Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’nin en önemli teknoloji mağazalarından birisi şüphesiz ki Bimeks’tir. 1990 yılında Akgiray ailesi tarafından kurulmuştur.

Müşterilerinden gördüğü yoğun talepler sonucunda oldukça fazla sayıda yeni şube açarak Türkiye’nin birçok ilinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşterilerine mağazalarında hizmet verdiği gibi, internetten websitesi üzerinden de satış yaparak daha iyi hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Mağazaya gitmeden websitesi üzerinden almayı düşündüğünüz bir ürün hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz için çağrı merkezi oluşturmuştur. Bu sayede müşterilerine daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeye başlamıştır.

Bimeks müşteri hizmetleri ne ulaşmak için Bimeks iletişim 444 lü numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine aşağıda yazılı olan 0850 ile başlayan Bimeks telefon no dan istek ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Bimeks Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
0850 222 50 22

Bimeks müşteri hizmetlerini telefonla aramak yerine internet üzerinden de aşağıda yazılı email adresine email göndererek de ulaşabilirsiniz.

musterihizmetleri@bimeks.com.tr

Sanal ortamda Bimeks müşteri hizmetleri ile irtibata geçmenin bir diğer yolu da iletişim formudur. Aşağıdaki vermiş olduğumuz iletişim formundan Bimeks müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bimeks İletişim Formu

Arama Terimleri: bimeks iletişim bilgileri, bimeks telefon no, bimeks irtibat tel, bimeks canlı destek, bimeks müşteri temsilcisi, bimeks şikayet hattı, bimeks müşteri hizmetleri

278 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla