tofisa çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Tofisa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tofisa

Tesettür giyim üzerine hizmet veren site online ortamda daha fazla ürün seçeneğine ulaşılmasını sağlamaktadır. Marka tesettür giyim seçeneklerinin yani sıra özellikle kombin üzerine vermiş olduğu hizmet sayesinde kullanıcılar açısından farklı tarzlarda seçimler yapılması için hizmet vermektedir. Kaliteli ürün seçenekleri bayanların her durumda aradıkları seçeneklere ulaşmasını sağlamaktadır.

Elbise, ceket, tunik, triko ve daha pek çok farklı ürün seçeneği üzerinden hizmet verilmesini sağlamaktadır. Marka mağaza satış noktası üzerinden de hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra online olarak yapmış olduğu satışlar sayesinde alıcıların her sezon farklı seçeneklere ulaşım sağlamasına yardımcı olmaktadır. Her tarz uygun kombin seçenekleri özellikle bayanların daha tarz ve trend sahibi kombinler hazırlamasına yardımcı olmaktadır. Pantolon, tunik, şal ve daha pek çok parçanın birlikte kullanılması için en uygun kombinleri sunmaktadır.

Tesettür Kombin

Tesettür giyim tarzını benimsemiş olan bayanlar için birbirinden farklı renk ve model kıyafetler ile hazırlanabilecek kombin seçeneklerini hazırlayarak satışa sunan site özellikle bayanlar için daha tarz seçimler yapılmasını kolaylaştırmaktadır. Farklı tarzlarda hazırlanan kombin seçenekleri kullanıcılar açısından en uygun seçeneklere ulaşma imkanı sunmaktadır.

Her mevsim değişen kombin önerilerinde oluşan parçalar değişmektedir. Aynı ürün seçenekleri üzerinden hazırlanan farklı kombinler kullanıcıların farklı tercihler yapmasını sağlamaktadır. Sezon da ön plana çıkan renk ve model seçenekleri üzerinden hazırlanan kombinler özellikle bayanların bulundukları her ortamda daha şık ve etkileyici görünmesini sağlamaktadır. Kombin konusunda daha fazla seçeneğe ulaşmak isteyenler sistem üzerinden yapacakları incelemeyle sunulan modelleri inceleme imkanı elde edebilirler.

Ceket Kombin

Özellikle daha çok klasik tarzda giyinmeyi sevenler için ceket kombin seçeneği sunan sistem her tarza uygun seçim yapılmasını sağlamaktadır. Ceket kullanmayı tercih edenler için birbirinden farklı kombin seçenekleri üzerinden tercih yapılmasına imkan sağlamaktadır. Yenilenen kombin seçenekleri özellikle her tarza uygun seçim yapılmasını kolaylaştırmaktadır.

1 Alana 1 Bedava

Site özellikle alıcılar için düzenlemiş olduğu kampanyalar ile 1 alana 1 bedava imkanı sunmaktadır. Tercih edilecek farklı kombinler için bir alana bir bedava kampanyası özellikle kullanıcıların daha uygun fiyat seçenekleri üzerinden seçmiş oldukları kombinleri ulaşmasını sağlamaktadır.

Kesintisiz Destek Hizmeti

Destek hattı üzerinden yapılacak olan görüşmeler sayesinde yaşanabilecek her türlü sorun karşı siteden destek hizmeti alınabilir. Oluşabilecek her türlü sorunda kesintisiz destek hattı üzerinden yapılacak görüşmeler sayesinde kısa süre içerisinde sorunun giderilmesi sağlanmaktadır.

Güvenli Alışveriş İmkanı

Site üzerinden yapılan alışverişlerde güvenli ödeme seçeneği alıcıların sorunsuz hizmet almasını sağlamaktadır. Güvenli alışveriş imkanı yapılacak olan satın alma işlemleri sırasında sorunsuz şekilde işlem yapılmasını sağlamaktadır.

Hızlı Teslimat

Kargo ile yapılan teslimatlar kısa süre içerisinde verilen siparişlerin adrese teslim edilmesini sağlamaktadır. Siparişlerin oluşturulmasının ardından hazırlama sürecinin tamamlanması ile birlikte kargoya verilmektedir. Bu sayede kısa süre içerisinde yapılan teslimatlar istenilen ürünün kısa zamanda kapıda teslim alınmasını sağlamaktadır.

Tofisa’nın çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası ve adres bilgisi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Tofisa ile iletişime geçebilir yaşamış olduğunuz sorunları, isteklerinizi, şikayetlerinizi ve önerilerinizi Tofisa’ya iletebilirsiniz. Ayrıca Tofisa ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Tofisa Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 480 24 44

Tofisa Adres
Keresteciler Sitesi, Kızılağaç Sokak, Gürsoy Han No:1 Güngören/İstanbul/Türkiye

Arama Terimleri: tofisa çağrı merkezi, tofisa iletişim, tofisa müşteri hizmetleri, tofisa irtibat tel, tofisa şikayetvar, tofisa şikayet hattı, tofisa 850li numara, tofisa telefon numarası

3 Yorum

  1. HANİFE BERBER 18 Eylül 2019
  2. Kübra 17 Eylül 2020
  3. Hacer 15 Temmuz 2023

Yorum Yap