TESKİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TESKİ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TESKİ çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde TESKİ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden TESKİ şikayet hattına erişebilirsiniz. TESKİ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

TESKİ Çağrı Merkezi Numarası

TESKİ yani uzun adı ile Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi uzun yıllardır Tekirdağ halkına hizmet vermektedir. Ülkemizde su idaresi oldukça önemli bir husus olduğundan bu konunun doğru bir biçimde idare edilmesi oldukça mühim olmaktadır. Geniş bir kitleye su hizmeti veren bu kurum müşterileri ile iletişime geçmek için ise çağrı merkezi numarası kullanılabilmektedir.  Numara üzerinden birçok işleme dair bilgi alınabilmektedir. Bu işlemlerden en çok arama sebebi haline gelen işlem su idaresine dair faturalandırma işlemleri olmaktadır. Aylık olarak su faturası ödeyen aboneler bu numara üzerinden gerektiğinde ayrıntılı bilgi alabilmektedir. Mesai gün ve saatleri içerisinde bulunduğu her süre zarfından su idaresine 0282 185 00 00 numarasından ulaşılabilmektedir.

TESKİ çağrı merkezi numarası 0(850) 450 60 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

TESKİ Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden su idaresine dair birçok işlem hakkında bilgi alınabileceği gibi yaşanan herhangi bir sorun da bildirilebilmektedir. Alanlında yetkin kişilerden oluşan müşteri hizmetleri de durmadan hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden arama gerçekleştirilmek istenilen durum her ne olursa olsun kısa süreler içerisinde çözüm bulacaktır.

TESKİ müşteri hizmetleri numarası 0(850) 450 60 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

TESKİ Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri numarası üzerinden arama yapıldığı esnada su idaresi yetkililerine direkt bağlanma olanağı elde edebilmek için öncelikle arama yapılma sebebinin ne olduğunun net bir biçimde bilincinde olunması gerekmektedir. Daha sonrasında ise arama yapıldığı sırada bu sebep açık ve net bir biçimde ilgili yönlendirmelerde dile getirilmelidir. Tüm aşamalardan sonra doğrudan su idaresi yetkilisine bağlanılabilecektir. Geriye ise yalnızca yaşanılan durumun bildirilmesi ve bilgi alınması işlemleri kalacaktır.

TESKİ müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0(850) 450 60 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

TESKİ Şikayet Hattı

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası aynı zamanda şikayet hattı olarak da kullanılabilmektedir. Bu numaraya erişim sağlamak için 0282 185 00 00 numarasına arama yapmak yeterli olacaktır. Şikayet hattına bildirilmesi gereken durumun açık net bir biçimde yetkililere aktarılması sorunun çözümü açısından oldukça önemli olmaktadır. Tüm bu işlemler hakkında daha fazla bilgi almak ve şikayet hattına ulaşmak için Tekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresini aramak ve talebin yetkili kişiye bildirilmesi yeterli olacaktır.

TESKİ şikayet hattı 0(850) 450 60 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen TESKİ müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri TESKİ şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

TESKİ Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0(850) 450 60 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. TESKİ çağrı merkezi numarasına 0(850) 450 60 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : T.C. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü
Adres : Çiftlikönü Mah. Köseilyas Cad.
No:100 Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ
E-Posta : bilgi@teski.gov.tr
Telefon Numarası : 0(850) 450 60 00
Faks Numarası : 0(282) 263 59 50

Arama Terimleri: TESKİ iletişim bilgileri, TESKİ telefon no, TESKİ irtibat tel, TESKİ canlı destek, TESKİ müşteri temsilcisi, TESKİ şikayet hattı, TESKİ müşteri hizmetleri numarası, TESKİ çağrı merkezi numarası, TESKİ iletişim numarası, TESKİ çağrı merkezi, TESKİ müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap