tergan-cagri-merkezi-numarasi

Tergan Deri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tergan çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tergan müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tergan şikayet hattına erişebilirsiniz. Tergan müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tergan Deri, Mümin Tergan tarafından 1972 yılında kemer markası olarak kurulmuş bir deri markasıdır. Türkiye’de 35 mağazası ve yurtdışında bulunan 4 mağazası ile faaliyetlerine hızla devam etmektedir. Tergan Deride; ayakkabı, cüzdan, çanta, kemer ve deri aksesuarların üretimini gerçekleştirip satışa sunmaktadır. Birçok kişi tarafından sevilen firmanın müşteri memnuniyeti oldukça fazladır.

Tergan Çağrı Merkezi Numarası

Ayakkabı, çanta ve aksesuar dendiğinde akla gelen nadide markalardan biri Tergan olarak zihinlerimizde yer etmiştir. Zira kadın ve erkek ürünlerinin kalitesinin yanısıra pek çok isim bazında adını duyurmuş markalara nazaran da oldukça makul fiyatlarla yüksek kalitede ürünler satmaktayız. Çeşitliliğimiz ve rahatlık ile yaratıcı modelleri harmanlamamız neticesinde her zaman müşteri tatmini ve memnuniyeti odaklı bir hizmet vermekteyiz. Ancak sitemizden satın aldığınız ürünlerle ilgili istenmeyen durumlar oluştuğunda da bizler ürünlerimizin her zaman arkasındayız. Bu hem ürünlerimize olan güvenimizden hem de sizlere verdiğimiz değerden kaynaklanan çözümsel bir yaklaşımdır. Dilediğiniz zaman sorununuzu gidermek adına bize ulaşabilirsiniz. Tergan Deri çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tergan Müşteri Hizmetleri Numarası

Tergan marka kadın ve erkek ayakkabıları ile aksesuarlarını mükemmel dokunuşlarla tasarlanmış bir incelikle internet sitemizde bulabilirsiniz. Güvenli alışveriş imkanı sunan korubnma programlarımızla, kargo kolaylığı ve ödeme seçeneklerimizin size özel oluşuyla her zaman için memnun kalmış bir şekilde alışveriş yapıyor olmanız bizler için en önemli kaidelerdir. Fakat tüm bu avantaj ve imkanların yanısıra bazen ürün tesliminde ya da sonrasında oluşan şikayet ve sıkıntılarınız için bizimle kolayca iletişim kurup sorununuzu anlatabilirsiniz. 0850 811 60 60 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayıp kişisel bilgileriniz korunarak rahatlıkla probleminizi ifade edebilirsiniz. Görüşmeleriniz kayıt altına alınacaktır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tergan Deri müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tergan Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bizler Tergan ailesi olarak her daim müşterilerimizin olumlu dönüşlerinden mutluluk duyduğumuz gibi, yaşanan olumsuz ve sıkıntılı durumlarda da sorunu çözmek için hizmet vermekteyiz. 0850 811 60 60 numaralı müşteri hizmetlerimizi aradığınızda “1”i tuşlayarak her türlü değişim ya da  iade taleplerinizi nedenleriyle birlikte müşteri temsilcimize bildirip, sorununuzun çözümünü sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tergan Deri müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tergan Şikayet Hattı

Tergan şikayet hattı müşterilerimizin her sorun istek ve şikayetini çözmek için hazır bulunur. Müşteri hizmetleri numaramızdan temsilcilerimizle iletişim kurabileceğiniz gibi, ayrıca tüm şikayetleriniz için de musteridestek@tergan.com adresinden şikaetinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz sitemizde bulunan iletişim kategorisine girip sayfanın en sonunda bulunan “iletişim formu”nu doldurarak da bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yaşadığınız olumsuzluğu ortadan kaldırmak ve değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için en kısa zamanda iletişime geçilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tergan Deri müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tergan Deri şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tergan Deri’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Tergan Deri ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Tergan Deri Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 811 60 60

Arama Terimleri: tergan deri iletişim bilgileri, tergan deri telefon no, tergan deri irtibat tel, tergan deri canlı destek, tergan deri müşteri temsilcisi, tergan deri şikayet hattı, tergan deri  müşteri hizmetleri numarası, tergan deri çağrı merkezi numarası, tergan deri iletişim numarası, tergan deri çağrı merkezi, tergan deri müşteri hizmetleri direk bağlanma

4 Yorum

  1. Muharrem kılıç 29 Ocak 2018
  2. osman şengül 26 Şubat 2018
  3. gizem 19 Ekim 2022
  4. gülsevin özel 3 Kasım 2023

Yorum Yap