Kılıfsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kılıfsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kılıfsan çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kılıfsan müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kılıfsan şikayet hattına erişebilirsiniz. Kılıfsan müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kılıfsan Çağrı Merkezi Numarası

Koltuk, sandalye, çekyat gibi kumaş aksanlı olan kullanım eşyalarınızı bazı kılıflarla koruyabilir onların eskimesini ve lekelenmesini önleyebilirsiniz. Özellikle sıkılıkla kullandığınız odalarda bulunan koltuk kumaşları çok çabuk deforme olmaktadır. Bu durum onların eskimiş gibi görünmesine neden olabilir. Kötü bir görüntü yaşamamanız için onları güzel renklerde olan kılıflarla koruyabilir ve eskimelerine engel olabilirsiniz. Kılıfsan birçok farklı rengi sizlere sunarak evinizin ahengine ayrı bir hava katmaktadır. Düz renkler ya da desenli olanlar evinizdeki diğer aksesuarlarla bütünleşebilir hatta havasını da değiştirebilir. Kullanımı kolay, takıp çıkarılması pratik olan kılıfları incelemek için firmanın internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Aklınızdaki sorular için de çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Kılıfsan çağrı merkezi numarası 0552 439 52 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kılıfsan Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma 2015 yılında Kuzey Home adıyla kurulmuştur. Ev tekstil ürünlerinde sandalye ve koltuk kılıfı üreterek perakende sektörüne adım atmıştır. Donanımlı kadrosu işinde uzman olan ekibiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Modaya uygun olan renkleri üreterek herkese hitap etmektedir. Kılıfları kullandığınızda toplama, buruşma yapmaz ve üründe sabit kalır. Görenler kılıf olduğunu bile anlayamayacaktır. Sıklıkla yıkamak istediğinizde rahatça çıkarabilirsiniz. Yıkandığında renginde solma yapmayan ve özelliği bozulamayan kaliteli kumaşlardan üretilmiştir. Uzun yıllar boyunca kullanabilir aynı zamanda yumuşacık dokusunu da hissedebilirsiniz. Firma kılıflara uygun renkte olan %100 pamuklu, dijital 3 boyut baskılı, organik halılar da üretmektedir. Halı ve kılıfı bir bütün olarak düşünebilir odalarınızda renk uyumunu ortaya çıkarabilirsiniz. Halıların da yıkanabilir olması özellikle küçük çocuklu aileler için önemlidir. İstek, dilek ve önerileriniz için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kılıfsan müşteri hizmetleri numarası 0552 439 52 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kılıfsan Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kılıfsan ürünlerinden sipariş verdiğinizde kredi kartı ya da kapıda ödeme avantajlarından faydalanabilirsiniz. Whatsapp üzerinden iletişime geçecek olan kişiler 0 552 439 52 52 numarayı kullanabilirler. Ayrıca 0 546 672 16 59 numara da müşteriler için oluşturulmuştur. İnternet sitesindeki formu doldurarak da soru ve sorunlarınızla ilgili geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kılıfsan müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0552 439 52 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kılıfsan Şikayet Hattı

Kılıfsan ürünleri ile ilgili şikayeti olanlar, ödemede ya da kargoda yaşanan sıkıntılar ya da farklı konulardaki şikayetler müşteri temsilcilerine bildirilmektedir. Ayrıca sosyal medya hesaplarınız üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz. Canlı destek hattı üzerinden görüşme yapabilmeniz de mümkündür.

Kılıfsan şikayet hattı 0552 439 52 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kılıfsan müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kılıfsan şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kılıfsan Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0552 439 52 52

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kılıfsan çağrı merkezi numarasına 0552 439 52 52 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Kılıfsan iletişim bilgileri, Kılıfsan telefon no, Kılıfsan irtibat tel, Kılıfsan canlı destek, Kılıfsan müşteri temsilcisi, Kılıfsan şikayet hattı, Kılıfsan müşteri hizmetleri numarası, Kılıfsan çağrı merkezi numarası, Kılıfsan iletişim numarası, Kılıfsan çağrı merkezi, Kılıfsan müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap