İstanbul AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstanbul AVM çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İstanbul AVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İstanbul AVM şikayet hattına erişebilirsiniz. İstanbul AVM müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İstanbul AVM Çağrı Merkezi Numarası

Eviniz ve iş yeriniz için gerekli olan birçok ürünü tek bir noktadan satın alabilmeniz mümkündür. İstanbul AVM 1987 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Cep telefonundan beyaz eşyaya, elektrikli ev aletlerinden zücaciye ürünlerine kadar birçok malzemeyi firmadan almanız mümkündür. Üstelik ödemelerinizi nakit, kredi kartı, hiç peşinatsız, taksitli, sözleşmeli ve elden olarak da yapabilmektesiniz. İnternet sitesinden alışveriş yapabileceğiniz gibi şubelere giderek de istediğiniz ürünleri alabilirsiniz. İnternet sitesine üyelik gerçekleştirerek sepetinize eklediğiniz ürünlerin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Ödemelerinizi ve taksitlerinizi online olarak yapabilmeniz de mümkündür. Soru, sorun, istek ve dilekleriniz için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

İstanbul AVM çağrı merkezi numarası 444 75 76 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul AVM Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul AVM firmasında elektronik ürünler arasında; cep telefonu, bilgisayar, yazıcı, ses sistemi, televizyon, müzik çalar, klima, tablet, oyun konsolo, monitör gibi cihazlar bulunmaktadır. Evinizin ihtiyacı olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, mini fırın, ocak, kombi, aspiratör, büyük boy fırın gibi beyaz eşyaları satın alabilirsiniz. Ayrıca işinizi kolaylaştıran ve sizlerin ihtiyacını karşılayan küçük ev aletleri de birçok çeşitte sunulmaktadır. Birçok zücaciye, tekstil ve ev yaşam ürünleri de firmada bulunmaktadır. Görüldüğü üzere ihtiyaç duyulan birçok gereksinim çok çeşitte ve birçok markada satılmaktadır. Ayrıca mobilya ürünleri de hem kaliteli hem de çok sayıda alternatife sahiptir. Ayrıntılı bilgi almak ve müşteri temsilcileri ile görüşmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

İstanbul AVM müşteri hizmetleri numarası 444 75 76 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul AVM Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İstanbul AVM mağazası kişilerin bütün ihtiyaçları için başvuracağı adres konumundadır. Firma ile direkt görüşme yapmak isteyenler 444 75 76 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirler. Mail göndermek isteyen kişiler musteri@istanbulavm.com.tr adresine yazılı mesaj gönderebilirler. Firmayı sosyal medya hesaplarınız üzerinden takip edebilir ve mesaj yollayabilirsiniz.

İstanbul AVM müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 75 76 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İstanbul AVM Şikayet Hattı

İstanbul AVM firmasının birçok mağazası değişik illerde yer almaktadır. Kişiler kendilerine yakın mağazaya giderek ihtiyacı olan ürünleri alabilirler. Ayrıca internet sitesinden de alışveriş yapmak mümkündür. Alınan ürünlerde belli süre içinde iade ya da değişim yapılmaktadır. Ürünlerle, kargoyla, satış mağazaları ile sorun yaşayanlar şikayetlerini müşteri hizmetlerine bildirerek giderilmesini talep edebilirler.

İstanbul AVM şikayet hattı 444 75 76 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İstanbul AVM müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İstanbul AVM şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İstanbul AVM Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 75 76

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İstanbul AVM çağrı merkezi numarasına 444 75 76 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : İstanbul AVM Genel Müdürlük
Adres : Mecidiye Mah. Demokrasi Cad. Tefsir Sok. NO:12 SULTANBEYLİ – İSTANBUL
E-Posta : musterihizmetleri@istanbulavm.com.tr
Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 444 75 76

Arama Terimleri: İstanbul AVM iletişim bilgileri, İstanbul AVM telefon no, İstanbul AVM irtibat tel, İstanbul AVM canlı destek, İstanbul AVM müşteri temsilcisi, İstanbul AVM şikayet hattı, İstanbul AVM müşteri hizmetleri numarası, İstanbul AVM çağrı merkezi numarası, İstanbul AVM iletişim numarası, İstanbul AVM çağrı merkezi, İstanbul AVM müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. ömer güllü 26 Eylül 2022
  2. kartal 29 Mart 2023
  3. kartal 29 Mart 2023

Yorum Yap