e-tesettur çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

E-tesettur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

E-tesettur çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde E-tesettur müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Kapalı bayanlar için tercih edilebilecek sürü seçeneklerini online satışa sunan site güvenli alışveriş seçeneği sağlamaktadır. Birbirinden farklı kategori seçenekleri üzerinden yapılacak olan tercihler sayesinde özellikle bayanlar aradıkları farklı tarzlardaki kıyafet seçeneklerini ulaşım sağlayabilirler. Sitede yer alan her kategoride yüzlerce farklı model seçeneği bulunmaktadır. Site devamlı olarak değişen sezona uygun kıyafet seçenekleri ile hizmet sağlamaktadır. Dış giyim, başörtü, tunik, etek, pantolon, ceket veya takım seçenekleri üzerinden tercih yapmak isteyenler sitede yer alan farklı kategori seçenekleri üzerinden inceleme işlemi yapabilirler.

E-tesettur Çağrı Merkezi Numarası

Her sezon değişen kıyafet seçenekleri üzerinden satış yapılmaktadır. Farklı beden seçenekleri özellikle kullanıcıların ihtiyaç duydukları her durumda tercih edebilecekleri en uygun seçeneklere ulaşmasını kolaylaştırmaktadır. 1012 yılından itibaren hizmet vermeye başlamış olan site tesettür giyim tarzını benimsemiş olan bayanlara hizmet sağlamaktadır. Online alışveriş yapmayı tercih edenlerin kullanabileceği sitelerden biridir. Güvenli alışveriş seçeneği herhangi bir sorun yaşamadan site üzerinden verilecek olan her siparişin kısa süre içerisinde kargo ile belirtilen adrese teslim edilmesini sağlamaktadır. Sezona göre tercih edilecek olan farklı ürün seçenekleri üzerinden satış yapılmaktadır. E-tesettur müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Kolay iade ve değişim seçeneği ile hizmet vermektedir. Sitede yer alan her kategori içerisinde binlerce farklı kıyafet seçeneği bulunmaktadır. Yapılacak olan incelemelerde özellikle görsel içeriklerin yanı sıra kıyafetlerde kullanılan malzeme veya detaylar hakkında bilgi bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler için site kesintisiz destek hattı üzerinden talepleri karşılamaktadır. Oluşabilecek her türlü duruma karşı kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Düzenlenen kampanyalar daha uygun fiyat seçenekleri üzerinden satın alma işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Siteye yurt içi satışlarının yanı sıra özellikle yurt dışı satışları ile de farklı ülkelerden ürün satın almak isteyenlere hizmet sağlamaktadır. Bu sayede her alanda hizmet sunmaktadır.

e tesettur çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numarasından e tesettur ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca yorumları kısmından e tesettur hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

e tesettur Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 200 9 200

e tesettur Mail Adresi
info@e-tesettur.com.tr

Arama Terimleri: e tesettur çağrı merkezi, e tesettur iletişim, e tesettur müşteri hizmetleri, e tesettur müşteri hizmetleri numarası, e tesettur telefon numarası, e tesettur irtibat tel, e tesettur şikayet, e tesettur şikayet var, e tesettur mail adresi, E-tesettur çağrı merkezi numarası

Yorum Yap