tepe-home-cagri-merkezi-numarasi

Tepe Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tepe Home çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tepe Home müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tepe Home şikayet hattına erişebilirsiniz. Tepe Home müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bilkent Holding bünyesinde 1997 yılında kurulan Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş. günümüzde ev dekorasyon ve mobilya sektöründe lider markalardan birisi haline gelmiştir. Tepe Home, Türkiye’nin en büyük ve ilk mobilya mağazalar zinciri olma niteliğini taşıyan bir şirkettir. Kurulduğu günden bu yana hızla büyümekte olan Tepe Home, bugün 7 mağaza, 26 bayi, 2 depo ve 1 fabrika ile faaliyetlerini hızla sürdürmektedir.

Tepe Home Çağrı Merkezi Numarası

Ev dekor ürünleri ve her türlü mobilyayı kişilere sunan Tepe Home ilk kez 1997 yılında perakendecilik sektörüne adım atmıştır. Dünya standartlarında yaptığı üretimlerle dikkati çeken firma; birçok satış mağazası ile 5.000’in üzerinde ürün çeşitliliğine sahiptir. Üretimlerinde birinci sınıf malzemeler kullanarak her zaman aranılan ve tercih edilen bir marka konumundadır. Müşteri potansiyelini gün geçtikçe artıran ve daima daha iyiye doğru hareket eden firma her geçen gün daha da büyümektedir. Bir ev ya da işyerinde ihtiyaç olan bütün ürünleri mağazalarda bulabilirsiniz. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Binlerce ürün içerisinde ihtiyacınız olanları seçmek ve almak için size yakın olan bir mağazasına gidebilirsiniz. Her türlü istek, dilek ve şikayetleriniz için de çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Tepe Home çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tepe Home Müşteri Hizmetleri Numarası

Mobilya ihtiyacı olanlar; salon ve oturma odaları için, çocuk odalarına, yemek ya da çalışma odalarında ihtiyaç olunan bütün mobilyaları mağazalarda bulabilmektedir. Ayrıca yatak odaları, her türlü dolap üniteleri, ofis mobilyaları da Tepe Home mağazalarında bulunmaktadır. En son moda, yeni trendler rahatlık ve konforla birleştirilmiştir. Kişilere sunularak çağdaş ev dekorasyonu yapmak isteyenler için oldukça fazla seçenekler de sunulmuştur. Müşterilerine farklı seçenekler sunabilmek ve herkesin zevkine hitap edebilmek için modern tesislerde üretimlere devam edilmektedir. Ev tekstili ve mutfak ürünleri ile kişilerin ihtiyacı olan her türlü eşyayı mağazalarda bulabilirler. Kolay alışveriş yapmak isteyenler tepehome.com.tr adresini ziyaret edebilir ve indirimli ürünlerden de faydalanabilirler. Zevkinize hitap eden ve ihtiyacınız olan bir çeşidi mutlaka internet sitesinde göreceksiniz. Müşteri hizmetleri ile de görüşerek her türlü konuda bilgi alabilmeniz mümkündür.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tepe Home müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tepe Home Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bahçe mobilyası ihtiyacı olanlar ya da ofis mobilyası ihtiyacı olanlar da mağazayı ya da internet sitesini ziyaret edebilirler. Tepe Home müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyenler 444 69 99 numarayı arayarak müşteri temsilcimiz ile görüşebilirler. Ayrıca bizleri sosyal medya iletişim araçlarından takip edebilir ve mesajınızı bırakabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tepe Home müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Mobilya, çocuk-genç, bahçe, ev dekor, banyo, aydınlatma, ev tekstil, mutfak kategorilerinde faaliyet gösteren Tepe Home’un satış noktaları bulunduğu iller şu şekildedir; Ankara, İstanbul, Adana, Alanya, Çanakkale, Diyarbakır, Elazığ, Eskişehir, Isparta, İzmit, Kayseri, Kıbrıs, Konya, Kütahya, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Yalova, Isparta, Tokat, Gaziantep.

Tepe Home Şikayet Hattı

Üretmiş olduğu bütün ürünlerinin arkasında olan Tepe Home, müşterilerinin her türlü sorununda da onların yanındadır. Almış olduğunuz ürünlerden memnun değilseniz şikayet talebi oluşturabilirsiniz. Değişim ya da iade taleplerinizi de 30 gün içerisinde oluşturmanız gerekmektedir. Mağaza müşterilerinin devamlı yanında yer almaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tepe Home müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tepe Home şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tepe Home’un 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Tepe Home ürünleri hakkında detaylı olarak bilgi alabilir, vermiş olduğunuz siparişin durumunu öğrenebilir, iade ve değişim hakkında sorularınızı sorabilir, satış sonrası destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda belirtmiş olduğumuz aktif olarak kullanılan mail adresi ile de mesajınızı iletebilirsiniz.

Tepe Home Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 6 999

Tepe Home İletişim Mail Adresi
iletisim@tepehome.com.tr

Arama Terimleri: Tepe Home iletişim bilgileri, Tepe Home telefon no, Tepe Home irtibat tel, Tepe Home canlı destek, Tepe Home müşteri temsilcisi, Tepe Home şikayet hattı, Tepe Home müşteri hizmetleri numarası, Tepe Home çağrı merkezi numarası, Tepe Home iletişim numarası, Tepe Home çağrı merkezi, Tepe Home müşteri hizmetleri direk bağlanma

4 Yorum

  1. M.Sinan Beytorun 25 Aralık 2017
    • Yönetici 1 Ocak 2018
  2. Hami Aykan Kakıcı 23 Şubat 2018
  3. Ulker salli 3 Mart 2019

Yorum Yap