tff-cagri-merkezi-numarasi

TFF Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TFF çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde TFF müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden TFF şikayet hattına erişebilirsiniz. TFF müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

TFF yani Türkiye Futbol Federasyonu 1923 yılında kurulmuştur. Ülkemizdeki tüm futbol faaliyetlerini yürütüp denetlemek, futbolun gelişmesini sağlamak, bu konularda her türlü düzenlemeyi yapmak, kararlar almak ve uygulamak ile sorumlu olan ülkemizdeki tek yetkili kurumdur. Şuan başkanlığını Yıldırım Demirören yapmaktadır. TFF, FIFA’ya üye bir federasyondur. Bölgesel üyeliği ise UEFA’dır.

TFF Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizdeki köklü ve yerel kuruluşların önde gelen kuruluşlarından olan Türkiye Futbol Federasyonu’nun kısaltılmışı TFF olarak bilinmektedir. Türkiye’deki futbol müsabakalarını her anlamda ve her açıdan düzenlemede etken olan kuruluş aynı zamanda bir dünya kuruluşu olan FIFA’ya da üyedir. Ülkemizi ve başarılarımızı layıkı ile geliştirmek ve güncellenen yeniliklere uyum sağlamak adına oldukça başarılı işlere imza attığımız herkes tarafından bilinir. UEFA’da varlığı ile ülkemizin sporunu ve sporcularını kanıtlamış bir etkinliğimiz tartışılmaz aleni bir gerçektir. Kuruluşumuza dair talep, istek, öneri ve merak ettiğiniz her husus için çağrı merkezi numaramızdan bizlere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

TFF çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

TFF Müşteri Hizmetleri Numarası

Genci yaşlı, kadın, erkek, çocuk fark etmeden ülkemizde yaşayan her bireyin uzaktan ya da yakından muhakkak ilgilendiği bir kuruluş olan TFF kendi içinde epey nitelikli bir oluşumdur. Futbolcuların sağlıklarından tutun da etik kurallara ve diğer tüm düzenlemeler ile planlamalara kadar her şeyi eksiksiz tasarlar. Nitelikli ve disiplinli bir kuruluş olmamızın en açık ispatı faaliyetlerimizdir. Esasen futbol odaklı bir kuruluş olsak da bizim için asıl olan ülkemizi ve vatandaşlarımızı bu spor dalı aracılığıyla en iyi şekilde temsil etmektir. Bu nedenle sizlerin de öneri ve fikirleri bizler için önemlidir. Aklınıza takılan bir soru veya fikrinizi belirtmek istediğiniz bir konu olursa lütfen bizi arayın. 0216 554 51 00 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi TFF müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

TFF Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Futbol ile ilgili gelişim ve neticesinde kazandığımız zaferlerin mimarı olan adeta alt yapısını oluşturan kuruluşumuz TFF her zaman daha iyisi için hizmette aktif bir rol üstlenmiştir. Bu misyonumuzu asla kaybetmeden futbolcularımızın hırsla çalışması ve sizlerin de manevi desteği ile başarılarımız daha da büyüyecektir. Bizlere müşteri hizmetleri numaramız olan 0216 554 51 00 hattan ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize direkt olarak bağlanmak için kısa süreli bekleyip yönlendirmelerimizi takip etmeniz yeterlidir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için TFF müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

TFF Şikayet Hattı

TFF şikayet hattı her zaman kolayca ulaşabileceğiniz bir servisimizdir. iletisim@tff.org adresimizden her türlü soru ve önerileriniz için online olarak talebinizi sitemize mail halinde gönderebilirsiniz.

TFF’de bulunan denetleme kurulları şu şekildedir; Denetleme Kurulu, Tahkim Kurulu, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Amatör Futbol Disiplin Kurulu, Kulüp Lisans Kurulu, Etik Kurulu, Merkez Hakem Kurulu, Temsilciler Kurulu, Sağlık Kurulu, Dopingle Mücadele Kurulu.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen TFF müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri TFF şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun 0216’lı iki farklı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kurullarla iletişime geçebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerini bildirebilirsiniz.

Türkiye Futbol Federasyonu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 554 51 00
0216 554 51 01

TFF Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 554 51 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. TFF çağrı merkezi numarasına 0216 554 51 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Türkiye Futbol Federasyonu iletişim bilgileri, Türkiye Futbol Federasyonu telefon no, Türkiye Futbol Federasyonu irtibat tel, Türkiye Futbol Federasyonu canlı destek, Türkiye Futbol Federasyonu müşteri temsilcisi, Türkiye Futbol Federasyonu şikayet hattı, Türkiye Futbol Federasyonu  müşteri hizmetleri numarası, Türkiye Futbol Federasyonu çağrı merkezi numarası, Türkiye Futbol Federasyonu iletişim numarası, Türkiye Futbol Federasyonu çağrı merkezi, Türkiye Futbol Federasyonu müşteri hizmetleri direk bağlanma

12 Yorum

 1. VESİLE 6 Ekim 2017
 2. OSMAN DUYAR 17 Kasım 2017
 3. esen 17 Aralık 2017
 4. arda emreoğlu 17 Ocak 2018
 5. ismail tufan 1 Şubat 2018
 6. ismail tufan 1 Şubat 2018
 7. Ercan 17 Şubat 2018
 8. Fatma canbek 3 Haziran 2018
 9. Halici Murat 14 Haziran 2018
 10. Necmettin ordu 2 Eylül 2018
 11. seyfi günaçtı 24 Temmuz 2021
 12. Gürkan 1 Kasım 2021

Yorum Yap