Altındağ Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Altındağ Belediyesi Danışma Hattı İletişim Telefon Numarası

Altındağ Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Altındağ Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Altındağ Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Altındağ Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Altındağ Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Altındağ Belediyesi Ankara ilinde bulunan ve vatandaşlarına çeşitli hizmet sunan bir hizmet binasıdır.  Belediye hizmetleri kapsamında vatandaşlara sunulan birçok hizmet bulunmaktadır. Vatandaşlar bu hizmetlerden yararlanmak için doğrudan belediye binasında gidebilecekleri gibi belediyeye ait telefon numarası üzerinden iletişime de geçebilmek mümkün.

Belediyenin vatandaşlara sunduğu hizmetlerde; sosyal yardım kampanyaları, düzenlenen sosyal etkinlikler, abonelikler, fatura tahsilatı ve benzeri kamusal işlemler şeklindedir. Vatandaşların ihtiyaç duydukları tüm hizmetlerde yanlarında olan belediye yetkilileri alanında oldukça uzman e deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Dolayısıyla vatandaşlar doğrudan hizmet binasına gitmeyi tercih ettiklerinde kısa süre içerisinde tüm işlemlerini halledebileceklerdir. Bunun yanı sıra doğrudan binaya gitmeden bazı hizmetleri gerçekleştirmek veya bilgi almak mümkündür. Bunun için belediyeye ait çağrı merkezi numarası üzerinden iletişim kurulabilmektedir. Belediyeye ait çağrı merkezi numarası 0312 507 00 00 şeklindedir.

Altındağ Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 39 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Altındağ Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Belediyeye ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcileri kadrosu alanında oldukça deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Vatandaşların iletmek istediği konuları ya da sormak istediği soruları doğrudan çağrı merkezi temsilcileriyle yapacakları görüşmede iletmeleri mümkündür. Çağrı merkezi temsilcileri çift yönlü iletişim kurarak kısa süre içerisinde görüşmelerin olumlu biçimde tamamlanmasını sağlamaktadır. Mesai gün ve saatleri içerisinde kesintisiz olarak hizmet veren çağrı merkezi müşteri hizmetlerine 0312 507 00 00 numarası üzerinden ulaşmak mümkündür. Vatandaşların çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alabileceği konulardan bir diğer ise şehir içi otobüslerin, ulaşım saatleri olacaktır. Vatandaşlar gün içerisinde kendilerine en uygun güzergâhlardan geçen otobüslerin geçiş saatlerini bu numara üzerinden ilgili kanallara yapılacak olan yönlendirmeler ile öğrenebilmek mümkündür. Belediye yetkililerinin en yoğun olduğu zaman dilimleri sabah saat 10:00 ve 15:00 saatler arasında bulunmaktadır. Bu saatlerde yoğun bir biçimde hizmet veren çağrı merkezi temsilcileri ile görüşme yapmak isteyen vatandaşlar çok kısa bir süre bekledikten sonra temsilcilere bağlanabilmektedir.

Altındağ Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 39 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Altındağ Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediye’ye ait olan çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden direkt bağlanma olanağı ile görüşmelerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların yapması gereken birkaç husus bulunmaktadır. Bunlardan ilki görüşme gerçekleştirmek istenen konunun ne olduğu hakkında açık ve net ifadeler içeren cümleler kurmak gerektiğidir. Arama esnasında kurulabilecek olan bu cümleler sayesinde kısa süre içerisinde çağrı merkezi görevlisine ulaşabilmek mümkündür.

Bunun yanı sıra arama esnasında ilgili tuşlamalar ile görüşülmek istenen konu başlığı seçilmelidir. Bu sayede kısa süre içerisinde direkt bağlanma olanağı sağlanacaktır. Bunun yanı sıra unutulmamalıdır ki direkt bağlanma gerçekleştirmek isteyen vatandaşların mesai gün ve saatleri içerisinde arama yapmaları gerekmektedir. Ayrıca arama esnasında arama yapan vatandaşa ait bazı bilgiler istenmektedir. Bu bilgilerin de eksiksiz biçimde ilgili yönlendirmeler esnasında bildirilmesi direkt bağlanmada etkili olacaktır.

Altındağ Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 39 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Altındağ Belediyesi Şikayet Hattı

Belediye sınırları içerisinde gerçekleşen tüm hizmetlerde yaşanan en ufak bir sorun doğrudan çağrı merkezi temsilcilerine bildirilebilmektedir. Belediye hizmetleri kapsamında gerçekleşen tüm hizmetler, vatandaşlar tarafından olumlu veya olumsuz olarak değerlendirilebilmektedir. Belediyeye ait ayrı bir şikâyet hattı bulunmasa da çağrı merkezi numarası üzerinden de doğrudan şikâyet hattı ile görüşme yapmak mümkündür.

Bunun için tek yapılması gereken çağrı merkezi araması esnasında vatandaşların şikâyet bildirmek istediklerini dile getirmeleri şeklinde olacaktır. Daha sonra kısa süre içerisinde, iletilen şikâyet dikkate alınacak ve şikâyetin olumlu sonuçlanması için çözüm yoları işleme alınacaktır. Çağrı merkezi numarası üzerinden şikâyet hattına ulaşabilmek için 0312 507 00 00 numarasına arama gerçekleştirmek yeterli olacaktır.

Altındağ Belediyesi şikayet hattı 444 39 19 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Altındağ Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Altındağ Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Altındağ Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 39 19

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Altındağ Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 39 19 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Ankara Altındağ Belediyesi
Adres : Altındağ Belediyesi Hizmet Binası , Zübeyde Hanım Mah. 657. Cadde No:14, Altındağ – Ankara/Türkiye
E-Posta : altinmasa@altindag.bel.tr
Telefon : 444 39 19
Santral Numarası : 0 312 507 00 00
Faks Numarası : 0 312 309 19 29
WhatsApp İlletişim Numarası : 0 552 444 39 19
KEP Adresi : altindagbelediyesi@hs02. kep.tr

Arama Terimleri: Altındağ Belediyesi iletişim bilgileri, Altındağ Belediyesi telefon no, Altındağ Belediyesi irtibat tel, Altındağ Belediyesi canlı destek, Altındağ Belediyesi müşteri temsilcisi, Altındağ Belediyesi şikayet hattı, Altındağ Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Altındağ Belediyesi çağrı merkezi numarası, Altındağ Belediyesi iletişim numarası, Altındağ Belediyesi çağrı merkezi, Altındağ Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap