yüzyıla geldiğimizde ise artık PO, kamuya ait akaryakıt şirketi değil, gelişmiş bir enerji şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Şirketin şu andaki sahibi Viyana merkezli olan OMW grubudur.

Petrol Ofisi Hizmetleri

Petrol Ofisi, Türkiye madeni yağ sektörüne öncülük eden bir markadır. Firmanın üretim merkezi Derince – Kocaeli’nde bulunmaktadır. Yılda 140 bin ton üretim yapılan tesiste madeni yağ ve gres üretimi yapılmaktadır. Bunlar dışında Petrol Ofisi’ne ait 300’e yakın farklı ürün bulunmaktadır. Bu ürünler ise pek çok sektörün kullanımına, ihtiyacına hitap etmektedir. Otomotiv, denizcilik, nakliye, inşaat, tarım, madencilik gibi pek çok farklı alanda Petrol Ofisi ürünleri tercih edilmektedir.

Şirketin alanındaki uzun yıllara dayanan deneyimi, gelişmiş lojistik ağı, güçlü altyapısı ve hizmet kalitesi sayesinde pek çok alandan farklı kullanıcılara hitap etmesini sağlamıştır.

Pazarın Lideri Petrol Ofisi

PETDER tarafından hazırlanan 2010-2016 yılı verilerine göre sektörde en çok tercih edilen yakıt markası PO olmuştur. Şirket tarafından üretilen madeni yağların pazardaki payı tam tamına yüzde 24,7 olarak belirlenmiştir. Yani pazardaki payın dörtte biri Petrol Ofisi’ne aittir.

Şirkete ait yurt genelinde yüzlerce istasyonun yanında, yağ değişim merkezleri ve distribütör ağı mevcuttur. Petrol Ofisi tarafından yalnızca Türkiye’ye değil pek çok farklı ülkeye hizmet gitmektedir. Azerbaycan, KKTC, Gürcistan, Kosova, Irak, Türkmenistan, Bosna, Libya gibi pek çok ülkeye de yakıt ihraç edilmektedir.

İleri Teknoloji İle Üretim

Sektör liderlik eden Petrol Ofisi, yüksek üretim ve depolama kapasitesi sayesinde tedarik gücü yüksek olduğu gibi müşteri çevresi de oldukça geniştir. Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi’nde (POTEM) yapılan Ar-Ge çalışmaları ile de firmanın kullandığı teknoloji her geçen gün artmaktadır. Kullanılan ileri teknolojiler sayesinde hem üretim hem de dağıtım her geçen gün daha da gelişmektedir. Müşteri hizmetleri sayesinde müşterilerle de iyi iletişim sağlanmaktadır.

Petrol Ofisi’nin telefon numarası, faks numarası, adres bilgisi, mail adresi ve müşteri danışma hattı telefon numaraları bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Petrol Ofisi’yle iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir. Ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Petrol Ofisi ‘yle ilgili yaşamış olduğunuz sorunları ve Petrol Ofisi hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Petrol Ofisi Telefon Numarası
+90 212 329 15 00

Petrol Ofisi Faks Numarası
+90 212 329 18 88

Petrol Ofisi Mail Adresi
info@poas.com.tr

Petrol Ofisi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0800 211 02 29

Petrol Ofisi Müşteri Danışma Hattı
0555 675 55 55

Petrol Ofisi Genel Müdürlük Adres
Petrol Ofisi
Eski Büyükdere Caddesi No: 33
Maslak 34398 İstanbul

Arama Terimleri: petrol ofisi iletişim, petrol ofisi çağrı merkezi, petrol ofisi müşteri hizmetleri, petrol ofisi telefon numarası, petrol ofisi mail adresi, petrol ofisi şikayetvar, petrol ofisi adres, petrol ofisi müşteri danışma hattı, petrol ofisi irtibat tel

Yorum Yap